Ruchomości
Volkswagen Polo
CENA WYWOŁAWCZA: 650 zł (SZACUNKOWO: 2 640 zł)
Volkswagen Polo 2004 r.
Badania techniczne: 17.02.2026 r.
Pierwsza rejestracja w Polsce: 28.02.2020 r.
1 kluczyk
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Polo
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1198 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2004
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: EPA11859
Nr VIN: WVWZZZ9NZ5Y010807
Data pierwszej rejestracji: 2004-07-02
Przebieg: 174152 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-02-26
OGLĘDZINY:
Księdza Jerzego Popiełuszki 8
95-100 Zgierz, łódzkie
3.09.2026 w godz. od 9.00 do 9.30.
Urząd Skarbowy w Zgierzu
Damian Pudłowski
tel.
Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3739ba71-602d-41c0-84ac-24a2ef192d8c
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
price
today, 10:12
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
price
today, 10:12
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
price
today, 10:11
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
price
today, 10:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
price
today, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
price
today, 10:10
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
price
3 days ago
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
price
3 days ago
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
price
3 days ago
I licytacja Ruchomości Agregat formierski-mieszarka krążnikowi AG-015A CENA WYWOŁAWCZA: 37 950 zł (SZACUNKOWO: 50 600 zł) Nazwa katalogowa: Inna Marka: AG Model: 015A Rok produkcji: 2013 Nr fabryczny: 170-1/01/13 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Łąkowa 2 95-100 Zgierz, łódzkie 10.09.202
price
27 days ago
II licytacja Ruchomości Kompresor śrubowy Kaeser M43 CENA WYWOŁAWCZA: 9 500 zł (SZACUNKOWO: 19 000 zł) Nazwa katalogowa: Agregat prądotwórczy Marka: Kaeser Model: M43 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 28.08.2026 w godz. od 10:00 do 11
price
28 days ago
Ruchomości Peugeot 308 1.6 HDi CENA WYWOŁAWCZA: 1 100 zł (SZACUNKOWO: 5 640 zł) Pojazd posiada widoczne uszkodzenia na prawym boku. Przebieg pojazdu ustalono na podstawie ostatniego badania technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadwozia: hatchback-5-D
price
6 days ago
I licytacja ruchomości tokarka cak 4010v1 cnc cena wywoławcza: 25 125 zł (szacunkowo: 33 500 zł) nazwa katalogowa: tokarka marka: cak model: 4010v1 cnc rok produkcji: 2006 nr fabryczny: 06290 stan techniczny: używany oględziny: łąkowa 2 95-100 zgierz, łódzkie 10.09.2026 w godz. Od 10:00 do
price
27 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat CC 2010 r. CENA WYWOŁAWCZA: 9 500 zł (SZACUNKOWO: 19 000 zł) Volkswagen Passat CC, jeden kluczyk, badanie techniczne: 9.06.2027 r., data pierwszej rejestracji za granicą: 5.06.2010 r., data pierwszej rejestracji w kraju: 27.08.2015 r. Nazwa katalogowa
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Spodnie materiałowe ZARA CENA WYWOŁAWCZA: 25 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Spodnie Rozmiar: 164 cm Marka: ZARA Stan: używany Liczba: 1 szt. OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbo
price
5 days ago
II licytacja Ruchomości Sweter CENA WYWOŁAWCZA: 10 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Nazwa katalogowa: Sweter Rozmiar: 164 cm Marka: ZARA Stan: używany Liczba: 1 szt. OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbowy w Zgierzu Adam
price
5 days ago
II licytacja Ruchomości Klapki Minecraft ZARA CENA WYWOŁAWCZA: 20 zł (SZACUNKOWO: 40 zł) Nazwa katalogowa: Klapki Rozmiar: 36/37 Przeznaczenie (np. chłopiec, dziewczynka): Unisex Marka: ZARA Stan: nowy Liczba: 1 OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w g
price
5 days ago
II licytacja Ruchomości Obuwie sportowe ZARA CENA WYWOŁAWCZA: 20 zł (SZACUNKOWO: 40 zł) Nazwa katalogowa: Buty trekkingowe Rozmiar: 39 Marka: ZARA Stan: używany Liczba: 1 OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbowy
price
