[eLicytacje] I licytacja - Elektroniczny miernik do PH, EC i temperatury cieczy #62569877
I licytacja Ruchomości
Elektroniczny miernik do PH, EC i temperatury cieczy
CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł)
Nazwa katalogowa: Miernik
Opis przedmiotu: Elektroniczny miernik do PH, EC i temperatury cieczy
Marka: AQUAMASTER Tools
Jednostka miary: sztuka (szt.)
Liczba: 1
OGLĘDZINY:
ŻOŁNIERY NIEPODLEGŁEJ 3
20-078 LUBLIN, lubelskie
Od 24.09.2026 r. do 1.10.2026 r., w godz. 7-13
Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie
Katarzyna Adamiak
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/df3d4e3e-e926-4a60-a618-8ce53e0c3b9d
I licytacja Ruchomości Pasy transportowe zakończone metalowym karabińczykiem CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Nazwa katalogowa: Karabińczyk Opis przedmiotu: Pasy transportowe zakończone metalowym karabińczykiem używane Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 4 OGLĘDZINY: Obłońska 2
price
today, 14:39
I licytacja Ruchomości Diodowa lampka przenośna model C22210180 CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Brak uchwytu. Nazwa katalogowa: Lampa wisząca Marka: C22210180 Model: C22210180 Stan techniczny: używany Liczba: 1 OGLĘDZINY: Obłońska 20A 22-100 Chełm, lubelskie Od ukazania się ogłos
price
today, 14:39
I licytacja Ruchomości Siekiera CENA WYWOŁAWCZA: 60 zł (SZACUNKOWO: 80 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: Siekiera z metalową rękojeścią Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Obłońska 20A 22-100 Chełm, lubelskie Od ukazania się ogłoszenia do 08.09.2026 r. po wcześnie
price
today, 14:39
I licytacja Ruchomości Piecyk gazowy Ravanson wraz z butlą gazową 11 kg CENA WYWOŁAWCZA: 262 zł (SZACUNKOWO: 350 zł) Nazwa katalogowa: Piec wolnostojący Opis przedmiotu: Piecyk gazowy Ravanson model OKG42 Marka: Ravanson Model: OKG42 Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Obłoń
price
today, 14:39
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2012 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 10.06.2024 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika:
price
today, 14:38
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2012 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 10.06.2024 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika:
price
today, 14:38
II licytacja Ruchomości Mercedes-Benz B-180 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Sprawny technicznie, uszkodzona szyba przednia (do wymiany, liczne pęknięcia), zardzewiałe tarcze. liczne zarysowania, ubytki lakieru Marka: Mercedes-Benz Model: 180 Typ nadwozia: minivan Pojemność sil
price
today, 14:38
II licytacja Ruchomości Mercedes-Benz B-180 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Sprawny technicznie, uszkodzona szyba przednia (do wymiany, liczne pęknięcia), zardzewiałe tarcze. liczne zarysowania, ubytki lakieru Marka: Mercedes-Benz Model: 180 Typ nadwozia: minivan Pojemność sil
price
today, 14:38
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
price
today, 14:37
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
price
today, 14:37
I licytacja Ruchomości Zegarek męski Maurice Lacroix CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Opis przedmiotu: Zegarek męski Marka: Maurice Lacroix Model: LC1148, AS79798 Nazwa katalogowa: Zegarek Liczba: 1 OGLĘDZINY: Żołnierzy Niepodległej 3 20-078 Lublin, lubelskie Od dnia ukazan
price
25 days ago
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Mitsubishi Lancer Kombi, 2005r. 1,6 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 250 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd transportowany na lawecie. Po podłączeniu boostera odpala. Marka: Mitsubishi Model: Lancer Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1584 cm³ Rodzaj paliwa:
price
32 days ago
II licytacja Ruchomości aparat fotograficzny Sony Alpha DSLR-A230 wraz z ładowarką i torbą CENA WYWOŁAWCZA: 220 zł (SZACUNKOWO: 440 zł) w zestawie: - bateria - ładowarka wraz z kablem - torba (uszkodzony główny zamek błyskawiczny) Nazwa katalogowa: Aparat fotograficzny cyfrowy Marka: Sony Mode
price
19 days ago
II licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY MARKI BMW 530 GRAN TURISMO DIESEL DPF MR ’09 E5 F07 CENA WYWOŁAWCZA: 12 800 zł (SZACUNKOWO: 25 600 zł) Wyposażenie: ABS, autoalarm, czujnik deszczu, czujniki parkowania - przód i tył, klimatyzacja automatyczna 2-strefowa, lusterka zewnętrzne regulowane i
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości Lewarek samochodowy CENA WYWOŁAWCZA: 30 zł (SZACUNKOWO: 40 zł) Nazwa katalogowa: Podnośnik Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: ŻOŁNIERZY NIEPODLEGŁEJ 3 20-078 LUBLIN, lubelskie Od dnia ukazania się obwieszczenia do 02.09.2026r w godz. 7-13 Pierwszy Urząd Skarbowy
