Bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna - ii licytacja - [elicytacje] #62566084
II licytacja Ruchomości
BMW X3, ROK PROD. 2015, XDRIVE28I, 2,0 BENZYNA
CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 60 000 zł)
Pojazd sprawny, wersja USA.
Posiada aktualne badanie techniczne, którego termin upływa w dniu 29.12.2026r.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: BMW
Model: X3
Typ nadwozia: SUV
Pojemność silnika: 1997 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2015
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: PZ 192MK
Nr VIN: 5UXWX9C56G0D65618
Data pierwszej rejestracji: 2015-01-01
Przebieg: 169045 km
Kolor: SREBNY
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-08
OGLĘDZINY:
Skórzewska 59
62-081 Wysogotowo, wielkopolskie
Pojazd będzie można oglądać w dniu 14.09.2026r. od godziny 11:00 do 12:00. Pojazd znajduje się na parkingu depozytowym. Pracownicy parkingu nie udzielają informacji na temat pojazdu.
Pierwszy Urząd Skarbowy w Poznaniu
Krystian Razik
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1b179144-feb9-4e4f-a6ee-80bc2acd0145
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
price
today, 10:12
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
price
today, 10:12
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
price
today, 10:11
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
price
today, 10:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
price
today, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
price
today, 10:10
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
3 days ago
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY MARKI BMW 530 GRAN TURISMO DIESEL DPF MR ’09 E5 F07 CENA WYWOŁAWCZA: 12 800 zł (SZACUNKOWO: 25 600 zł) Wyposażenie: ABS, autoalarm, czujnik deszczu, czujniki parkowania - przód i tył, klimatyzacja automatyczna 2-strefowa, lusterka zewnętrzne regulowane i
price
18 days ago
I licytacja Ruchomości BMW 318i rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 4 875 zł (SZACUNKOWO: 6 500 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 609050196 Marka: BMW Model: 318 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1995 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Ro
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy BMW 525D Kombi, rok produkcji 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd zarejestrowany w kraju od 09.04.2018r. Ostatnie badania techniczne ważne do 22.04.2026r. Pojazd posiada hak holowniczy. Kluczyk 1. Samochód posiada uszkodzenia leweg
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości samochód osobowy BMW 120d CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) pojazd powypadkowy – uszkodzony przedni i tylny zderzak, brak prawego lusterka, liczne otarcia, zarysowania i wgniecenia, wyeksploatowane wnętrze pojazdu, posiada kluczyki Nazwa katalogowa: Samoch
price
11 days ago
II licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY BMW 1 CENA WYWOŁAWCZA: 7 000 zł (SZACUNKOWO: 14 000 zł) Brak dokumentów. Jeden kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: Seria 1 ( wszystkie ) Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1995 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości BMW 525 D SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 4 700 zł (SZACUNKOWO: 9 400 zł) Uszkodzony, porysowany przedni zderzak. Pęknięta prawa tylna lampa. Uszkodzone sprzęgło. Brak koła zapasowego, klucza do kół oraz podnośnika. Stan techniczny: używany OC ważne do: 2027
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy BMW 435I CENA WYWOŁAWCZA: 35 000 zł (SZACUNKOWO: 70 000 zł) Brak dowodu rejestracyjnego. Oferowany przedmiot jest ruchomością używaną, sprzedawaną w ramach postępowania likwidacyjnego prowadzonego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Może posiadać
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy BMW 118D Kombi, poj. 2.0, rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 4 400 zł (SZACUNKOWO: 8 800 zł) Własność Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Radziejowie II Wydział Karny - sygn. akt II K 46/26 z 13 kwietnia 2026 roku. Uszkodzo
price
4 days ago
Kupię mieszkanie kawalerka jedno lub dwu pokojowe tel 692120020
price
today, 09:16
Opis Potrzebujesz dodatkowego finansowania na rozwój firmy, spłatę zadłużenia lub inwestycje? Mamy doskonałą ofertę dla osób fizycznych, inwestorów i firm! Oferujemy szybkie i przystępne pożyczki dostosowane do potrzeb, z decyzją w zaledwie 15 minut i okresem spłaty do 24 miesięcy lub dłużej. Warun
negotiable
today, 09:01
Napisz nie zwlekaj aż będzie za późno. Materiał wysyłam na email. Pomoce dla klas 1,2 i 3 Szkoła na Tak Ale to Ciekawe Nowi Tropiciele Szkolni Przyjaciele Wielka Przygoda Napisz na 510209971 którą klasę i tytuł potrzebujesz.
price
today, 06:49
Piasek kruszywa tel 787322263 Rzeszów Tyczyn
price
today, 03:56
Ładowarka kołowa 4x4 Bobcat Rzeszów
price
yesterday, 19:39
Piasek kruszywa żwiry tel 692120020
price
yesterday, 19:33
Napisz nie zwlekaj aż będzie za późno. Materiał wysyłam na email. Pomoce dla klas 1,2 i 3 Szkoła na Tak Ale to Ciekawe Nowi Tropiciele Szkolni Przyjaciele Wielka Przygoda Napisz na 510209971 którą klasę i tytuł potrzebujesz.
price
yesterday, 07:01
DOMOWY OBIAD CODZIENNIE? Z ABONAMENTEM TANIEJ I WYGODNIEJ! Pałacowy Catering w Rudnej Małej zaprasza do skorzystania z abonamentów na Zestawy Dnia. To świetne rozwiązanie dla osób, które regularnie zamawiają obiady do pracy, firmy lub domu i chcą zaoszczędzić czas oraz pieniądze. PAKIET 10 ZESTA
price
2 days ago
Na sprzedaż wyjątkowo komfortowy, przestronny i bezawaryjny kombi – Peugeot 508 I generacji z poszukiwanym, niezawodnym silnikiem diesla 2.0 HDi o mocy 140 KM. To jednostka słynąca z bardzo wysokiej kultury pracy, trwałości i wyjątkowo niskiego spalania. Samochód z bezpowypadkową historią, zarejes
negotiable
2 days ago
Napisz nie zwlekaj aż będzie za późno. Materiał wysyłam na email. Pomoce dla klas 1,2 i 3 Szkoła na Tak Ale to Ciekawe Nowi Tropiciele Szkolni Przyjaciele Wielka Przygoda Napisz na 510209971 którą klasę i tytuł potrzebujesz.
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
3 days ago
![Bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142320/fc0a8fb64/caa4d3b0-e851-f6ec-3d06-67b65aad7e1e_b.webp)
![Bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142325/04b1dd4a7/8ec2254d-f156-37b7-8697-ed2aa504f439_b.webp)
![Bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142328/55def6a70/b26c5941-2582-dec4-2eb3-884918dd2900_b.webp)
![Bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142334/3d545ac25/2d5611f6-3e6e-1c85-7c10-a62bdd4b9b70_b.webp)
![Bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142339/cb60bfb72/ef96deff-d19d-8e73-69bc-105a496225e2_b.webp)
![Bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142342/c61657db9/2d9e6195-db53-9e42-b85a-1e8493b6b7f0_b.webp)
![Bmw x3, rok prod. 2015, xdrive28i, 2,0 benzyna - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)