[elicytacje] i licytacja - hyundai i30 2011 #62569787
I licytacja Ruchomości
HYUNDAI I30 2011
CENA WYWOŁAWCZA: 10 050 zł (SZACUNKOWO: 13 400 zł)
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Hyundai
Model: i30
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1582 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2011
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WZY 52606
Nr VIN: TMADB81SABJ066837
Data pierwszej rejestracji: 2011-04-06
Przebieg: 289471 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-24
OGLĘDZINY:
1 MAJA 49a
96-300 ŻYRARDÓW, mazowieckie
01.09.2026 r. w godz. od 10:00 do 11:00 nr kontaktowy
Urząd Skarbowy w Żyrardowie
Aneta Ścibek
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/43e6ed8d-1c42-4c7d-89d2-b75141236475
I licytacja Ruchomości Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 450 zł (SZACUNKOWO: 12 600 zł) Pojazd bez ważnego przeglądu technicznego. Pierwsza rejestracja w kraju 22.11.2019 r. Posiada jeden kluczyk i dowód rejestracyjny. Brak możliwości uruchomienia sil
price
today, 18:23
I licytacja Ruchomości Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 450 zł (SZACUNKOWO: 12 600 zł) Pojazd bez ważnego przeglądu technicznego. Pierwsza rejestracja w kraju 22.11.2019 r. Posiada jeden kluczyk i dowód rejestracyjny. Brak możliwości uruchomienia sil
price
today, 18:23
I licytacja Ruchomości Citroen,Xsara Picasso CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) Pojazd jest własnością Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Myszkowie. Karoseria pojazdu z drobnymi wgnieceniami i zarysowaniami powłoki lakierniczej. Uruchomienie pojazdu j
price
today, 18:22
I licytacja Ruchomości Citroen,Xsara Picasso CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) Pojazd jest własnością Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Myszkowie. Karoseria pojazdu z drobnymi wgnieceniami i zarysowaniami powłoki lakierniczej. Uruchomienie pojazdu j
price
today, 18:22
I licytacja Ruchomości Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd jest własnością Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Myszkowie. Uszkodzony przód samochodu, brak możliwości otwarcia maski Uruchomienie pojazdu nie jest możliwe- uszkodzony klu
price
today, 18:21
I licytacja Ruchomości Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd jest własnością Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Myszkowie. Uszkodzony przód samochodu, brak możliwości otwarcia maski Uruchomienie pojazdu nie jest możliwe- uszkodzony klu
price
today, 18:21
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
price
today, 18:21
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
price
today, 18:21
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
price
today, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
price
today, 18:20
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Pojazd powypadkowy, uszkodzone elementy nośne konstrukcji nadwozia, podwozia i ramy. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1598 cm
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości OPEL VECTRA 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2006 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WZY
price
6 days ago
I licytacja Ruchomości FORD MONDEO 2016 CENA WYWOŁAWCZA: 27 000 zł (SZACUNKOWO: 36 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Mondeo Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1499 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2016 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: W
price
6 days ago
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
price
28 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
price
43 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
price
18 days ago
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
price
24 days ago
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
price
34 days ago
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
price
21 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
price
26 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
price
18 days ago
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
price
34 days ago
Ruchomości Okleiniarka brandt optima kd66 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Przemysłowa okleiniarka przeznaczona do automatycznego oklejania prostych krawędzi elementów meblowych wykonanych z płyty wiórowej, MDF oraz sklejki obrzeżem z PVC, ABS, melaminy lub forniru. Brak nr fab
price
25 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
price
18 days ago
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
price
21 days ago
I licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojem
price
24 days ago
![[elicytacje] i licytacja - hyundai i30 2011 - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181341/114074a4c/2c057433-3337-526d-db3e-87c50f0a27ca_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - hyundai i30 2011 - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181346/b49f48e4f/0c000435-64f4-1f4c-393b-c1403bf43dd9_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - hyundai i30 2011 - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181350/cb4fcd4f2/71c1f995-3270-cd01-89f4-eb5942cc505e_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - hyundai i30 2011 - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181353/9081ae8b5/e962d872-7002-fa93-9827-e43a56a77852_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - hyundai i30 2011 - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181401/634968f61/8ef7d59b-1828-d898-a4fb-585053433c44_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - hyundai i30 2011 - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181406/8515c9f14/51ed0b83-6c76-4d30-10e1-3a6585540d25_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - hyundai i30 2011 - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![[elicytacje] i licytacja - hyundai i30 2011 - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)