Categories
Classifieds Social Auctions
Post an adin this category
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Passat CC CENA WYWOŁAWCZA: 18 750 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Samochód posiada hak oraz LPG z homologacją. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat CC Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 3597 cm³ Rodzaj paliwa: ben
price
25 days ago
II licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN GOLF CENA WYWOŁAWCZA: 2 750 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1998 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1998 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjn
price
25 days ago
II licytacja Ruchomości FORD MONDEO kombi CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Mondeo Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1997 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2013 Skrzynia biegów: automatyczna Nr rejestracy
price
25 days ago
I licytacja Ruchomości VOLVO FH, rok.prod. 2013, moc 345 kW CENA WYWOŁAWCZA: 67 434 zł (SZACUNKOWO: 89 913 zł) Rama pojazdu częściowo pokryta korozją. Kabina pojazdu w stanie poprawnym. Lampy i klosze kompletna. Opony zużyte w 60%. Widoczna korozja obręczy kół. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodło
price
25 days ago
I licytacja nieruchomości nieruchomość gruntowa cena wywoławcza: 1 563 750 zł (szacunkowo: 2 085 000 zł) numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 24 - 0,15, 30/1 - 0,15, 83/1 - 0,1595, 83/3 - 0,1040, 83/5 - 0,1075, 83/8 - 0,0684, 83/9 - 0,1005, 83/12 - 0,1080, 83/13 - 0,0991, 83/14 - 0,0
price
25 days ago
I licytacja Ruchomości Dacia Dokker 2018 rok CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Sinik niesprawny - brak możliwości uruchomienia Brak aktualnych badań technicznych 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Dacia Model: Dokker Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1
price
25 days ago
I licytacja Nieruchomości Lokal niemieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 40,23 m2, Kraków ul. Macieja Słomczyńskiego 11 LU1 CENA WYWOŁAWCZA: 288 742 zł (SZACUNKOWO: 384 990 zł) Zachodzi rozbieżność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w księdze wieczystej, a stanem nieruchomośc
price
25 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
price
26 days ago
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny CENA WYWOŁAWCZA: 1 781 351 zł (SZACUNKOWO: 2 375 134 zł) Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na 10 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek ma 17 kondygnacji nadziemnych, został wzniesiony
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN GOLF KOMBI 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Kolor: SREBRNY Przebieg: 344938 km Stan techniczny: używany Data pierwszej rejestracji: 2007-07-03 Typ nadwozia: kombi Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Pojemność
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości RENAULT KANGOO EXPRESS Z.E. ELECTRIC 44 kW SAMOCHÓD CIĘŻAROWY VAN 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 12 075 zł (SZACUNKOWO: 16 100 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyj
price
26 days ago
II licytacja Ruchomości Ciągnik siodłowy Mercedes-Benz CENA WYWOŁAWCZA: 40 000 zł (SZACUNKOWO: 80 000 zł) ACTROS 963-4-A data pierwszej rejestracji za granicą 19.01.2015 Nazwa katalogowa: Ciągnik siodłowy Marka: Mercedes-Benz Model: ACTROS Zastosowanie: ciągnik siodłowy Pojemność silnika: 10677
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości PEUGEOT BOXER SAMOCHÓD CIĘŻAROWY FURGON/PODEST 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegółowe i
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości IVECO AT 190 SAMOCHÓD CIĘŻAROWY SKRZYNIA 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 10 500 zł (SZACUNKOWO: 14 000 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegółowe inform
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości MAN TGX CIĄGNIK SAMOCHODOWY SIODŁOWY 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 20 400 zł (SZACUNKOWO: 27 200 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegółowe informacje
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości MERCEDES-BENZ ACTROS CIĄGNIK SAMOCHODOWY SIODŁOWY 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 26 625 zł (SZACUNKOWO: 35 500 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegóło
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Astra 2004 rok CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd nie posiada operatu szacunkowego. Podany stan licznika pochodzi z ostatnich badań technicznych przeprowadzonych 25.10.2025 roku. Samochód objęty ubezpieczeniem korporacyjnym OC, w
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Renault Kangoo 2007 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd nie posiada operatu szacunkowego. W trakcie odbioru samochód był sprawny technicznie. Nie posiada aktualnych badań technicznych (ostatnie do 2.07.2026 roku). Samochód objęty u
price
26 days ago
II licytacja Ruchomości Quad CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Brak operatu szacunkowego. Pojazd niezarejestrowany, nie posiada: nazwy marki, numeru VIN, numeru rejestracyjnego i innych danych szczegółowych ( w tym nieokreślony rok produkcji ). Pojazd nie jest objęty ubezpieczeniem O
price
26 days ago
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Yaris 2011 rok CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd nie posiada operatu szacunkowego. W trakcie odbioru samochód był sprawny technicznie. Posiada ubytki blacharsko-lakiernicze (widoczne na zdjęciach). Samochód objęty ubezpieczen
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 1.8 TDCI, rok produkcji 2009, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Komplet kluczyków - 1 sztuka, badanie techniczne nieaktualne. Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania. Przednie prawe koł
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Yamaha XV 535 Virago, 1997 rok CENA WYWOŁAWCZA: 7 950 zł (SZACUNKOWO: 10 600 zł) Stan dobry, pojazd sprawny technicznie – możliwość uruchomienia, ślady korozji, uszkodzony błotnik, 1 kluczyk do stacyjki, brak kluczyka blokady siedzenia i do zbiornika paliwa. Nazwa katal
price
26 days ago
III licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa zabudowana, tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i tereny produkcji; pow. 0,7060 ha; miasto Kamionka, powiat lubartowski CENA WYWOŁAWCZA: 400 869 zł (SZACUNKOWO: 616 722 zł) Nieruchomość znajduję się na peryferiach miasta Kamionka w otocz
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Meriva 2008 rok produkcji CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) data pierwszej w kraju 27.03.2018, dostępny kluczyk, uszkodzony przedni zderzak, prawe przednie nadkole i lampa, wgniecenie tylnej klapy, otarcia Typ nadwozia: minivan Nazwa katalogowa: Samoch
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Hyundai I40 1.7 CRDi rok prod. 2015, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 8 400 zł (SZACUNKOWO: 11 200 zł) Ostatni przegląd pojazdu dokonano w dniu 20.09.2024r, z rozmowy z mechanikiem wynika, że do wymiany są wtryskiwacze oraz układ tłokowy silnika, komplet opon do wymiany( w trzech
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD CIĘŻAROWY CITROEN JUMPER FURGON 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Uszkodzony silnik. Przebieg: 280482 km Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Citroën Model: Jumper Typ nadwozia: furgon Pojemność silnika: 2198 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok pr
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości BMW 520 CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Auto posiada jeden kluczyk. Pozytywne badanie okresowe zbiornika LPG (67l, rok produkcji 2012) stanowiącego wyposażenie pojazdu, ważne do 07.2032 roku. Badanie techniczne ważne do 11.08.2026r. Nazwa katalogowa: Samo
price
26 days ago