Kategorie
Ogłoszenia Społeczne Licytacje
Dodaj ogłoszeniew tej kategorii
II licytacja Nieruchomości Udział 1/6 części w nieruchomości gruntowej, niezabudowanej położonej w miejscowości Zagnańsk, woj. Świętokrzyskie CENA WYWOŁAWCZA: 15 400 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: KI1L/00059032/8 Własność i
cena
35 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa CENA WYWOŁAWCZA: 710 238 zł (SZACUNKOWO: 946 984 zł) Zabudowę sąsiednią stanowi zabudowa usługowa, tereny niezabudowane, w dalszym sąsiedztwie budynki jednorodzinne przeważnie w zabudowie wolnostojącej. Dojazd do nieruchomości możliwy komunikacją.
cena
35 dni temu
II licytacja Nieruchomości Prawo własności lokalu mieszkalnego posadowionego w Warszawie wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. CENA WYWOŁAWCZA: 393 771 zł (SZACUNKOWO: 562 530 zł) Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w budynku mieszkalnym. Budynek posadowiony jest około 800 metrów od stac
cena
35 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa CENA WYWOŁAWCZA: 3 630 852 zł (SZACUNKOWO: 4 841 136 zł) Położona na obszarze oznaczonym symbolem RM - teren zabudowy zagrodowej i/lub gospodarstw agroturystycznych. Dojazd do nieruchomości możliwy jest od ul. Kościelna Droga - dostęp bezpośredni.
cena
35 dni temu
II licytacja Ruchomości SAMOCHÓD CIĘŻAROWY SKRZYNIA VOLKSWAGEN TRANSPORTER, ROK PROD. 1997 CENA WYWOŁAWCZA: 3 900 zł (SZACUNKOWO: 7 800 zł) Samochód ciężarowy skrzynia marki Volkswagen Transporter dwukabinowy jest skorodowany, karoseria w dużej części jest pokryta rdzą, pokrycia foteli są podart
cena
35 dni temu
II licytacja Ruchomości SAMOCHÓD CIĘŻAROWY SKRZYNIA VOLKSWAGEN TRANSPORTER, ROK PROD. 1997 CENA WYWOŁAWCZA: 3 900 zł (SZACUNKOWO: 7 800 zł) Samochód ciężarowy skrzynia marki Volkswagen Transporter dwukabinowy jest skorodowany, karoseria w dużej części jest pokryta rdzą, pokrycia foteli są podart
cena
35 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz Actros E6, 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 33 000 zł (SZACUNKOWO: 44 000 zł) Ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros E6, model 1845, pojazd posiada łotewską rejestrację, brak badań technicznych, brak dokumentów pojazdu, 1 kluczyk OC ważne do: 2027-01-15 Stan technic
cena
35 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa CENA WYWOŁAWCZA: 3 630 852 zł (SZACUNKOWO: 4 841 136 zł) Położona na obszarze oznaczonym symbolem RM - teren zabudowy zagrodowej i/lub gospodarstw agroturystycznych. Dojazd do nieruchomości możliwy jest od ul. Kościelna Droga - dostęp bezpośredni.
cena
39 dni temu
Ruchomości Ford Focus 5d 1.6B 100KM 2004 246.700km CENA WYWOŁAWCZA: 550 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - brak rozrusznika - brak badań technicznych - pierwsza rejestracja za granicą: 25.05.2004 - pierwsza rejestracja w kraju: 26.02.2018 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus
cena
39 dni temu
I licytacja Ruchomości 818 pozycji wyrobów jubilerskich oraz 18 obrazków dewocjonalnych CENA WYWOŁAWCZA: 210 671 zł (SZACUNKOWO: 280 895 zł) nowe wyroby jubilerskie wykonane ze złota i srebra bez śladów uszkodzeń; wycenione w cenach hurtowych z uwzględnieniem ich rzeczywistej masy; w wyrobach o
cena
39 dni temu
I licytacja Nieruchomości duży dom wolnostojący 350 m2 Szczecin-Żelechowa CENA WYWOŁAWCZA: 1 220 250 zł (SZACUNKOWO: 1 627 000 zł) Nazwa katalogowa: Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego: SZ1S - Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szcz
cena
39 dni temu
I licytacja Ruchomości Maszyny i urządzenia do produkcji okien CENA WYWOŁAWCZA: 1 026 825 zł (SZACUNKOWO: 1 369 100 zł) namiot 1 i 2-108000 zł sprężarka Eco Comp-12500 zł centrum obróbcze Satellite XL 6650 - 482200,00 zł zagniatarka naroży ALU Schuco -15400,00 zł centrum obróbcze Schuco PBX 720
cena
39 dni temu
I licytacja Nieruchomości Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Rudzie Śląskiej CENA WYWOŁAWCZA: 277 270 zł (SZACUNKOWO: 369 694 zł) Lokal usytuowany jest na drugiej kondygnacji (pierwsze piętro) w budynku mieszkalnym. Nazwa katalogowa: Lokal mieszkalny Oznaczenie księgi wie
cena
39 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Tarnowie Podgórnym, działka nr 586/25 i 586/26 o łącznej pow. 0,3164 HA CENA WYWOŁAWCZA: 869 400 zł (SZACUNKOWO: 1 159 200 zł) Rozpatrywana nieruchomość stanowi niezabudowany grunt o łącznej powierzchni 0,3164 HA na który s
cena
39 dni temu
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Mitsubishi Outlander kombi CENA WYWOŁAWCZA: 9 500 zł (SZACUNKOWO: 19 000 zł) Pojazd nosi ślady eksploatacji w postaci uszkodzeń lakierniczych, blacharskich i śladów rdzy na karoserii. Wnętrze pojazdu to skórzane fotele noszące normalne ślady użytkowania,
