Categories
Classifieds Social Auctions
Post an adin this category
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości RENAULT KANGOO EXPRESS Z.E. ELECTRIC 44 kW SAMOCHÓD CIĘŻAROWY VAN 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 12 075 zł (SZACUNKOWO: 16 100 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyj
price
27 days ago
II licytacja Ruchomości Ciągnik siodłowy Mercedes-Benz CENA WYWOŁAWCZA: 40 000 zł (SZACUNKOWO: 80 000 zł) ACTROS 963-4-A data pierwszej rejestracji za granicą 19.01.2015 Nazwa katalogowa: Ciągnik siodłowy Marka: Mercedes-Benz Model: ACTROS Zastosowanie: ciągnik siodłowy Pojemność silnika: 10677
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości PEUGEOT BOXER SAMOCHÓD CIĘŻAROWY FURGON/PODEST 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegółowe i
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości IVECO AT 190 SAMOCHÓD CIĘŻAROWY SKRZYNIA 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 10 500 zł (SZACUNKOWO: 14 000 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegółowe inform
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości MAN TGX CIĄGNIK SAMOCHODOWY SIODŁOWY 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 20 400 zł (SZACUNKOWO: 27 200 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegółowe informacje
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości MERCEDES-BENZ ACTROS CIĄGNIK SAMOCHODOWY SIODŁOWY 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 26 625 zł (SZACUNKOWO: 35 500 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegóło
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Astra 2004 rok CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd nie posiada operatu szacunkowego. Podany stan licznika pochodzi z ostatnich badań technicznych przeprowadzonych 25.10.2025 roku. Samochód objęty ubezpieczeniem korporacyjnym OC, w
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Renault Kangoo 2007 rok CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd nie posiada operatu szacunkowego. W trakcie odbioru samochód był sprawny technicznie. Nie posiada aktualnych badań technicznych (ostatnie do 2.07.2026 roku). Samochód objęty u
price
27 days ago
II licytacja Ruchomości Quad CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Brak operatu szacunkowego. Pojazd niezarejestrowany, nie posiada: nazwy marki, numeru VIN, numeru rejestracyjnego i innych danych szczegółowych ( w tym nieokreślony rok produkcji ). Pojazd nie jest objęty ubezpieczeniem O
price
27 days ago
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Yaris 2011 rok CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd nie posiada operatu szacunkowego. W trakcie odbioru samochód był sprawny technicznie. Posiada ubytki blacharsko-lakiernicze (widoczne na zdjęciach). Samochód objęty ubezpieczen
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 1.8 TDCI, rok produkcji 2009, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Komplet kluczyków - 1 sztuka, badanie techniczne nieaktualne. Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania. Przednie prawe koł
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Yamaha XV 535 Virago, 1997 rok CENA WYWOŁAWCZA: 7 950 zł (SZACUNKOWO: 10 600 zł) Stan dobry, pojazd sprawny technicznie – możliwość uruchomienia, ślady korozji, uszkodzony błotnik, 1 kluczyk do stacyjki, brak kluczyka blokady siedzenia i do zbiornika paliwa. Nazwa katal
price
27 days ago
III licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa zabudowana, tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i tereny produkcji; pow. 0,7060 ha; miasto Kamionka, powiat lubartowski CENA WYWOŁAWCZA: 400 869 zł (SZACUNKOWO: 616 722 zł) Nieruchomość znajduję się na peryferiach miasta Kamionka w otocz
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Meriva 2008 rok produkcji CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) data pierwszej w kraju 27.03.2018, dostępny kluczyk, uszkodzony przedni zderzak, prawe przednie nadkole i lampa, wgniecenie tylnej klapy, otarcia Typ nadwozia: minivan Nazwa katalogowa: Samoch
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Hyundai I40 1.7 CRDi rok prod. 2015, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 8 400 zł (SZACUNKOWO: 11 200 zł) Ostatni przegląd pojazdu dokonano w dniu 20.09.2024r, z rozmowy z mechanikiem wynika, że do wymiany są wtryskiwacze oraz układ tłokowy silnika, komplet opon do wymiany( w trzech
