Land rover discovery 2003 - ii licytacja - [elicytacje] #62562778
II licytacja Ruchomości
LAND ROVER DISCOVERY 2003
CENA WYWOŁAWCZA: 21 600 zł (SZACUNKOWO: 43 200 zł)
Akumulator niesprawny (pojazd odpala po podłączeniu prostownika).
Kolor: srebrny
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Land Rover
Model: Discovery
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 2495 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: RLS05825
Nr VIN: SALLTGM843A819446
Data pierwszej rejestracji: 2003-07-01
Przebieg: 281740 km
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-09-28
OGLĘDZINY:
Legionów 22
34-100 Wadowice, małopolskie
Ruchomość można oglądać od 10.09.2026 do 16.09.2026 w godz. 9:00 – 10:00. Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: .
Urząd Skarbowy w Wadowicach
Dagmara Twaróg
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/cd4c5495-9e24-43d3-b4cf-0ebea8cf7a13
I licytacja Ruchomości Pasy transportowe zakończone metalowym karabińczykiem CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Nazwa katalogowa: Karabińczyk Opis przedmiotu: Pasy transportowe zakończone metalowym karabińczykiem używane Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 4 OGLĘDZINY: Obłońska 2
price
today, 14:39
I licytacja Ruchomości Diodowa lampka przenośna model C22210180 CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Brak uchwytu. Nazwa katalogowa: Lampa wisząca Marka: C22210180 Model: C22210180 Stan techniczny: używany Liczba: 1 OGLĘDZINY: Obłońska 20A 22-100 Chełm, lubelskie Od ukazania się ogłos
price
today, 14:39
I licytacja Ruchomości Siekiera CENA WYWOŁAWCZA: 60 zł (SZACUNKOWO: 80 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: Siekiera z metalową rękojeścią Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Obłońska 20A 22-100 Chełm, lubelskie Od ukazania się ogłoszenia do 08.09.2026 r. po wcześnie
price
today, 14:39
I licytacja Ruchomości Piecyk gazowy Ravanson wraz z butlą gazową 11 kg CENA WYWOŁAWCZA: 262 zł (SZACUNKOWO: 350 zł) Nazwa katalogowa: Piec wolnostojący Opis przedmiotu: Piecyk gazowy Ravanson model OKG42 Marka: Ravanson Model: OKG42 Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Obłoń
price
today, 14:39
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2012 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 10.06.2024 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika:
price
today, 14:38
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2012 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 10.06.2024 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika:
price
today, 14:38
II licytacja Ruchomości Mercedes-Benz B-180 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Sprawny technicznie, uszkodzona szyba przednia (do wymiany, liczne pęknięcia), zardzewiałe tarcze. liczne zarysowania, ubytki lakieru Marka: Mercedes-Benz Model: 180 Typ nadwozia: minivan Pojemność sil
price
today, 14:38
II licytacja Ruchomości Mercedes-Benz B-180 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Sprawny technicznie, uszkodzona szyba przednia (do wymiany, liczne pęknięcia), zardzewiałe tarcze. liczne zarysowania, ubytki lakieru Marka: Mercedes-Benz Model: 180 Typ nadwozia: minivan Pojemność sil
price
today, 14:38
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
price
today, 14:37
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
price
today, 14:37
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Land Rover Range Rover Sport nr rej. SMY AY01 CENA WYWOŁAWCZA: 18 750 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Ostatnie badanie techniczne pojazdu: 08.04.2022, akumulator niesprawny, od 2023 roku samochód nie był uruchamiany. Brak szczegółowych informacji o stanie tech
price
12 days ago
II licytacja Ruchomości Land Rover Freelander 1.8 GAZ Rok 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 600 zł (SZACUNKOWO: 5 200 zł) Przegląd techniczny do dnia 28.11.2026. Pojazd po przekładce kierownicy z prawej na lewą stronę. Instalacja gazowa LPG STAG – legalizacja zbiornika do 14.08.2025. Hak. Silnik uruchomi
price
15 days ago
Ruchomości Samochód osobowy Land Rover Discovery CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Samochód posiada kluczyk 1 sztuka. Nie posiada dowodu rejestracyjnego. Ubezpieczenie - brak. Tablice rejestracyjne - brak. Badanie techniczne - brak. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: La
price
7 days ago
Ruchomości ROVER 45 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Wskazany przebieg pojazdu odnotowany został 9.10.2025 r. przez Stację Kontroli Pojazdów podczas ostatniego badania technicznego. Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa ka
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości Land Rover Freelander 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd po przeróbce z wersji angielskiej na europejską, licznik w milach (260 380). Brak ważnych badań technicznych pojazdu. Wnętrze pojazdu w znacznym stopniu wyeksploatowane, uszkodzony wał tyln
price
5 days ago
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
price
today, 14:37
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
price
today, 14:37
I licytacja Ruchomości Zestaw części karoserii do różnych modeli AUDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 910 zł (SZACUNKOWO: 3 880 zł) Części samochodowe sprzedawane jako zestaw. Cena dotyczy całego zestawu. Części wymagają renowacji powierzchni lakierniczej, po wieloletnim składowaniu. Zestaw składa się z 5 sz
price
today, 14:36
Ruchomości CITROEN C4 PICASSO CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazd sprawny technicznie, jeżdżący.
price
today, 14:36
Ruchomości CITROEN C4 PICASSO CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazd sprawny technicznie, jeżdżący.
price
today, 14:36
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran 2.0 TDI DSG CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wy
price
today, 14:36
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran 2.0 TDI DSG CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wy
price
today, 14:36
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
price
today, 14:35
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
price
today, 14:35
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
price
today, 14:34
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
price
today, 14:34
I licytacja Ruchomości Ciągnik samochodowy Iveco AS440T/P CENA WYWOŁAWCZA: 23 250 zł (SZACUNKOWO: 31 000 zł) Nazwa katalogowa: Ciągnik siodłowy Marka: Iveco Model: STRALIS AS Zastosowanie: ciągnik siodłowy Pojemność silnika: 11120 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2014 Nr rejestr
price
today, 14:34
Ii licytacja ruchomości fiat ducato rok prod. 2007 cena wywoławcza: 1 000 zł (szacunkowo: 2 000 zł) szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą państwo uzyskać pod numerem telefonu: 609050196 stan licznika na dzień 8.03.2022 r. Pojazd uszkodzony bez silnika nazwa katalogowa: samoc
price
today, 14:33
II licytacja Ruchomości Piaggio FCS2T 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Uszkodzone kierunkowskazy i prawe lusterko, na lakierze liczne otarcia i rysy. Badanie techniczne ważne do 29.08.2027r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Piaggio Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok pr
price
today, 14:33
![Land rover discovery 2003 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0817/142543/3d3c10549/d154973e-498c-cffd-4ef5-5ec92901938c_b.webp)
![Land rover discovery 2003 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0817/142547/525fce3a5/e7181dd4-f4d9-2878-97ee-18443f4c838d_b.webp)
![Land rover discovery 2003 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0817/142553/1b4459b19/74013577-4065-e264-4274-226926a5e68c_b.webp)
![Land rover discovery 2003 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0817/142600/b35ae10d5/1b2e907c-fedb-7c0a-bc4d-e3e62c5945f0_b.webp)
![Land rover discovery 2003 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_kr.png)
![Land rover discovery 2003 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)