[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana |• położona w miejscowości Sufczyce | #62572074
I licytacja Nieruchomości
Nieruchomość gruntowa niezabudowana |• położona w miejscowości Sufczyce | • Działka nr 165 | • pow. 0,54 ha
CENA WYWOŁAWCZA: 10 875 zł (SZACUNKOWO: 14 500 zł)
Działka ma kształt wydłużonego prostokąta o przybliżonych wymiarach 23 mb szerokości i 240 mb długości. Jest to teren płaski, porośnięty różnorodnym rodzajem naniesienia roślinnego.
Działka odłogowana, zadrzewiona i zakrzewiona.
Działka nie posiada fizycznego dostępu do drogi.
Nazwa katalogowa: Grunt
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: KI1B/00011349/5
Własność i inne prawa rzeczowe: własność
Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 165 pow. 0,5400ha
Łączna powierzchnia gruntu (wszystkich działek) (ha): 0,5400ha
Przeznaczenie: rolno - leśne
Wartość szacunkowa poszczególnych działek: 14500,00
OGLĘDZINY:
Sufczyce
28-220 Sufczyce, świętokrzyskie
Nieruchomość będzie można oglądać 9 października 2026 roku, w godzinach ustalonych wcześniej telefoniczne z pracownikiem organu egzekucyjnego pod numerem telefonu lub .
W ciągu 14 dni przed dniem licytacji można przeglądać w siedzibie Urzędu Skarbowego w Staszowie akta postępowania egzekucyjnego bezpośrednio związane z nieruchomością (protokół opisu i oszacowania wraz z operatem szacunkowym), po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z pracownikiem organu egzekucyjnego.
Urząd Skarbowy w Staszowie
Paweł Suchoń
tel.
Elektroniczna licytacja nieruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/6cc6900d-42e3-4a81-bc24-8c899a570541
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
price
today, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
today, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
price
today, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
price
today, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
price
today, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
today, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
price
today, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
price
today, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
price
today, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
price
today, 18:25
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana |• położona w miejscowości Sufczyce | • Działka nr 174 | • pow. 0,48 ha CENA WYWOŁAWCZA: 8 250 zł (SZACUNKOWO: 11 000 zł) Działka ma charakter rolny, nie jest uprawiana rolniczo, odłogowana. Porośnięta roślinnością trawiastą, łąkową,
price
10 days ago
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana |• położona w miejscowości Sufczyce | • Działka nr 165 | • pow. 0,54 ha CENA WYWOŁAWCZA: 10 875 zł (SZACUNKOWO: 14 500 zł) Działka ma kształt wydłużonego prostokąta o przybliżonych wymiarach 23 mb szerokości i 240 mb długości. Jest to
price
10 days ago
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana |• położona w miejscowości Sufczyce | • Działka nr 409 | • pow. 0,78 ha CENA WYWOŁAWCZA: 35 625 zł (SZACUNKOWO: 47 500 zł) Działka ma kształt wydłużony prostokątny o przybliżonych wymiarach: 32 mb szerokości i 245 mb długości. Działka
price
10 days ago
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana |• położona w miejscowości Sufczyce | • Działka nr 382 | • pow. 0,80 ha CENA WYWOŁAWCZA: 28 425 zł (SZACUNKOWO: 37 900 zł) Działka ma kształt wydłużony - prostokątny o przybliżonych wymiarach: 32 mb szerokości i 250 mb długości. Dział
price
10 days ago
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana |• położona w miejscowości Sufczyce | • Działka nr 174 | • pow. 0,48 ha CENA WYWOŁAWCZA: 8 250 zł (SZACUNKOWO: 11 000 zł) Działka ma charakter rolny, nie jest uprawiana rolniczo, odłogowana. Porośnięta roślinnością trawiastą, łąkową,
price
today, 14:26
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana |• położona w miejscowości Sufczyce | • Działka nr 409 | • pow. 0,78 ha CENA WYWOŁAWCZA: 35 625 zł (SZACUNKOWO: 47 500 zł) Działka ma kształt wydłużony prostokątny o przybliżonych wymiarach: 32 mb szerokości i 245 mb długości. Działka
price
today, 14:25
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana |• położona w miejscowości Sufczyce | • Działka nr 382 | • pow. 0,80 ha CENA WYWOŁAWCZA: 28 425 zł (SZACUNKOWO: 37 900 zł) Działka ma kształt wydłużony - prostokątny o przybliżonych wymiarach: 32 mb szerokości i 250 mb długości. Dział
price
today, 14:28
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
price
28 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
price
43 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
price
18 days ago
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
price
24 days ago
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
price
34 days ago
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
price
21 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
price
26 days ago
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
price
18 days ago
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
price
34 days ago
![[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana |• położona w miejscowości Sufczyce | - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142553/af4f79841/f1745610-192b-490f-4d52-e45eaff256e7_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana |• położona w miejscowości Sufczyce | - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142555/0f3ad8afc/c7caad9d-fa2d-cccb-4e76-f7b81cd703b8_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana |• położona w miejscowości Sufczyce | - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142602/0f5b4bf29/803f9565-e819-8a48-e8f9-7f572413328d_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Nieruchomość gruntowa niezabudowana |• położona w miejscowości Sufczyce | - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)