[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat Kombi 2.0TDI automat, rok produkcji 2006 #62566098
I licytacja Ruchomości
Volkswagen Passat Kombi 2.0TDI automat, rok produkcji 2006
CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł)
Pojazd zarejestrowany w kraju od 31.12.2014r.
Ostatnie badania techniczne ważne do 07.01.2026r.
Pojazd posiada skórzaną tapicerkę + hak holowniczy.
Kluczyk 1 + dowód rejestracyjny + karta pojazdu
Samochód sprawny technicznie - możliwość uruchomienia.
Samochód posiada normalne ślady użytkowania adekwatne do wieku i przebiegu.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Passat
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1968 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: SH8363G
Nr VIN: WVWZZZ3CZ7E115193
Data pierwszej rejestracji: 2006-11-30
Przebieg: 359715 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-09
OGLĘDZINY:
Parking ERA Sp. z o.o. nr 58 przy Rondzie Konstantego Frydrychowicza
40-871 Katowice, śląskie
28.08.2026 w godz. od 10:00 do 11:00
Pierwszy Urząd Skarbowy w Katowicach
Waldemar Długopolski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/c7082f39-2c77-489b-9c6d-b58371716acd
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
cena
dzisiaj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
dzisiaj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
dzisiaj, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
dzisiaj, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
dzisiaj, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
dzisiaj, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
dzisiaj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
dzisiaj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
dzisiaj, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
cena
dzisiaj, 18:25
I licytacja Ruchomości SUZUKI GSX-R 1000 ROK PRODUKCJI 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 16 912 zł (SZACUNKOWO: 22 550 zł) Nr rej. SK491U Nr VIN: JS1GT77A272107265 Benzyna, pojemność silnika: 999 cm³ Moc: 136 kW, 185 KM Data pierwszej rejestracji: 01.01.2007r. Data pierwszej rejestracji w kraju: 07.04.2009r
cena
20 dni temu
II licytacja Ruchomości AUDI Q7 rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 13 000 zł (SZACUNKOWO: 26 000 zł) Brak aktualnych badań technicznych – ostatnie badanie ważne do 25.10.2024r. Brak ważnej polisy OC - ostatnia polisa OC ważna do 26.04.2025r. Samochód posiada komplet 2 kluczy. Brak dowodu rejes
cena
12 dni temu
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy OPEL INSIGNIA, sedan, rok 2009 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) badanie techniczne ważne do 29.04.2026 r., data pierwszej rejestracji w kraju 4.05.2023 r., kluczyk - 1 szt. brak dowodu rejestracyjnego. Szczegółowe informacje o sprzedawa
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy TOYOTA YARIS HYBRID, hatchback, rok 2020 CENA WYWOŁAWCZA: 34 500 zł (SZACUNKOWO: 46 000 zł) badanie techniczne ważne do 3.02.2027 r., kluczyk - 1 szt. dowód rejestracyjny. Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem
cena
24 dni temu
I licytacja Nieruchomości Lokal niemieszkalny - Garaż nr 12 (oznaczenie faktyczne: numer 14) o powierzchni 14,58 m² położony w budynku przy ul Tysiąclecia 86"B" CENA WYWOŁAWCZA: 59 250 zł (SZACUNKOWO: 79 000 zł) W księdze wieczystej garaż opisany numerem 12. W stanie faktycznym garaż
cena
3 dni temu
I licytacja Nieruchomości Lokal niemieszkalny - Garaż nr 8 o powierzchni 15 m² położony w budynku przy ul Tysiąclecia 86"B" CENA WYWOŁAWCZA: 60 750 zł (SZACUNKOWO: 81 000 zł) Do lokalu przynależy udział 2/1000 w nieruchomości wspólnej - budynku położonego przy ul. Tysiąclecia 86"
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa KRONE CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profi Liner Zastosowanie: Inne Rok produkcji: 2012 Nr ramy: WKESD000000523519 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2027-04-23 OGLĘDZINY: PCK 139 4
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Ciągnik samochodowy DAF CENA WYWOŁAWCZA: 37 500 zł (SZACUNKOWO: 50 000 zł) Marka: Daf Model: INNY Zastosowanie: ciągnik siodłowy Pojemność silnika: 12902 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2015 Nr rejestracyjny: KK4827L Nr VIN: XLRTEH4300G089919 Data pierwsz
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód JEEP GRAND CHEROKEE, rok 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 21 000 zł (SZACUNKOWO: 28 000 zł) brak aktualnych badań technicznych – ostatnie badanie ważne do 07.04.2026 r., data pierwszej rejestracji w kraju 10.05.2001 r., kluczyk - 1 szt. brak dowodu rejestracyjnego. Szczeg
cena
5 dni temu
Ruchomości AUDI A4 Z 2008 R. CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) Badania techniczne ważne do 3.04.2025 r., jeden komplet kluczyków, brak dowodu rejestracyjnego, rozładowany akumulator, delikatne odpryski na masce, wnętrze pojazdu nosi ślady użytkowania. Nazwa katalogowa: Samochó
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy SUBARU XV, hatchback, rok 2013 CENA WYWOŁAWCZA: 23 250 zł (SZACUNKOWO: 31 000 zł) brak aktualnych badań technicznych – ostatnie badanie ważne do 02.05.2026 r., data pierwszej rejestracji w kraju 04.12.2019 r., kluczyk - 1 szt. brak dowodu rejestracyjnego.
cena
5 dni temu
II licytacja Ruchomości Motorower JUNAK F31 50, rok 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) moc silnika 2 KM, masa własna 117 kg, badanie techniczne ważne do 4.10.2024 r., kluczyk - 2 szt., dowód rejestracyjny. Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzys
cena
5 dni temu
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
28 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
43 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
cena
18 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
cena
24 dni temu
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
cena
34 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat Kombi 2.0TDI automat, rok produkcji 2006 - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142747/4fa384b83/09937b67-2c12-baac-41e0-73b6143668ae_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat Kombi 2.0TDI automat, rok produkcji 2006 - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142755/0ba4b4576/b8f09210-7df4-0022-10db-702867e79a2b_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat Kombi 2.0TDI automat, rok produkcji 2006 - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142803/ff6c7c771/49393270-3267-a549-7939-853d4eabb8ab_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat Kombi 2.0TDI automat, rok produkcji 2006 - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142809/1675103dd/ddd94775-5583-4ccc-e790-c59d4b9f2104_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat Kombi 2.0TDI automat, rok produkcji 2006 - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142814/4217ad53c/06607df5-652c-115d-9ee8-75181d949d5e_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat Kombi 2.0TDI automat, rok produkcji 2006 - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/142823/f09230cef/2f666665-8b20-0da4-4254-e2e7bc8da807_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat Kombi 2.0TDI automat, rok produkcji 2006 - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)