Toyota yaris 1.3, 2006 rok - - [elicytacje] #62567691
Ruchomości
Toyota Yaris 1.3, 2006 rok
CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł)
Brak ważnego OC oraz badań technicznych, przebieg na podstawie CEPIK, nieznany stan silnika, brak rozruchu
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Toyota
Model: Yaris
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1298 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PGS35010
Nr VIN: VNKJL96360A026881
Data pierwszej rejestracji: 2006-03-08
Przebieg: 196724 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Rodakowskiego 100
64-920 Piła, wielkopolskie
25.09.2026 w godz. od 14.10 do 14.20
Urząd Skarbowy w Pile
Krzysztof Stankiewicz
tel.
Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b625d427-f19a-4453-981f-a5bdbc720736
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
3 days ago
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Telewizor SONY LED CENA WYWOŁAWCZA: 307 zł (SZACUNKOWO: 615 zł) Telewizor LED z serii Sony BRAVIA - jest to klasyczny telewizor LCD z podświetleniem LED (Direct LED). Diody LED są umieszczone bezpośrednio za ekranem, co zapewnia równomierne podświetlenie i dobry kontrast
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA CENA WYWOŁAWCZA: 61 500 zł (SZACUNKOWO: 123 000 zł) poziomy, płomienicowo-płomieniówkowy kocioł parowy o konstrukcji trójciągowej, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Konstrukcja ta charakteryzuje się cylindrycznym korpusem o dużej pojemności wodn
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA nr 2 CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Dopuszczalnie ciśnienie 10 bar Maksymalna wydajność 1250 kg/h Nazwa katalogowa: Inna Marka: WIMA Model: Ekonom Rok produkcji: 1992 Nr fabryczny: 27496 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: 3 maja
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE + 4 aparaty PANASONIC CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE Electronic Modular Switching System - służy do zarządzania ruchem połączeń stacjonarnych w biurze lu
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości) CENA WYWOŁAWCZA: 609 096 zł (SZACUNKOWO: 1 218 192 zł) Przemysłowe maszyny szwalnicze, prasowalnicze renomowanych firm - 311 sztuk ruchomości pochodzących z linii produkcyjne
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości Toyota Corolla, 2006 rok, pojemność 1364, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 5 100 zł (SZACUNKOWO: 6 800 zł) -ubezpieczenie korporacyjne -brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Corolla Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 13
price
21 days ago
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
price
18 days ago
I licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 998 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2005 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: PO2EF
price
20 days ago
II licytacja Ruchomości TOYOTA AVENSIS 2007 rok CENA WYWOŁAWCZA: 3 200 zł (SZACUNKOWO: 6 400 zł) pojazd kompletny, na karoserii widoczne zarysowania i otarcia, akumulator do wymiany - uruchamiany starterem, jeżdżący - dokładny stan techniczny nieznany, na wyposażeniu dwa kluczyki Nazwa katalog
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości Toyotę Avensis II z 2005 r., silnik 2.2 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd posiada uszkodzoną lewą obudowę lusterka zewnętrznego. Uszkodzony przedni zderzak oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestr
price
19 days ago
II licytacja Ruchomości TOYOTA AVENSIS 2004 rok produkcji CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) pojazd sprawny, badania techniczne do 19 marca 2026 roku, liczne złuszczenia lakieru na masce i dachu, otarcia zderzaka, rozładowany akumulator, brak dokumentacji instalacji gazowej, klimat
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości Toyota Corolla CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Corolla Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1329 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2014 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: SK699M
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości Trzydrzwiowa Toyota Yaris z 2006 roku 1.3 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego w kwietniu 2025 roku: 227200 km. Brak informacji o ważnym badaniu technicznym, polisa OC zawartą przez Izbę Ad
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Yaris rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Samochód całkowicie uszkodzony, nadaje się do kasacji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 998 cm³ Rodzaj
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, uszkodzony przedni zderzak z prawej strony oraz tylni zderzak z lewej strony, zarysowany przedni i tylni zderzak, tapicerka i wnętrze poj
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości Toyota Yaris 2004r CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) na pojeździe liczne uszkodzenia blacharskie i ślady korozji, brak powietrza w kole lewy przód Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 99
price
10 days ago
I licytacja Ruchomości TOYOTA C-HR HATCHBACK 2.0 HYBRYDA, ROK PROD. 2020 CENA WYWOŁAWCZA: 67 500 zł (SZACUNKOWO: 90 000 zł) Uszkodzony tylny zderzak z lewej strony, listwa. Tapicerka i wnętrze pojazdu noszą normalne ślady użytkowania, stan bardzo dobry, kluczyki w zestawie (1 szt.). Model: C-HR
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Avensis, rok prod. 2005 r. CENA WYWOŁAWCZA: 2 025 zł (SZACUNKOWO: 2 700 zł) Brak dowodu rejestracyjnego. Badanie techniczne ważne. Przebieg: 340561 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor: CZARNY Nr rejestracyjny: TSK44762 Nr V
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości Toyotę Avensis II z 2005 r., silnik 2.2 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd posiada uszkodzoną lewą obudowę lusterka zewnętrznego. Uszkodzony przedni zderzak oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestr
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości TOYOTA AVENSIS KOMBI 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia silnika. 1 kluczyk, dowód rejestracyjny. Badanie techniczne ważne do 09.04.2027 r. Nr rejestracyjny: CGR73VJ Nr VIN: SB1EW56L80E057220 Data pierwszej rejestracji: 2004-
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości TOYOTA IQ CENA WYWOŁAWCZA: 7 050 zł (SZACUNKOWO: 9 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Brak badania technicznego. Pojazd jes
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY TOYOTA AVENSIS CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Brak dokumentów, jeden kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1998 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkc
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości TOYOTA RAV4 CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: RAV-4 Typ nadwozia: inny Pojemność silnika: 1995 cm³ Rodzaj pali
price
3 days ago
Ruchomości Samochód osobowy Toyota Avensis CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Pojazd posiada jeden klucz, dowód rejestracyjny. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2231 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkc
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości TOYOTA RAV 4, sam. os. rok 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 11 700 zł (SZACUNKOWO: 23 400 zł) Wraz z ruchomością wydamy: - kluczyki do pojazdu, szt. 1, - dowód rejestracyjny, - karta pojazdu. - przebieg pojazdu spisany z CEPIK stan na dzień 5.03.2025 r., - akumulator rozładowany
price
19 days ago
![Toyota yaris 1.3, 2006 rok - - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101545/1f8ef499e/34a1fc2e-42da-08f1-0f61-92de3658a4d3_b.webp)
![Toyota yaris 1.3, 2006 rok - - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101551/f0686ce13/4b4f7ac2-c169-dede-1210-01ec130d4e48_b.webp)
![Toyota yaris 1.3, 2006 rok - - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101559/412550726/d3aba9a7-2d81-266b-03e0-8c13d775412d_b.webp)
![Toyota yaris 1.3, 2006 rok - - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101605/502a5978d/00f644bd-aca6-1b2b-10b5-0ed25e813bef_b.webp)
![Toyota yaris 1.3, 2006 rok - - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101609/a57720784/e6fa611d-cda9-5941-0d32-4acbce79591e_b.webp)
![Toyota yaris 1.3, 2006 rok - - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101617/05ef80fb0/8131725c-dff3-371f-679d-9a01545230d0_b.webp)
![Toyota yaris 1.3, 2006 rok - - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)