Opel vectra 2006 - i licytacja - [elicytacje] #62569798
I licytacja Ruchomości
OPEL VECTRA 2006
CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł)
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Vectra
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1910 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WZY 27195
Nr VIN: W0L0ZCF3561127180
Data pierwszej rejestracji: 2006-06-29
Przebieg: 290292 km
Kolor: granat
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-05-17
OGLĘDZINY:
1 MAJA 49a
96-300 ŻYRARDÓW, mazowieckie
31.08.2026 r. od godz. 10:00 do 11:00 tel. kontaktowy
Urząd Skarbowy w Żyrardowie
Aneta Ścibek
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a9deb23e-de08-4dcd-a44c-896e97457be0
I licytacja Ruchomości Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 450 zł (SZACUNKOWO: 12 600 zł) Pojazd bez ważnego przeglądu technicznego. Pierwsza rejestracja w kraju 22.11.2019 r. Posiada jeden kluczyk i dowód rejestracyjny. Brak możliwości uruchomienia sil
price
today, 18:23
I licytacja Ruchomości Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 450 zł (SZACUNKOWO: 12 600 zł) Pojazd bez ważnego przeglądu technicznego. Pierwsza rejestracja w kraju 22.11.2019 r. Posiada jeden kluczyk i dowód rejestracyjny. Brak możliwości uruchomienia sil
price
today, 18:23
I licytacja Ruchomości Citroen,Xsara Picasso CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) Pojazd jest własnością Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Myszkowie. Karoseria pojazdu z drobnymi wgnieceniami i zarysowaniami powłoki lakierniczej. Uruchomienie pojazdu j
price
today, 18:22
I licytacja Ruchomości Citroen,Xsara Picasso CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) Pojazd jest własnością Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Myszkowie. Karoseria pojazdu z drobnymi wgnieceniami i zarysowaniami powłoki lakierniczej. Uruchomienie pojazdu j
price
today, 18:22
I licytacja Ruchomości Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd jest własnością Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Myszkowie. Uszkodzony przód samochodu, brak możliwości otwarcia maski Uruchomienie pojazdu nie jest możliwe- uszkodzony klu
price
today, 18:21
I licytacja Ruchomości Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd jest własnością Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Myszkowie. Uszkodzony przód samochodu, brak możliwości otwarcia maski Uruchomienie pojazdu nie jest możliwe- uszkodzony klu
price
today, 18:21
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
price
today, 18:21
II licytacja Ruchomości Fiat Bravo rok 2007, 1910cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego. Jeden kluczyk. Stan licznika odczytany w dniu 16.06.2025r. podczas ostatniego badania technicznego 191994km. Nazwa katalogowa:
price
today, 18:21
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
price
today, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
price
today, 18:20
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
price
18 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Zafira, 2005 rok, pojemność 1910, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Zafira Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
price
14 days ago
II licytacja Ruchomości OPEL CORSA 1,2, ROK PROD. 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Samochód jest w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1229 cm³ Rodzaj paliwa: ben
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Insignia rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44)645 01 37. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Insignia Typ nadwozia: sedan Po
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Corsa 2008 rok produkcji CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) liczne otarcia karoserii oraz ogniska korozji, złuszczający się lakier dachu, uszkodzony tylny zderzak, uszkodzona tylna lewa lampa, pojazd unieruchomiony (niesprawny akumulator) brak możliwośc
price
10 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Vectra Station Wagon CENA WYWOŁAWCZA: 5 250 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Widoczne ślady korozji, uszkodzenia tylnej klapy. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej n
price
20 days ago
Ruchomości Opel Astra Kombi 2005 r. CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) moc silnika 77 kW, data rejestracji w Polsce - 23.01.2015 r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 200
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Astra H 1.4 16V, 2004 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd posiada z lewej strony nad tylnym nad kołem ślady rdzy oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika na podstawie danyc
price
19 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Vectra-C rok prod.2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44) 725-60-62. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Poje
price
12 days ago
Ruchomości Opel Astra rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 11 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2012 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: ES 81
price
12 days ago
Ruchomości Opel Astra rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 11 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2012 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: ES 81
price
11 days ago
II licytacja Ruchomości OPEL CORSA C 2002, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu. Progi mocno skorodowane, wnętrze zabrudzone. Jeden kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ n
price
10 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: inny Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2000 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: POS9JJ3 Nr VIN: W
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Astra 1,6 benzyna 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd zarejestrowany, po kolizji drogowej, nie posiada ważnego przeglądu technicznego. Jeden kluczyk do pojazdu. Widoczne uszkodzenia: urwany przedni zderzak, uszkodzona chłodnica wody, wgnieceni
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Insignia CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić,
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Meriva, rok 2005, 1.7 TDI (75 KM) przebieg 388721 km CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 81 46 42 429 Marka: Opel Model: Meriva Typ nadwozia: minivan Pojemność
price
10 days ago
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
price
5 days ago
I licytacja Ruchomości Samachód osobowy OPEL ASTRA CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych, posiada ślady użytkowania, zniszczoną powłokę lakiernicza na dachu i przedniej masce. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astr
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości OPEL CORSA-C SAMOCHÓD CIĘŻAROWY WIELOZADANIOWY 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Według informacji zawartej w CEPiK pojazd - OPEL CORSA-C SAMOCHÓD CIĘŻAROWY WIELOZADANIOWY 2003. Lakier z każdej strony z wyraźnymi zarysowaniami i odpryskami. Reflektory ma
price
13 days ago
![Opel vectra 2006 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181712/7b78bae76/9ef64aa0-a7c1-b3e0-bf76-d45ce4e5fe76_b.webp)
![Opel vectra 2006 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181718/abb049365/f6b17a25-313e-9275-7100-5cab2a925a72_b.webp)
![Opel vectra 2006 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/181721/c930e21d0/f3036573-fd6c-a29d-498d-c2ae078b6fae_b.webp)
![Opel vectra 2006 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Opel vectra 2006 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)