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD CIĘŻAROWY CITROEN JUMPER FURGON 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Uszkodzony silnik. Przebieg: 280482 km Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Citroën Model: Jumper Typ nadwozia: furgon Pojemność silnika: 2198 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok pr
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości BMW 520 CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Auto posiada jeden kluczyk. Pozytywne badanie okresowe zbiornika LPG (67l, rok produkcji 2012) stanowiącego wyposażenie pojazdu, ważne do 07.2032 roku. Badanie techniczne ważne do 11.08.2026r. Nazwa katalogowa: Samo
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości AUDI A4, 2003 ROK CENA WYWOŁAWCZA: 2 325 zł (SZACUNKOWO: 3 100 zł) Nr rejestracyjny: LPA 17529 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów: manua
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Meriva 2008 rok produkcji CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) data pierwszej w kraju 27.03.2018, dostępny kluczyk, uszkodzony przedni zderzak, prawe przednie nadkole i lampa, wgniecenie tylnej klapy, otarcia Typ nadwozia: minivan Nazwa katalogowa: Samoch
price
27 days ago
II licytacja Ruchomości Toyota Previa, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Typ nadwozia - pięciodrzwiowy minivan. Liczba miejsc 7 - brak dwóch foteli. Silnik unieruchomiony. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami znacznego zużycia (przebarwienia, przetarcia i zarys
price
28 days ago
I licytacja Ruchomości Złoty zegarek szwajcarski Rolex Oyster Perpetual Datejust II z firmowym pudełkiem i dokumentami CENA WYWOŁAWCZA: 37 500 zł (SZACUNKOWO: 50 000 zł) Stan: używany. Zegarek posiada mechanizm z automatycznym naciągiem. Koperta typu Oyster, wykonana ze stali nierdzewnej i 18-ka
price
28 days ago
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 0,2190 ha położna w Sądzi, gmina Włoszakowice CENA WYWOŁAWCZA: 160 300 zł (SZACUNKOWO: 229 000 zł) Działka zlokalizowana w granicach terenów zurbanizowanych miejscowości Sądzia tuż przy granicy z miejscowością Krzycko Wielkie
price
28 days ago
I licytacja Ruchomości Szwajcarski zegarek Bretling Chronomat 44 na pasku skórzanym CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Stan: używany. Zegarek posiada automatyczny chronograf. Mechanizm jest oryginalny. Na powierzchniach koperty i lunety widoczne liczne, niewielkie rysy i przetarc
price
28 days ago
II licytacja Ruchomości Suzuki Grand Vitara CENA WYWOŁAWCZA: 7 050 zł (SZACUNKOWO: 14 100 zł) Posiada jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Suzuki Model: Grand Vitara Typ nadwozia: SUV Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2008 Skrzynia biegó
price
28 days ago
I licytacja Ruchomości Toyota Avensis - 2010 rok CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Pojazd z widocznymi uszkodzeniami karoserii w postaci zarysowań. Aktualny przegląd techniczny. Przebieg pojazdu podany na dzień ostatniego przeglądu technicznego tj. 3.10.2025 roku. Data pierwszej
price
28 days ago
II licytacja Ruchomości CITROEN JUMPY 2008R 1997 CM3 DIESEL CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd posiada dowód rejestracyjny i kluczyk. Nazwa katalogowa: Van Marka: Citroën Model: Jumpy Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1997 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji:
price
28 days ago
I licytacja Nieruchomości 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym CENA WYWOŁAWCZA: 157 500 zł (SZACUNKOWO: 210 000 zł) lokal na drugim piętrze, w skład którego wchodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój; lokal posiada wyjście na balkon Nazwa katalogowa: Lokal mieszkalny Udział w prawie
price
28 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat Kombi 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 950 zł (SZACUNKOWO: 7 900 zł) Przebieg pojazdu podany na dzień 04.08.2026. Pęknięta tylnia sprężyna od amortyzatora. Klamka drzwi od strony kierowcy zacina się. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Pa
price
28 days ago
III licytacja Nieruchomości Dom jednorodzinny wolnostojący, pow. 168,90 m2, garaż o pow. 30 m2 CENA WYWOŁAWCZA: 634 497 zł (SZACUNKOWO: 976 150 zł) Nazwa katalogowa: Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego: P02A - Sąd Rejonowy w Szamotułach - wyd
price
28 days ago