samochód osobowy, Citroen Xsara Picasso VAN, 2005 rok, Benzyna/LPG - I licytacja - [eLicytacje] #62572040

samochód osobowy, Citroen Xsara Picasso VAN, 2005 rok, Benzyna/LPG  - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PLsamochód osobowy, Citroen Xsara Picasso VAN, 2005 rok, Benzyna/LPG  - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PLsamochód osobowy, Citroen Xsara Picasso VAN, 2005 rok, Benzyna/LPG  - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PLsamochód osobowy, Citroen Xsara Picasso VAN, 2005 rok, Benzyna/LPG  - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PLsamochód osobowy, Citroen Xsara Picasso VAN, 2005 rok, Benzyna/LPG  - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PLsamochód osobowy, Citroen Xsara Picasso VAN, 2005 rok, Benzyna/LPG  - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PLsamochód osobowy, Citroen Xsara Picasso VAN, 2005 rok, Benzyna/LPG  - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

samochód osobowy, Citroen Xsara Picasso VAN, 2005 rok, Benzyna/LPG

CENA WYWOŁAWCZA: 3 150 zł (SZACUNKOWO: 4 200 zł)

OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, brak badania technicznego, 1 kluczyk

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Citroën
Model: Xsara Picasso
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 1749 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RLE18590
Nr VIN: VF7CH6FZC39874397
Data pierwszej rejestracji: 2005-03-11
Przebieg: 272795 km
Kolor: popielaty
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-27



OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie

07.09.2026 r. w godz. od 8:00 do 12:00



Pierwszy Urząd Skarbowy w Rzeszowie

Zbigniew Kluz
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/0e194090-3532-4b02-8e5b-ea4e4b43ce99

  • « Back
  • ID: 62572040
    Views: 10
Expires in 16 days

from 3 150 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

More classifieds from eLicytacje
See also