Seat leon cupra4 2,8 v6 rok produkcji 2001 - i licytacja - [elicytacje] #62570468
I licytacja Ruchomości
SEAT LEON CUPRA4 2,8 V6 rok produkcji 2001
CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł)
Samochód osobowy Seat Leon w unikalnej wersji Cupra4 z napędem na 4 koła i silnikiem 2,8 V6. Pojazd udało się uruchomić, posiadamy jeden klucz, brak dowodu rejestracyjnego
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Seat
Model: Leon
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 2792 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2001
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SGLWT72
Nr VIN: VSSZZZ1MZ2R015747
Data pierwszej rejestracji: 2002-03-15
Przebieg: 301193 km
Kolor: SREBRNY
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-07-11
OGLĘDZINY:
WYBRZEŻE ARMI KRAJOWEJ B/N
44-100 GLIWICE, śląskie
Od 07.09.2026 do 08.09.2026 w godz. 08:00 do 9:00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym - ,
Pierwszy Urząd Skarbowy w Gliwicach
Jerzy Greinert
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1c6563bb-de3f-463c-b149-f16a9a254a31
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
3 days ago
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Telewizor SONY LED CENA WYWOŁAWCZA: 307 zł (SZACUNKOWO: 615 zł) Telewizor LED z serii Sony BRAVIA - jest to klasyczny telewizor LCD z podświetleniem LED (Direct LED). Diody LED są umieszczone bezpośrednio za ekranem, co zapewnia równomierne podświetlenie i dobry kontrast
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA CENA WYWOŁAWCZA: 61 500 zł (SZACUNKOWO: 123 000 zł) poziomy, płomienicowo-płomieniówkowy kocioł parowy o konstrukcji trójciągowej, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Konstrukcja ta charakteryzuje się cylindrycznym korpusem o dużej pojemności wodn
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA nr 2 CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Dopuszczalnie ciśnienie 10 bar Maksymalna wydajność 1250 kg/h Nazwa katalogowa: Inna Marka: WIMA Model: Ekonom Rok produkcji: 1992 Nr fabryczny: 27496 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: 3 maja
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE + 4 aparaty PANASONIC CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE Electronic Modular Switching System - służy do zarządzania ruchem połączeń stacjonarnych w biurze lu
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości) CENA WYWOŁAWCZA: 609 096 zł (SZACUNKOWO: 1 218 192 zł) Przemysłowe maszyny szwalnicze, prasowalnicze renomowanych firm - 311 sztuk ruchomości pochodzących z linii produkcyjne
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY SEAT CUPRA ATECA CENA WYWOŁAWCZA: 75 000 zł (SZACUNKOWO: 100 000 zł) zestaw danych z SI CEPIK moc silnika 221 termin kolejnego badania technicznego 13.07.2027 szczegółowe wyposażenie pojazdu znajduje się w załącznikach ogłoszenia Stan techniczny: używany
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości Seat Toledo rok prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44)645 01 37. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Toledo Typ nadwozia: sedan Pojemno
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Seat Cordoba 1,8 rok prod. 1996 CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) Brak możliwości odpalenia pojazdu, rozładowany akumulator, w zestawie jeden kluczyk. Tapicerka i wnętrze pojazdu zabrudzone. Pojazd posiada stalowe felgi, opony różnych marek w stanie całkowit
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości Seat Leon 1.9 TDI, 2007 r. CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Pojazd ma uszkodzony zderzak przedni z lewej strony oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika na podstawie danych z ostatniego
price
19 days ago
Ruchomości Seat Leon 1,9 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Akumulator rozładowany ( silnik nie odpala - sprawdzono za pomocą urządzenia rozruchowego). Wnętrze samochodu wymaga gruntownego czyszczenia. W zestawie jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości SEAT LEON 1.9 TDI 2007 R CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Uszkodzony zderzak przedni. Urząd jest w posiadaniu jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika jest ustalony z ostatniego badania technicznego. Osoba do kontaktu: Robert Czapski tel
