Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] #62565473
II licytacja Ruchomości
Honda Civic 2007
CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł)
Samochód posiada uszkodzone przednie, prawe drzwi, lewy tylni błotnik oraz drobne obcierki parkingowe. Rozładowany akumulator.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda
Model: Civic
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1799 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SO6971M
Nr VIN: SHHFK27807U027036
Data pierwszej rejestracji: 2007-05-31
Przebieg: 219565 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-11-18
OGLĘDZINY:
Wodzisławska 32b
40-200 Pszczyna, śląskie
26.08.2026 w godz. od 08:00 do 09:00
Urząd Skarbowy w Pszczynie
Olga Surówka
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1453ad4e-7db0-4fe1-af0a-5ab5e795726a
I licytacja Ruchomości Pasy transportowe zakończone metalowym karabińczykiem CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Nazwa katalogowa: Karabińczyk Opis przedmiotu: Pasy transportowe zakończone metalowym karabińczykiem używane Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 4 OGLĘDZINY: Obłońska 2
price
today, 14:39
I licytacja Ruchomości Diodowa lampka przenośna model C22210180 CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Brak uchwytu. Nazwa katalogowa: Lampa wisząca Marka: C22210180 Model: C22210180 Stan techniczny: używany Liczba: 1 OGLĘDZINY: Obłońska 20A 22-100 Chełm, lubelskie Od ukazania się ogłos
price
today, 14:39
I licytacja Ruchomości Siekiera CENA WYWOŁAWCZA: 60 zł (SZACUNKOWO: 80 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: Siekiera z metalową rękojeścią Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Obłońska 20A 22-100 Chełm, lubelskie Od ukazania się ogłoszenia do 08.09.2026 r. po wcześnie
price
today, 14:39
I licytacja Ruchomości Piecyk gazowy Ravanson wraz z butlą gazową 11 kg CENA WYWOŁAWCZA: 262 zł (SZACUNKOWO: 350 zł) Nazwa katalogowa: Piec wolnostojący Opis przedmiotu: Piecyk gazowy Ravanson model OKG42 Marka: Ravanson Model: OKG42 Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Obłoń
price
today, 14:39
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2012 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 10.06.2024 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika:
price
today, 14:38
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2012 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 10.06.2024 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika:
price
today, 14:38
II licytacja Ruchomości Mercedes-Benz B-180 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Sprawny technicznie, uszkodzona szyba przednia (do wymiany, liczne pęknięcia), zardzewiałe tarcze. liczne zarysowania, ubytki lakieru Marka: Mercedes-Benz Model: 180 Typ nadwozia: minivan Pojemność sil
price
today, 14:38
II licytacja Ruchomości Mercedes-Benz B-180 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Sprawny technicznie, uszkodzona szyba przednia (do wymiany, liczne pęknięcia), zardzewiałe tarcze. liczne zarysowania, ubytki lakieru Marka: Mercedes-Benz Model: 180 Typ nadwozia: minivan Pojemność sil
price
today, 14:38
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
price
today, 14:37
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
price
today, 14:37
I licytacja Ruchomości HONDA CRV ROK PROD. 2006 KOLOR CZARNY BEZYNA + GAZ CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) Pojazd uruchamia się. Stan techniczny widoczny na załączonych zdjęciach. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: SUV Pojemność silnika:
price
15 days ago
II licytacja Ruchomości Honda Accord 2.2 I-CTDI, 2005 r. CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd z przepadku na rzecz Skarbu Państwa, syg. akt II K 60/26. Widoczne ogniska korozji na poszczególnych elementach karoserii, otarcia powłoki lakierniczej, wgniecenia, przedni zderzak pękn
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Samochód po kolizji z uszkodzonym przodem, silnik sprawny. Przebieg: 200667 km Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: uszkodzony Skrzynia biegów: manualna Kolor: srebrny Nr rejestracyjny: TSK 17068 Nr VI
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości Honda Civic 5D rok prod.2006 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Urząd nie odpowiada za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Przebieg podany z raportu z usługi Historia Pojazdu. Brak możliwości odpalenia bezpośredniego samochodu ( niezbędne o
price
14 days ago
