[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna #62557682
I licytacja Ruchomości
Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna
CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł)
- ubezpieczenie korporacyjne
- brak dowodu rejestracyjnego
- 1 kluczyk
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Stan techniczny: używany
Marka: Volkswagen
Skrzynia biegów: manualna
Kolor: czarny
Nr rejestracyjny: RDE 32753
Model: Golf
OC ważne do: 2027-06-11
Nr VIN: WVWZZZ1KZ9W567763
Rok produkcji: 2009
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Pojemność silnika: 1390 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Data pierwszej rejestracji: 2009-06-12
Przebieg: 221520 km
OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 JAROSŁAW, podkarpackie
24.08.2026 w godz. 8:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Jarosławiu
Michał Flis
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/95855d98-96f8-41ab-ac97-948b399d33e8
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
cena
dzisiaj, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
cena
dzisiaj, 10:26
II licytacja Ruchomości Volkswagen Caravelle z 2007 roku CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) - jeden komplet kluczy, - przebieg 547509 km, - pojazd niesprawny technicznie - uszkodzony silnik (nie odpala). Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Caravelle Typ
cena
dzisiaj, 10:25
II licytacja Ruchomości Volkswagen Caravelle z 2007 roku CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) - jeden komplet kluczy, - przebieg 547509 km, - pojazd niesprawny technicznie - uszkodzony silnik (nie odpala). Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Caravelle Typ
cena
dzisiaj, 10:25
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Golf II CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - nieznany stan techniczny pojazdu ze względu na brak możliwości uruchomienia, brak akumulatora, - pojazd posiada liczne ślady użytkowania adekwatne do wieku, - brak przeglądu technicznego,
cena
dzisiaj, 10:24
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Golf II CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - nieznany stan techniczny pojazdu ze względu na brak możliwości uruchomienia, brak akumulatora, - pojazd posiada liczne ślady użytkowania adekwatne do wieku, - brak przeglądu technicznego,
cena
dzisiaj, 10:24
I licytacja Ruchomości Ford C-Max, 1.8 diesel, rok prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Pojazd uszkodzony, poobijany, lewe przednie koło do wymiany, wyrwany komputer, nie odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: C-MAX Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
dzisiaj, 10:23
I licytacja Ruchomości Ford C-Max, 1.8 diesel, rok prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Pojazd uszkodzony, poobijany, lewe przednie koło do wymiany, wyrwany komputer, nie odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: C-MAX Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
dzisiaj, 10:23
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
cena
dzisiaj, 10:23
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat, 2010 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: sedan Pojemność s
cena
dzisiaj, 10:23
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
29 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
cena
27 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojem
cena
25 dni temu
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
cena
22 dni temu
I licytacja Ruchomości motocykl Yamaha CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada szczegółowych danych dotyczących pojazdu. Model tego typu był produkowany w latach 1988-1993. Prawdopodobny rok produkcji 1992. - ubezpieczenie korporacyjne
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 2003 rok, pojemność 1596, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1
cena
19 dni temu
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
cena
19 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Vento, 1992 rok, pojemność 1896, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Vento Typ nadwozia: sedan Pojemność silnik
cena
22 dni temu
I licytacja Ruchomości Fiat Punto, 2006 rok, pojemność 1368, benzyna+ LPG CENA WYWOŁAWCZA: 3 600 zł (SZACUNKOWO: 4 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Punto Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność si
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
cena
26 dni temu
I licytacja ruchomości citroen c4 picasso, 2009 rok, diesel, pojemność 1574 cena wywoławcza: 6 750 zł (szacunkowo: 9 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk - ubezpieczenie korporacyjne
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 1993 rok, pojemność 1781, CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyn
cena
19 dni temu
II licytacja Ruchomości Peugeot 306, 1996 rok, pojemność 1587, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Przebieg: 165180 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 306 Typ nadwozia: sedan Poj
cena
22 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0810/101420/6558b0b9a/d29bcbc4-4f88-c1ae-00a4-c5594788733c_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0810/101423/ac0b2bfdc/aa62825c-133a-6594-fbf5-fc392b56980d_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0810/101429/939a8200b/bbf4da11-47f3-4aee-7afd-93c672ea5244_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0810/101436/3dcd264d9/38c74f63-9f8c-d4db-42da-ae448729690e_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_rz.png)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)