5 days ago
Ruchomości Opel Astra 2009 r. 1.6 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 8 200 zł) Opel Astra 2009 r., brak kluczyków, brak dowodu rejestracyjnego badanie techniczne: do 06.08.2025 r., Pierwsza rejestracja w kraju: 11.05.2021 r. rejestracja za granicą: 30.06.2009 r. Stan techniczny: uż
price
5 days ago
II licytacja Ruchomości Marynarka ZARA CENA WYWOŁAWCZA: 40 zł (SZACUNKOWO: 80 zł) Nazwa katalogowa: Marynarka Rozmiar: L Marka: ZARA Stan: nowy Liczba: 1 szt. OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbowy w Zgierzu Ad
price
5 days ago
II licytacja Ruchomości Laptop Toshiba CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Nazwa katalogowa: Laptop Marka: Toshiba Typ: laptop Opis parametrów technicznych: Satellite A200-1N7 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz
price
5 days ago
Ruchomości Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 650 zł (SZACUNKOWO: 2 640 zł) Volkswagen Polo 2004 r. Badania techniczne: 17.02.2026 r. Pierwsza rejestracja w Polsce: 28.02.2020 r. 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność si
price
10 days ago
II licytacja Ruchomości Spodenki ZARA CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 30 zł) Marka: ZARA Nazwa katalogowa: Spodenki Rozmiar: 164 cm Stan: nowy Liczba: 1 szt. OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbowy w Zgierzu
price
5 days ago
II licytacja Ruchomości Telefon Samsung SM-J710FN CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Nazwa katalogowa: Telefon komórkowy Marka: Samsung Model: Galaxy J7 Rodzaj : Telefony komórkowe Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w
price
5 days ago
II licytacja Ruchomości Laptop Dell CENA WYWOŁAWCZA: 175 zł (SZACUNKOWO: 350 zł) Nazwa katalogowa: Laptop Marka: Dell Typ: laptop Opis parametrów technicznych: Latitude E6430 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz. od 10:00
price
5 days ago
II licytacja Ruchomości Spodnie ZARA CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 30 zł) Nazwa katalogowa: Odzież damska Rozmiar: L Marka: ZARAZ Stan: nowy Liczba: 1 szt. OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbowy w Zgierzu
price
5 days ago
Ruchomości Pilarka Sthil MS 181 CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Nazwa katalogowa: Pilarka Marka: Sthil Model: MS 181 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Ks. Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 7.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbowy w Zgierzu Adam Zd
price
7 days ago
Ruchomości Pilarka Husqvarna 435 CENA WYWOŁAWCZA: 350 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Nazwa katalogowa: Pilarka Marka: Husqwarna Model: 435 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Ks. Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 7.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbowy w Zgierzu Adam
price
7 days ago
![[eLicytacje] - Volkswagen Polo - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/101222/84ef7e958/e33461b1-e823-d11b-3028-00857ddfdb84_b.webp)
![[eLicytacje] - Volkswagen Polo - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/101225/2352686eb/485ff6ea-8b8d-d3de-6eb2-9ffabe6f44ea_b.webp)
![[eLicytacje] - Volkswagen Polo - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/101231/58265305a/2367a73f-29f8-ad5b-b497-1dacf3ad1bd2_b.webp)
![[eLicytacje] - Volkswagen Polo - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/101240/1216cdf10/489dae59-5774-d548-1a9c-cf7564471ca7_b.webp)
![[eLicytacje] - Volkswagen Polo - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/101247/7559e2024/aa200945-2aaf-6220-71d3-eac2fa608c75_b.webp)
![[eLicytacje] - Volkswagen Polo - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/101254/0ec923421/aef6b5b0-e2b2-7398-38d9-edf8b00b4dfa_b.webp)
![[eLicytacje] - Volkswagen Polo - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/101259/aea32127b/bb8df34f-9218-efdc-a1ab-06b07003c5e3_b.webp)
![[eLicytacje] - Volkswagen Polo - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)