Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - II licytacja - [eLicytacje] #62571482
II licytacja Ruchomości
Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011
CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł)
Samochód posiada szwedzkie numery rejestracyjne i dowód rejestracyjny. Nie jest zarejestrowany w Polsce. Uszkodzenia pojazdu : zarysowane lewe przednie drzwi, lewa strona przedniego i tylnego zderzaka, zarysowane lewe tylne drzwi i lewe tylne nadkole. Zbity klosz lewej tylnej lampy.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Toyota
Model: Avensis
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 2231 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2011
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: LRS 824
Nr VIN: SB1EB76L30E028411
Data pierwszej rejestracji: 2011-05-24
Przebieg: 169602 km
Kolor: czerwony
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-08-06
OGLĘDZINY:
KOPERNIKA 10
82-200 MALBORK, pomorskie
Ruchomość można oglądać na parkingu Urzędu Skarbowego w Malborku od 01.09.2026r. do 04.09.2026 r w godzinach
od 9:00 do 10:00 po uprzednim kontakcie z pracownikiem Urzędu Skarbowego w Malborku pod nr tel. lub
55 270- 22-95.
Urząd Skarbowy w Malborku
Dariusz Orłowski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/707b9fa4-5439-40fe-bbcd-f69bc20544a4
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
price
today, 10:12
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
price
today, 10:12
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
price
today, 10:11
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
price
today, 10:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
price
today, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
price
today, 10:10
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
3 days ago
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Samochód posiada szwedzkie numery rejestracyjne i dowód rejestracyjny. Nie jest zarejestrowany w Polsce. Uszkodzenia pojazdu : zarysowane lewe przednie drzwi, lewa stron
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości Toyota Corolla, 2006 rok, pojemność 1364, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 5 100 zł (SZACUNKOWO: 6 800 zł) -ubezpieczenie korporacyjne -brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Corolla Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 13
price
21 days ago
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
price
18 days ago
I licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 998 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2005 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: PO2EF
price
20 days ago
II licytacja Ruchomości TOYOTA AVENSIS 2007 rok CENA WYWOŁAWCZA: 3 200 zł (SZACUNKOWO: 6 400 zł) pojazd kompletny, na karoserii widoczne zarysowania i otarcia, akumulator do wymiany - uruchamiany starterem, jeżdżący - dokładny stan techniczny nieznany, na wyposażeniu dwa kluczyki Nazwa katalog
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości Toyotę Avensis II z 2005 r., silnik 2.2 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd posiada uszkodzoną lewą obudowę lusterka zewnętrznego. Uszkodzony przedni zderzak oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestr
price
19 days ago
II licytacja Ruchomości TOYOTA AVENSIS 2004 rok produkcji CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) pojazd sprawny, badania techniczne do 19 marca 2026 roku, liczne złuszczenia lakieru na masce i dachu, otarcia zderzaka, rozładowany akumulator, brak dokumentacji instalacji gazowej, klimat
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości Toyota Corolla CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Corolla Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1329 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2014 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: SK699M
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości Trzydrzwiowa Toyota Yaris z 2006 roku 1.3 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego w kwietniu 2025 roku: 227200 km. Brak informacji o ważnym badaniu technicznym, polisa OC zawartą przez Izbę Ad
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Yaris rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Samochód całkowicie uszkodzony, nadaje się do kasacji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 998 cm³ Rodzaj
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, uszkodzony przedni zderzak z prawej strony oraz tylni zderzak z lewej strony, zarysowany przedni i tylni zderzak, tapicerka i wnętrze poj
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Toyotę Avensis II z 2005 r., silnik 2.2 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd posiada uszkodzoną lewą obudowę lusterka zewnętrznego. Uszkodzony przedni zderzak oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestr
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości Toyota Yaris 2004r CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) na pojeździe liczne uszkodzenia blacharskie i ślady korozji, brak powietrza w kole lewy przód Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 99
price
10 days ago
I licytacja Ruchomości TOYOTA C-HR HATCHBACK 2.0 HYBRYDA, ROK PROD. 2020 CENA WYWOŁAWCZA: 67 500 zł (SZACUNKOWO: 90 000 zł) Uszkodzony tylny zderzak z lewej strony, listwa. Tapicerka i wnętrze pojazdu noszą normalne ślady użytkowania, stan bardzo dobry, kluczyki w zestawie (1 szt.). Model: C-HR
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Avensis, rok prod. 2005 r. CENA WYWOŁAWCZA: 2 025 zł (SZACUNKOWO: 2 700 zł) Brak dowodu rejestracyjnego. Badanie techniczne ważne. Przebieg: 340561 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor: CZARNY Nr rejestracyjny: TSK44762 Nr V
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości TOYOTA AVENSIS KOMBI 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia silnika. 1 kluczyk, dowód rejestracyjny. Badanie techniczne ważne do 09.04.2027 r. Nr rejestracyjny: CGR73VJ Nr VIN: SB1EW56L80E057220 Data pierwszej rejestracji: 2004-
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY TOYOTA AVENSIS CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Brak dokumentów, jeden kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1998 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkc
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości TOYOTA IQ CENA WYWOŁAWCZA: 7 050 zł (SZACUNKOWO: 9 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Brak badania technicznego. Pojazd jes
price
7 days ago
Ruchomości Samochód osobowy Toyota Avensis CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Pojazd posiada jeden klucz, dowód rejestracyjny. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2231 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkc
price
7 days ago
![Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/142214/65d1f77a8/603814a5-acf3-16fc-9370-e67d115f2d2f_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/142223/b3dbb250c/6789ec1a-419b-5c76-13da-9ff8a2229dce_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/142231/2e0372f0e/b7467e94-1dcc-b9ee-2f2b-e4758de59c26_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/142235/169daab18/bd1bc5d0-4d8e-4ae4-87d1-27fa7353cfac_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/142241/1f193e0c1/2fc9d618-a7b1-2589-c462-e6ace190cde2_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/142250/befb4a452/a840da98-9bae-fd89-d7c1-d4d9dd38250e_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/142254/82c655d4a/6dfd55a7-5251-d1e9-f7e9-68dd5a302d17_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/142302/3f999488c/599d8d6e-25e4-d949-8592-d619cca232c9_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/142309/d7e357707/71d1e60a-ef20-243d-db47-70c59b2bbc24_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/142314/a371102a5/25daec8f-7344-9c28-d59b-f2c851269b37_b.webp)