cena
39 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym CENA WYWOŁAWCZA: 57 000 zł (SZACUNKOWO: 76 000 zł) Nieruchomość gruntowa składająca się z jednej działki. Działka nr 1503 zabudowana jest jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym w zabudowie wolnostojącej o powierzchni
cena
39 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Transit Custom VAN rok prod. 2014 2198 cm³ Diesel CENA WYWOŁAWCZA: 20 250 zł (SZACUNKOWO: 27 000 zł) Stan blacharski widoczny na zdjęciach-samochód posiada zarysowania karoserii z małymi wgnieceniami. Pojazd jest niesprawny i nie można go uruchomić, posiada jeden kluc
cena
39 dni temu
II licytacja Nieruchomości Działka rolna niezabudowana, nr 111/5, Krekole gm. Kiwity CENA WYWOŁAWCZA: 21 595 zł (SZACUNKOWO: 30 850 zł) Niezabudowana działka gruntu nr 111/5 o powierzchni 3000 m2, jest zlokalizowana w miejscowości Krekole, gmina Kiwity, powiat lidzbarski. Miejscowość położona je
cena
39 dni temu
Ruchomości Citroen Berlingo 2009r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 12 100 zł) mocne zarysowania prawej strony pojazdu (drzwi, zdrzerzaki, nadkola); rozładowany akumulator Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 15
cena
39 dni temu
Ruchomości Fiat Ulysse 2.0B 16V 136KM r.pr. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) - samochód uszkodzony (zdjęcia), brak możliwości uruchomienia silnika - brak badań technicznych - pierwsza rejestracja za granicą: 18.09.2002 - pierwsza rejestracja w kraju: 25.01.2016 Nazwa katalo
cena
39 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra - notchback CENA WYWOŁAWCZA: 21 000 zł (SZACUNKOWO: 28 000 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, wgniecenia, odpryski lakieru. Instalacja gazowa - zbiornik znajduje się w bagażniku na miejscu koła zapasowego - badanie zbiornika LPG ważne do 19.03.2028. 2
cena
40 dni temu
Ruchomości Agregat LENZBURG CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Stan bardzo dobry, brak śladów użytkowania. Na wyposażeniu są kółka transportowe do zamontowania. Moc 3.8 KW/230V, 7.1KW/400V. Nazwa katalogowa: Maszyna Marka: LENZBURG Model: KS95000 Nr fabryczny: 000726474 Stan techni
cena
40 dni temu
Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Passat rok pr. 2003 poj. silnika 1,8 Benzyna plus instalacja gazowa CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd do poprawek blacharsko lakierniczych, 2 kluczyki, hak, instalacja gazowa- wyciąg ze świadectwa homologacji sposobu montażu instalac
cena
40 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem niemieszkalnym CENA WYWOŁAWCZA: 328 500 zł (SZACUNKOWO: 438 000 zł) Działka nr 486/6 położona w Głuszycy przy ul. Grunwaldzkiej 16 o pow. 296 m2. W granicach działki posadowiony jest budynek stanowiący odrębną od gruntu nieruch
cena
40 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Malborku CENA WYWOŁAWCZA: 883 615 zł (SZACUNKOWO: 1 178 154 zł) Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej (gminnej), uzbrojona w sieć elektryczną i przyłącze wodociągowe. Położona w strefie gospodarczej miasta.
cena
40 dni temu
Ruchomości Samochód osobowy Opel Vectra rok pr. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd do poprawek blacharsko- lakierniczych, 1 kluczyk, uszkodzony akumulator. Więcej informacji można uzyskać w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Koszalinie przy ul. Przemysłowej 3. Nazwa ka
cena
40 dni temu
I licytacja Nieruchomości duży dom wolnostojący 350 m2 Szczecin-Żelechowa CENA WYWOŁAWCZA: 1 220 250 zł (SZACUNKOWO: 1 627 000 zł) Nazwa katalogowa: Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego: SZ1S - Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szcz
cena
40 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana działka numer 723/8 Tułowice CENA WYWOŁAWCZA: 125 552 zł (SZACUNKOWO: 167 403 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: OP1O/00151409/5 Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność majątkowa mał
cena
40 dni temu
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny w Koluszkach, pow. użytkowa 52,19m2 CENA WYWOŁAWCZA: 238 500 zł (SZACUNKOWO: 318 000 zł) Nieruchomość usytuowana jest na drugiej kondygnacji w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Nazwa katalogowa: Lokal mieszkalny Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór
cena
40 dni temu
I licytacja Ruchomości Nissan Sunny CENA WYWOŁAWCZA: 825 zł (SZACUNKOWO: 1 100 zł) Jeden kluczyk, brak tablic rejestracyjnych. Brak możliwości uruchomienia pojazdu. Pojazd stał ok. 3 lata nieużywany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Nissan Model: Sunny Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojem
cena
41 dni temu