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości Seat Cordoba, rok prod. 1998 CENA WYWOŁAWCZA: 525 zł (SZACUNKOWO: 700 zł) Pojazd z licznymi oznakami korozji oraz obtarciami karoserii, zabrudzony, liczne uszkodzenia tapicerki, brak przeglądu technicznego. Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o j
price
4 days ago
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy SEAT Cordoba 1997 CENA WYWOŁAWCZA: 1 250 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Samochód wykazuje ślady intensywnej eksploatacji. Wnętrze zaniedbane. Widoczne ślady korozji. Problem z uruchomieniem pojazdu - rozładowany akumulator. Widoczne pęknięcia na przedniej szyb
price
6 days ago
Ruchomości Seat Toledo 1.6 2003 rok CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przebieg na podstawie CEPIK, brak ważnych badań technicznych, nieznany stan silnika Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Toledo Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: be
price
7 days ago
Piasek kruszywa tel 787322263 Rzeszów Tyczyn
price
today, 03:56
Ładowarka kołowa 4x4 Bobcat Rzeszów
price
yesterday, 19:39
Piasek kruszywa żwiry tel 692120020
price
yesterday, 19:33
Napisz nie zwlekaj aż będzie za późno. Materiał wysyłam na email. Pomoce dla klas 1,2 i 3 Szkoła na Tak Ale to Ciekawe Nowi Tropiciele Szkolni Przyjaciele Wielka Przygoda Napisz na 510209971 którą klasę i tytuł potrzebujesz.
price
yesterday, 07:01
DOMOWY OBIAD CODZIENNIE? Z ABONAMENTEM TANIEJ I WYGODNIEJ! Pałacowy Catering w Rudnej Małej zaprasza do skorzystania z abonamentów na Zestawy Dnia. To świetne rozwiązanie dla osób, które regularnie zamawiają obiady do pracy, firmy lub domu i chcą zaoszczędzić czas oraz pieniądze. PAKIET 10 ZESTA
price
2 days ago
Na sprzedaż wyjątkowo komfortowy, przestronny i bezawaryjny kombi – Peugeot 508 I generacji z poszukiwanym, niezawodnym silnikiem diesla 2.0 HDi o mocy 140 KM. To jednostka słynąca z bardzo wysokiej kultury pracy, trwałości i wyjątkowo niskiego spalania. Samochód z bezpowypadkową historią, zarejes
negotiable
2 days ago
Napisz nie zwlekaj aż będzie za późno. Materiał wysyłam na email. Pomoce dla klas 1,2 i 3 Szkoła na Tak Ale to Ciekawe Nowi Tropiciele Szkolni Przyjaciele Wielka Przygoda Napisz na 510209971 którą klasę i tytuł potrzebujesz.
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
3 days ago
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
price
3 days ago
![Seat leon cupra4 2,8 v6 rok produkcji 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143958/9732586ad/53f0fcfc-bccf-c5c9-da63-fcb2e368a453_b.webp)
![Seat leon cupra4 2,8 v6 rok produkcji 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144001/8b83959ee/ec4cb3d6-7168-2334-1b4f-8d0f65c27cc9_b.webp)
![Seat leon cupra4 2,8 v6 rok produkcji 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144005/29ca55e34/cec2ea49-0948-e863-edf1-1ab12afc23e3_b.webp)
![Seat leon cupra4 2,8 v6 rok produkcji 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144013/ed7757120/8a320dc6-4913-6dcb-22fd-0c1498fe1e2b_b.webp)
![Seat leon cupra4 2,8 v6 rok produkcji 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144019/2e9299a6b/cfef5551-6604-81a3-b7c0-edce93ae7671_b.webp)
![Seat leon cupra4 2,8 v6 rok produkcji 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144024/a74ea6566/606e12af-169b-e02a-de76-99eea34fb96b_b.webp)
![Seat leon cupra4 2,8 v6 rok produkcji 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144029/8617aa6a1/469f2ad1-764d-0791-5607-de1a901532cc_b.webp)
![Seat leon cupra4 2,8 v6 rok produkcji 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144033/05fd3c8dc/e16ee658-50a2-9c7e-f583-90c8183e9224_b.webp)
![Seat leon cupra4 2,8 v6 rok produkcji 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144040/ebafe60f6/edcf4511-3652-4eb4-344b-6cc6b1787801_b.webp)
![Seat leon cupra4 2,8 v6 rok produkcji 2001 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)