[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny w Bydgoszczy, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila, pow #62568767
I licytacja Nieruchomości
Lokal mieszkalny w Bydgoszczy, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila, pow. 74,14 m2
CENA WYWOŁAWCZA: 71 025 zł (SZACUNKOWO: 94 700 zł)
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny w Bydgoszczy (dzielnica Fordon), ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila, pow. 74,14 m2, położony jest na 4 piętrze i składa się z: przedpokoju, kuchni, 4 pokoi, łazienki, w.c., mieszkanie posiada balkon. Pion w budynku w którym znajduje się lokal nie posiada windy,
Nazwa katalogowa: Lokal mieszkalny
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: BY1B/00168915/9
Piętro: Piętro 1-4
Własność i inne prawa rzeczowe: własność
Powierzchnia użytkowa domu mieszkalnego (m²): 74,14
Liczba pokoi: 4
Udział w częściach wspólnych budynku, nr księgi wieczystej budynku: 7804/ 1162580 KW. BY1B/00127329/5
Części składowe nieruchomości: Do lokalu przynależna jest komórka lokatorska o powierzchni 3,90 m2
OGLĘDZINY:
gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila 6 / 39
85-796 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
W terminie od 15.09.2026 r. do 28.09.2026 r. w dni robocze po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem organu egzekucyjnego.
Pierwszy Urząd Skarbowy w Bydgoszczy
Sławomir Sancewicz
tel.
Elektroniczna licytacja nieruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/cb99dcfa-bd64-449a-96be-3b3964a4c9a7
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
price
yesterday, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
yesterday, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
yesterday, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
price
yesterday, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
price
yesterday, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
yesterday, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
yesterday, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
price
yesterday, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
price
yesterday, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
price
yesterday, 18:25
II licytacja Ruchomości OPEL CORSA-C SAMOCHÓD CIĘŻAROWY WIELOZADANIOWY 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Według informacji zawartej w CEPiK pojazd - OPEL CORSA-C SAMOCHÓD CIĘŻAROWY WIELOZADANIOWY 2003. Lakier z każdej strony z wyraźnymi zarysowaniami i odpryskami. Reflektory ma
price
14 days ago
II licytacja Ruchomości Mercedes-Benz V-Klasse 250d Exclusive, 2018r. CENA WYWOŁAWCZA: 98 500 zł (SZACUNKOWO: 197 000 zł) MERCEDES-BENZ Klasa-V to samochód klasy Premium, przestronny i komfortowy van z 2018 roku z napędem 4matic, idealny dla większych rodzin lub firm potrzebujących wygodnego tra
price
22 days ago
II licytacja Ruchomości Łożyska walcowe CENA WYWOŁAWCZA: 6 825 zł (SZACUNKOWO: 13 651 zł) Cena dotyczy 1 sztuki. Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: Łożyska walcowe BEARING NNU 6076 MB C3 Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 8 OGLĘDZINY: DALEKA 9 85-152 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie 2
price
19 days ago
II licytacja Ruchomości Peugeot 407 SW - samochód osobowy 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Samochód osobowy Peugeot model 407SW data pierwszej rejestracji w kraju : 2020-02-05 data pierwszej rejestracji za granica : 2005-02-16 Pojazd bez karty pojazdu z jednym kluczykiem, da
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Mitsubishi Lancer CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Pojazd posiada widoczne ślady użytkowania, wgniecenia, zarysowania, samochód nie odpala ( brak akumulatora ), na masce samochodu występuje złuszczenie powłoki lakierniczej, pęknięta antena
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości LEXUS LS460 Rok produkcji 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 32 500 zł (SZACUNKOWO: 65 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerami telefonów: 523397476, 523397592. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Lexus Model: LS460 Typ nadwozi
price
11 days ago
II licytacja Ruchomości Ford Focus CENA WYWOŁAWCZA: 4 150 zł (SZACUNKOWO: 8 300 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1798 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2007 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: CCH 1KE5 Nr VIN
price
8 days ago
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
price
29 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
price
44 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
price
25 days ago
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
price
35 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
price
22 days ago
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
price
27 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
price
35 days ago
![[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny w Bydgoszczy, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila, pow - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/102128/70252a699/71758efb-7032-a615-17ed-d92178db7c9c_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny w Bydgoszczy, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila, pow - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/102133/db962c1b7/c619d8c8-61b1-2f63-8932-bdd123d1dd88_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny w Bydgoszczy, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila, pow - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/102136/8450e207c/6eed4d00-539a-aeb7-1745-b12e50e4e189_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny w Bydgoszczy, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila, pow - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/102140/26eca2999/a0fdf116-502a-88f4-9195-2b37fa8618f8_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny w Bydgoszczy, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila, pow - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/102145/15acc01f6/112df1c4-a36a-076f-4787-f601b4c8d910_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny w Bydgoszczy, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila, pow - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/102151/9d48a2ba8/e1cb9d28-8305-0aac-1f2d-a836614b6c27_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny w Bydgoszczy, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila, pow - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/102153/dbfe4b165/9d4ddecb-ff3a-04d6-1213-04afe9a9efe5_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny w Bydgoszczy, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila, pow - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/102159/3bc86ab65/8f60cce6-6569-9d1a-5ed9-fc731717518e_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny w Bydgoszczy, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila, pow - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/102203/2f035e96d/eb37a6aa-66dd-20fd-30f0-d9586e9cf321_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Lokal mieszkalny w Bydgoszczy, ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila, pow - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/102207/3a631368b/b93e3683-ce24-9bd2-757c-d8e862fd8626_b.webp)