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Lexus CT200H, 2012 r., hybryda, 1.8, 73kW (99KM), przebieg 224.955 km CENA WYWOŁAWCZA: 33 750 zł (SZACUNKOWO: 45 000 zł) Pęknięcia lakieru na przednim zderzaku, z lewej strony. Kluczyki: 1 szt. Stan ogólny: dobry, adekwatny do wieku pojazdu. Szczegółowe informacje o sprze
price
25 days ago
I licytacja Ruchomości BMW 320I, Kombi, 2,0 benzyna, 2006r. CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd transportowany lawetą, rozładowany akumulator. Po podłączeniu boostera rozruchowego odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 320 Typ nadwozia: kombi Pojemnoś
price
36 days ago
II licytacja Ruchomości Nóż kuchenny CENA WYWOŁAWCZA: 5 zł (SZACUNKOWO: 10 zł) Używany Nazwa katalogowa: Nóż kuchenny Opis przedmiotu: Nóż z ostrzem 6 cm i drewnianą rączką Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Żołnierzy Niepodległej 3 20-078 Lublin, lubelskie Od 21.08.2026 do
price
12 days ago
II licytacja Ruchomości Zestaw narzędzi CENA WYWOŁAWCZA: 80 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Zestaw narządzi - Młotek, nóż koloru grafitowego, klucze nastawne Nazwa katalogowa: Narzędzie Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Żołnierzy Niepodległej 3 20-078 Lublin, lubelskie Od dnia ukazanie się obwies
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości Urządzenie do podnoszenia pojazdu typu lewarek CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Lewarek samochodowy 1Ko 011031J BJ1 Nazwa katalogowa: Podnośnik Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: ŻOŁNIERZY NIEPODLEGŁEJ 3 20-078 LUBLIN, lubelskie Od dnia ukazania się obwies
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Zestaw oświetleniowy CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Stelaż na lampy - 5 sztuk (wym. 110 cm x 120 cm) Lampy LED - 26 sztuk (wym. 117 cm x 5 cm) Lampa LED do uprawy roślin -LUMATEK Zeus 600W PRO 2.9 - 4 sztuki (wym. 110cm x 110cm) Nazwa katalogowa: Lampa
price
11 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Meriva, rok 2005, 1.7 TDI (75 KM) przebieg 388721 km CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 81 46 42 429 Marka: Opel Model: Meriva Typ nadwozia: minivan Pojemność
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości Zestaw narzędzi: szpadle, kilofy, siekiery CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Zestaw zawiera: - szpadle 2 szt. - dł. 123 cm. - kilofy 2 szt. - dł. 80 cm. i 85 cm. - siekiery 2 szt. - dł. 35 cm. Nazwa katalogowa: Inna Marka: szpadle, kilofy, siekiery Model: szpa
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości Fiat Doblo Cargo, 2010, 1.3 D, 66 kW (90 KM) 2-osobowy, przebieg 269.418 km CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Brak szyby od strony kierowcy. Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 81 46 42 429 Nazwa ka
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości Kołpaki Ford 16 cali, komplet 4 szt. CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: Kołpaki Ford 16 cali, komplet 4 szt. Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Żołnierzy Niepodległej 3 20-078 Lublin, lubelskie Od dnia
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości Kołpaki Alfa Romeo, 15 cali, komplet 4 szt. CENA WYWOŁAWCZA: 52 zł (SZACUNKOWO: 70 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: Kołpaki Alfa Romeo, 15 cali, komplet 4 szt. Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Żołnierzy Niepodległej 3 20-078 Lublin, lubel
price
7 days ago
ruchomości skuter romet zn50qt-22, rok produkcji 2019 cena wywoławcza: 750 zł (szacunkowo: 3 000 zł) pojemność silnika: 49,6 moc: silnika 2,1 przebieg: 22071 km kolor czarny, kluczyk 1 sztuka nazwa katalogowa: motocykl marka: romet model: 747 typ nadwozia: motorower rok produkcji: 2019 nr ram
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości Folia do zgrzewania - 100 szt. CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Hendi - worki do pakowarek komorowych 100 szt. 30cmx40cm Nazwa katalogowa: Folia spożywcza Opis przedmiotu: Folia do zgrzewania - 100 szt. Marka: Hendi Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 100
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości Namiot Grow-Box wraz z rurkami do uprawy roślin CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 800 zł) Namiot Grow-Box Secret Jardin DR 240 wraz z rurkami do uprawy roślin. Używany. Materiał w dobrym stanie. Nazwa katalogowa: Namiot Opis przedmiotu: Namiot Grow-Box Secret Jardin DR
price
11 days ago
![[eLicytacje] I licytacja - Elektroniczny miernik do PH, EC i temperatury cieczy - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101213/f821bb6a7/5212a0be-2773-4e5d-62ed-7159cec2a40b_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Elektroniczny miernik do PH, EC i temperatury cieczy - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/101217/e0a4edb9a/c42cb2c4-8a74-a199-4b05-d2e1e217ada0_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Elektroniczny miernik do PH, EC i temperatury cieczy - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)