Hyundai i30 2011 - i licytacja - [elicytacje] #62569788
I licytacja Ruchomości
HYUNDAI I30 2011
CENA WYWOŁAWCZA: 10 050 zł (SZACUNKOWO: 13 400 zł)
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Hyundai
Model: i30
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1582 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2011
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WZY 52606
Nr VIN: TMADB81SABJ066837
Data pierwszej rejestracji: 2011-04-06
Przebieg: 289471 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-24
OGLĘDZINY:
1 MAJA 49a
96-300 ŻYRARDÓW, mazowieckie
01.09.2026 r. w godz. od 10:00 do 11:00 nr kontaktowy
Urząd Skarbowy w Żyrardowie
Aneta Ścibek
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/43e6ed8d-1c42-4c7d-89d2-b75141236475
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
price
today, 14:41
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
price
today, 14:41
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
price
today, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
price
today, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
price
today, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
price
today, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
price
today, 14:39
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
price
today, 14:39
Ruchomości Naczepa Kogel S24 - chłodnia, 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 14 200 zł (SZACUNKOWO: 71 000 zł) Naczepa Kogel - chłodnia, pojazd posiada rejestrację Republiki Łotewskiej, brak dokumentów pojazdu, brak informacji o ważności badań technicznych pojazdu. Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WKOS0002
price
today, 14:39
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 2.0 TDI rok produkcji: 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Samochód po kolizji z uszkodzonym przodem Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1968 cm³ Rodzaj paliwa: olej
price
today, 14:38
I licytacja Ruchomości Hyundai i30 kombi CENA WYWOŁAWCZA: 18 750 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Pojazd nieużytkowany od około 1,5 roku. Niesprawny akumulator (wymaga użycia boostera), jeden kluczyk, niesprawny układ hamulcowy (wpadający pedał hamulca). Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Hyu
price
21 days ago
I licytacja Ruchomości HYUNDAI i10 SBE PY51 CENA WYWOŁAWCZA: 14 250 zł (SZACUNKOWO: 19 000 zł) Własność Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Czeladzi II Wydział Karny z 30.03.2026 r. sygn. akt II K 71/26. Samochód po kolizji, wgniecione i przerysowane lewe drzwi po
price
14 days ago
II licytacja Ruchomości Hyundai Matrix van, rok 2006, 1599 cm3, benzyna/gaz CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Brak kluczyka. Pojazd posiada liczne uszkodzenia i ślady korozji. Stan licznika odczytany w dniu 18.06.2024r. podczas ostatn
price
20 days ago
II licytacja Ruchomości Hyundai Tuscon | 2011 rok | poj. 1998 cm³ | benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 27 000 zł) Pierwsza rejestracja w Polsce: 22.01.2020 r. Pojazd posiada ważne ubezpieczenie OC w ramach polisy korporacyjnej. W komplecie znajduje się jeden kluczyk. Samochód wyposa
price
12 days ago
Ruchomości Hyundai Santa Fe, rok prod. 2005, diesel, poj. 1991 cm CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Hyundai Model: Santa Fe Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1991 cm³ Rodzaj paliwa: olej nap
price
7 days ago
Ruchomości Hyundai Getz 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 1 837 zł (SZACUNKOWO: 2 450 zł) Posiada naturalne ślady użytkowania, wnętrze pojazdu zabrudzone. Brak możliwości uruchomienia. 1 kluczy, dowód rejestracyjny, aktualny przegląd techniczny. Dane pierwszej rejestracji: za granicą - 21.03.2005 r., w kra
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości Hyundai Getz CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Pojazd posiada widoczne ślady użytkowania, wgniecenia karoserii, akumulator nie jest sprawny, jeden komplet kluczy, koło zapasowe uszkodzone. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Hyundai Model: Getz Typ nadw
price
3 days ago
Ruchomości Samochód osobowy Hyundai I20 CENA WYWOŁAWCZA: 980 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu (85) 8785213 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Hyundai Model: i20 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność sil
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Hyundai i30 kombi CENA WYWOŁAWCZA: 12 500 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Pojazd nieużytkowany od około 1,5 roku. Niesprawny akumulator (wymaga użycia boostera), jeden kluczyk, niesprawny układ hamulcowy (wpadający pedał hamulca). Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Hy
price
today, 14:25
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
price
today, 14:41
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
price
today, 14:41
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
price
today, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
price
today, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
price
today, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
price
today, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
price
today, 14:39
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
price
today, 14:39
Ruchomości Naczepa Kogel S24 - chłodnia, 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 14 200 zł (SZACUNKOWO: 71 000 zł) Naczepa Kogel - chłodnia, pojazd posiada rejestrację Republiki Łotewskiej, brak dokumentów pojazdu, brak informacji o ważności badań technicznych pojazdu. Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WKOS0002
price
today, 14:39
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 2.0 TDI rok produkcji: 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Samochód po kolizji z uszkodzonym przodem Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1968 cm³ Rodzaj paliwa: olej
price
today, 14:38
![Hyundai i30 2011 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181341/114074a4c/2c057433-3337-526d-db3e-87c50f0a27ca_b.webp)
![Hyundai i30 2011 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181346/b49f48e4f/0c000435-64f4-1f4c-393b-c1403bf43dd9_b.webp)
![Hyundai i30 2011 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181350/cb4fcd4f2/71c1f995-3270-cd01-89f4-eb5942cc505e_b.webp)
![Hyundai i30 2011 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181353/9081ae8b5/e962d872-7002-fa93-9827-e43a56a77852_b.webp)
![Hyundai i30 2011 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181401/634968f61/8ef7d59b-1828-d898-a4fb-585053433c44_b.webp)
![Hyundai i30 2011 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181406/8515c9f14/51ed0b83-6c76-4d30-10e1-3a6585540d25_b.webp)
![Hyundai i30 2011 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Hyundai i30 2011 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)