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Samochód po kolizji z uszkodzonym przodem, silnik sprawny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: Civic Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1799 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości HONDA CR-V samochód osobowy VAN 1998 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Pojazd posiada widoczne ślady użytkowania i korozji. Brak aktualnego badania technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: van Pojemność silni
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości Honda Civic CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, pos
price
8 days ago
I licytacja Ruchomości Honda Civic CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, pos
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości Honda Accord 2.2 i-CTDi, rok prod. 2005, sedan CENA WYWOŁAWCZA: 5 625 zł (SZACUNKOWO: 7 500 zł) Badanie techniczne ważne do 22.11.2026 r. Brak koła zapasowego oraz lewarka; rdza na rancie drzwi, rancie maski oraz na nadkolach. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: H
price
14 days ago
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady, użytkowania, brak możliwości odpalenia pojazdu, rozładowany akumulator, kluczyki w zestawie (1 s
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Honda Civic VII hatchback 5DR CENA WYWOŁAWCZA: 5 250 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) - 2 komplety kluczyków z pilotami. - badanie techniczne ważne do 9.01.2027 r. - ubezpieczenie OC ważne do 4.10.2026 r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model:
price
15 days ago
I licytacja Ruchomości Honda Civic CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd posiada widoczne ślady eksploatacji. Powłoka lakiernicza wykazywać może uszkodzenia w postaci schodzącego lakieru bezbarwnego (klaru) z elementów karoserii. Jednostka napędowa (silnik) sprawna – uruchamia
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 2 950 zł (SZACUNKOWO: 5 900 zł) Pojazd niesprawny. Do pojazdu posiadamy 1 kluczyk, dowód rejestracyjny, pojazd posiada uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania, brak możl
price
4 days ago
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY HONDA CIVIC Z 2001 ROKU CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Brak aktualnego przeglądu technicznego. 1 kluczyk i dowód rejestracyjny Pojazd do poprawek blacharsko- lakierniczych, uszkodzone opony, Auto nie jeżdżące (dostarczone lawetą). Nazwa
price
6 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, pękn
price
yesterday, 14:15
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK ROK PROD. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki HONDA CIVIC HATCHBACK 3D, rok produkcji 2007. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1339 cm³ i mocy 61 kW. Rodzaj pali
price
yesterday, 14:14
I licytacja Ruchomości HONDA CR-V CENA WYWOŁAWCZA: 9 975 zł (SZACUNKOWO: 13 300 zł) Brak przeglądu technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1998 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr
price
yesterday, 14:19
Ruchomości HONDA Civic CENA WYWOŁAWCZA: 1 150 zł (SZACUNKOWO: 11 500 zł) - OC korporacyjne - 1 kluczyk - zarysowania powłoki lakierniczej; - zarysowany zderzak - uszkodzony tylni zderzak; - obtarcia i wgniecenia prawej strony auta; - badania techniczne ważne do 27.11.2026 r. - nie odpala Model
price
today, 14:30
II licytacja Ruchomości Honda CR-V 2.2 DTEC CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 36 000 zł) Samochód sprawny technicznie. Brak aktualnego przeglądu technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 2199 cm³ Rodzaj paliwa: ole
price
today, 14:25
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101217/fb257a68a/d2347f60-87bc-6d03-b210-e91c9e2db251_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101223/bac363043/81eb7903-f48a-bd19-ae5b-b21ad3a27270_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101226/7c8b10543/9b0679b2-8d17-ee07-3b65-6317d2658160_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101233/a9702c10d/93fb809d-cde0-2fa4-d0fe-b5cdcf995d3c_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101236/f8d7109a0/57a0ed29-eda5-c5ee-2a41-b4f642f3e8ca_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101241/35ae6d938/f1722ec1-c607-502f-c68a-31ae34709c5a_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101245/77a61f375/c2ee7f59-c8a2-fbfb-8e4c-026b96c7a27e_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/101248/fce561515/5ae622e0-8da6-d434-cd71-fe2864ab2a95_b.webp)
![Honda Civic 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)