[eLicytacje] II licytacja - Kompresor COMPRAG A2210 ze zbiornikiem (8) #62570407
II licytacja Ruchomości
Kompresor COMPRAG A2210 ze zbiornikiem (8)
CENA WYWOŁAWCZA: 9 800 zł (SZACUNKOWO: 19 600 zł)
Technicznie sprawny. Śrubowy, max 10 bar, silnik 22 kW
Nazwa katalogowa: Inna
Marka: COMPRAG
Model: A-2210 Zbiornik SiCC
Rok produkcji: 2021
Nr fabryczny: 628606
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Jaskółek 12
43-215 Studzienice, śląskie
10.09.2026 od godz.13:00 do godz.14:00
Urząd Skarbowy w Pszczynie
Łukasz Wiencek
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5dacf37c-7573-4561-86b0-8fc496eab268
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
price
yesterday, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
yesterday, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
yesterday, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
price
yesterday, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
price
yesterday, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
yesterday, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
yesterday, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
price
yesterday, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
price
yesterday, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
price
yesterday, 18:25
II licytacja Ruchomości Sprężarka ECO COMP ze zbiornikiem CENA WYWOŁAWCZA: 6 250 zł (SZACUNKOWO: 12 500 zł) Śrubowy, max 10 bar; silnik 7,5 kW, zbiornik 500 l. Technicznie sprawny. Nazwa katalogowa: Inna Marka: ECO COMP Model: Kompresor R 15/10 Airpol KP-500/6 11 Rok produkcji: 2014 Nr fabryczn
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Centrum obróbcze SCHUCO PBX 7200 (6) CENA WYWOŁAWCZA: 73 500 zł (SZACUNKOWO: 147 000 zł) 4 osiowe centrum obróbcze CNC Schuco. Zespół urządzeń technicznie sprawny w pełni funkcjonalny. Maszyna utrzymuje zadane parametry obróbki. Nazwa katalogowa: Inna Marka: SCHUCO Mod
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Piła do podcięć Elumatec (13) CENA WYWOŁAWCZA: 41 800 zł (SZACUNKOWO: 83 600 zł) Maszyna technicznie sprawna, służąca do podcięć kątowych o średnicy 550/250 (pion/poziom), moc 6450 W. Nazwa katalogowa: Inna Marka: Elumatec Model: AKS 134/00 Rok produkcji: 2014 Nr fabrycz
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Ssawka do szyb Viavac (16) CENA WYWOŁAWCZA: 8 050 zł (SZACUNKOWO: 16 100 zł) Technicznie sprawna. Do szyb udźwig 500 kg. Nazwa katalogowa: Inna Marka: VIAVAC Model: GB-1000-T Rok produkcji: 2013 Nr fabryczny: 3105 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jaskółek 12 43-215
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Suwnica (17) CENA WYWOŁAWCZA: 12 500 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Technicznie sprawna. Długość 12 m, wysokość podn. ok 1,5 m, udźwig 1000 kg Nazwa katalogowa: Inna Marka: Suwnica Model: Wyrób własny Nr fabryczny: 3105 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jaskółek 12 43-2
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Namiot (hala magazynowa) CENA WYWOŁAWCZA: 27 000 zł (SZACUNKOWO: 54 000 zł) Stelaż kratownica, ściany stałe, pokrycie typu opończa. Wymiary ok.60x18x8 . Nazwa katalogowa: Namiot Opis przedmiotu: Namiot (hala magazynowa) Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZ
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Centrum obróbcze EMMEGI (4) CENA WYWOŁAWCZA: 241 100 zł (SZACUNKOWO: 482 200 zł) Centrum obróbcze EMMEGI, 5 osiowe, sterowane numerycznie, brama ruchoma, magazyn narzędziowy Nazwa katalogowa: Maszyna przemysłowa Marka: EMMEGI Model: SATELLITE XL 6650 Rok produkcji: 2016
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Centrum obróbcze FMB (9) CENA WYWOŁAWCZA: 92 050 zł (SZACUNKOWO: 184 100 zł) 5-osiowe centrum obróbcze CNC. Zespół urządzeń technicznie sprawny w pełni funkcjonalny. Maszyna utrzymuje zadane parametry. Nazwa katalogowa: Inna Marka: Fischer Model: Fischer MBZ-EVO5-82/90 R
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Piła dwugłowicowa (10) CENA WYWOŁAWCZA: 56 600 zł (SZACUNKOWO: 113 200 zł) Zespół urządzeń technicznych sprawny w pełni funkcjonalny. Nazwa katalogowa: Maszyna przemysłowa Marka: EMMEGI PRECISION Model: TS2 TU/5 Rok produkcji: 2015 Nr fabryczny: G118256 Stan techniczny:
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Brama dwusegmentowa przesuwna z napędem(18, 19) CENA WYWOŁAWCZA: 21 200 zł (SZACUNKOWO: 42 400 zł) Długość segmentu ok.14 m, wysokość 2 m, wsparta na 2 ramach przesuw łożyskowany napęd automatyczny (2 szt) Nazwa katalogowa: Brama Opis przedmiotu: Brama dwusegmentowa prz
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Regały magazynowe (20) CENA WYWOŁAWCZA: 13 300 zł (SZACUNKOWO: 26 600 zł) Długość ok.60 m, 2 poziomy, udźwig segmentu 3400 kg Nazwa katalogowa: Regał Opis przedmiotu: Regały magazynowe Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Jaskółek 12 43-215 Studzienice
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Zamiatarka (21) CENA WYWOŁAWCZA: 5 050 zł (SZACUNKOWO: 10 100 zł) Rozładowany akumulator Nazwa katalogowa: Maszyna przemysłowa Marka: Biemmedue Model: 650ET Nr fabryczny: 3105 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jaskółek 12 43-215 Studzienice, śląskie 10.09.2026 od g
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Zagniatarka naroży (5) CENA WYWOŁAWCZA: 7 700 zł (SZACUNKOWO: 15 400 zł) Maszyna do trwałego zaciskania naroży profili. Technicznie sprawna. Nazwa katalogowa: Inna Marka: SCHUCO Model: EVM-S Rok produkcji: 2008 Nr fabryczny: 368 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jas
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Piła do drewna Graule (12) CENA WYWOŁAWCZA: 11 800 zł (SZACUNKOWO: 23 600 zł) Maszyna sprawna technicznie. Średnica tarczy 420 mm Nazwa katalogowa: Inna Marka: Graule Model: ZS 170N Rok produkcji: 2014 Nr fabryczny: G118256 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jaskółek
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Przyssawka chwytak (14) CENA WYWOŁAWCZA: 8 050 zł (SZACUNKOWO: 16 100 zł) Maszyna technicznie sprawna. Do szyb udźwig 600 kg, 4 ssawki. Nazwa katalogowa: Inna Marka: UPLIFTER Model: UPG 600 Nr fabryczny: G118256 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jaskółek 12 43-215 S
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Ssawka do szyb Viavac (15) CENA WYWOŁAWCZA: 8 050 zł (SZACUNKOWO: 16 100 zł) Maszyna sprawna technicznie. Do szyb udźwig 300 kg, 8 ssawek. Nazwa katalogowa: Inna Marka: VIAVAC Model: GB2. 2-300 Rok produkcji: 2018 Nr fabryczny: 6742 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY:
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Zagniatarka naroży (11) CENA WYWOŁAWCZA: 5 300 zł (SZACUNKOWO: 10 600 zł) Technicznie sprawna Nazwa katalogowa: Inna Marka: SCHUCO Model: 296 980 Rok produkcji: 1997 Nr fabryczny: G118256 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jaskółek 12 43-215 Studzienice, śląskie 10.
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Wykrojnik wielofunkcyjny (22) CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Technicznie sprawny Nazwa katalogowa: Inna Marka: Aluprof Model: Aluprof Nr fabryczny: 3105 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jaskółek 12 43-215 Studzienice, śląskie 10.09.2026 od godz.1
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości NAMIOT 2(HALA MAGAZYNOWA) CENA WYWOŁAWCZA: 27 000 zł (SZACUNKOWO: 54 000 zł) Stelaż kratownica, ściany stałe, pokrycie typu opończa. Wymiary ok.60x18x8. Opis przedmiotu: Namiot (hala magazynowa) Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Namiot OGLĘDZI
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Osuszacz chłodniczy Comprag (7) CENA WYWOŁAWCZA: 4 450 zł (SZACUNKOWO: 8 900 zł) Czynnik chłodniczy R404A, ciśnienie max pracy 1,6 MPa. Technicznie sprawny. Nazwa katalogowa: Inna Marka: Comprag Model: RDX77 Rok produkcji: 2021 Nr fabryczny: 628606 Stan techniczny: używa
price
6 days ago
![[eLicytacje] II licytacja - Kompresor COMPRAG A2210 ze zbiornikiem (8) - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/141740/91971cf67/3e0642c5-74fa-e0a5-9ffa-85057d627a5f_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Kompresor COMPRAG A2210 ze zbiornikiem (8) - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)