Kinroad prince motorower - 2008 pra53yc - i licytacja - [elicytacje] #62566131
I licytacja Ruchomości
KINROAD PRINCE MOTOROWER - 2008 PRA53YC
CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 800 zł)
- Kinroad Prince, stan licznika z protokołu zajęcia: 8195 km,
-silnik nie uruchamia się, benzyna, pojemność 49,5, moc 2,
- 1 szt. kluczyk,
- brak możliwości weryfikacji stanu pojazdu i silnika , skorodowany,
- polisa OC KORPORACYJNA,
-Urząd Skarbowy w Lubinie nie ponosi odpowiedzialności za stan techniczny i wady ukryte w sprzedawanym pojeździe,
Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: , 21, 22
Nazwa katalogowa: Motocykl
Marka: Kinroad
Model: Inny
Typ nadwozia: motorower
Rok produkcji: 2008
Nr ramy: LBXPCB3A38X010499
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-07-27
OGLĘDZINY:
MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 94
59-300 LUBIN, dolnośląskie
Ruchomość można oglądać 28 sierpnia 2026 roku od godz. 09.30 do godz. 10.00 na parkingu przy Urzędzie Skarbowym w Lubinie, 59-300 Lubin, M. Skłodowskiej-Curie 94 po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracownikiem organu egzekucyjnego pod numerem telefonu , 19, 21 lub rezerwacji E-WIZYTA.
Urząd Skarbowy w Lubinie
Arkadiusz Łobodziec
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/cc4e044e-8bf1-453a-9c21-a9efd5a6c32d
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Telewizor SONY LED CENA WYWOŁAWCZA: 307 zł (SZACUNKOWO: 615 zł) Telewizor LED z serii Sony BRAVIA - jest to klasyczny telewizor LCD z podświetleniem LED (Direct LED). Diody LED są umieszczone bezpośrednio za ekranem, co zapewnia równomierne podświetlenie i dobry kontrast
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA CENA WYWOŁAWCZA: 61 500 zł (SZACUNKOWO: 123 000 zł) poziomy, płomienicowo-płomieniówkowy kocioł parowy o konstrukcji trójciągowej, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Konstrukcja ta charakteryzuje się cylindrycznym korpusem o dużej pojemności wodn
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA nr 2 CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Dopuszczalnie ciśnienie 10 bar Maksymalna wydajność 1250 kg/h Nazwa katalogowa: Inna Marka: WIMA Model: Ekonom Rok produkcji: 1992 Nr fabryczny: 27496 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: 3 maja
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE + 4 aparaty PANASONIC CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE Electronic Modular Switching System - służy do zarządzania ruchem połączeń stacjonarnych w biurze lu
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości) CENA WYWOŁAWCZA: 609 096 zł (SZACUNKOWO: 1 218 192 zł) Przemysłowe maszyny szwalnicze, prasowalnicze renomowanych firm - 311 sztuk ruchomości pochodzących z linii produkcyjne
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Motorower BAOTIAN BTM49QT-9 CENA WYWOŁAWCZA: 200 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) - typ BT49QT-9, wariant BT49QT-9D - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyka, - liczne uszkodzenia i braki elementów karoserii, - brak możliwości uruchomienia, - ubezpieczenie korporacyjne.
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Zipp, 2012 rok, pojemność 49,6, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nr ramy: LZRX1F207C1
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości MOTOROWER KEEWAY F-ACT 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Czerwono-czarny skuter z uszkodzonymi przednimi owiewkami, dwoma czarnymi lusterkami i skorodowanym tłumikiem. Niesprawny akumulator. Z przodu znajdują się dwa duże reflektory. Na osłonie kierownic
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości MOTOROWER ROMET ZETKA 50 CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Pojazd niezarejestrowany na terytorium kraju - po nr VIN nie figuruje w rejestrze CEPiK. Brak jakiejkolwiek dokumentacji dotyczącej pojazdu. Brak możliwości uruchomienia pojazdu. Stan techniczny i rok
cena
11 dni temu
I licytacja Ruchomości Zabudowany skuter elektryczny ELECTRORIDE FUTURI 3, trójkołowiec, rok prod. 2024 CENA WYWOŁAWCZA: 10 050 zł (SZACUNKOWO: 13 400 zł) Brak możliwości uruchomienia i sprawdzenia podstawowych parametrów pracy. Elementy układu zawieszenia przedniego i układu kierowniczego zdefo
cena
10 dni temu
I licytacja Ruchomości Romet Motors ZXT, 2019r. CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Romet Model: ZXT Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2019 Nr ramy: LTZPCBLA4K4000647 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2027-07-09 OGLĘDZINY: Tadeusza Ko
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości Motocykl Jawa Twin Sport CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Organ Egzekucyjny nie jest w stanie określić dokładnego modelu motocykla. Rok produkcji podany jest orientacyjny. Numer rejestracyjny PTL 4711. Motocykl niesprawny, brak przeglądu technicznego, brak ubez
cena
5 dni temu
Ruchomości motorower CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) brak prawego lusterka, brak dowodu rejestracyjnego, przegląd techniczny nieważny, przebieg wg CEPIK 20830 km Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Piaggio Model: Liberty Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2007 Nr ramy: ZAPC42
cena
5 dni temu
ruchomości skuter romet zn50qt-22, rok produkcji 2019 cena wywoławcza: 750 zł (szacunkowo: 3 000 zł) pojemność silnika: 49,6 moc: silnika 2,1 przebieg: 22071 km kolor czarny, kluczyk 1 sztuka nazwa katalogowa: motocykl marka: romet model: 747 typ nadwozia: motorower rok produkcji: 2019 nr ram
cena
10 dni temu
I licytacja Ruchomości Motocykl WSK 125 CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Rok produkcji podany jest orientacyjny, najprawdopodobniej rok produkcji to 1974 - ustalono po nr ramy. Motocykl niesprawny, brak ubezpieczenia OC, brak przeglądu technicznego, brak dowodu rejestracyjnego. Nazw
cena
10 dni temu
I licytacja Ruchomości Motocykl MZ ETZ 250 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Rok produkcji podany jest orientacyjny. Numer rejestracyjny PTL 8774. Motocykl niesprawy, brak ubezpieczenia OC, brak przeglądu technicznego, brak dowodu rejestracyjnego. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: MZ
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości ROMET MOTORS, rok prod.2017 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Brak możliwości bezpośredniego odpalenia pojazdu(niezbędne odpalenie z zewnętrznego źródła zasilania). Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu:
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości MOTOROWER TAOTAO MODEL CY50T-8 CENA WYWOŁAWCZA: 375 zł (SZACUNKOWO: 500 zł) Pojazd unieruchomiony na parkingu depozytowym. Lakier zniszczony, otarcia. Nieznany stan techniczny układu napędowego. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: TAO MOTORS Model: Inny Typ nadwozia: motoro
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości motorower Dafier HW50B CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Dafier HW 50b "YANKEE" poj. silnika 49,50 cm3 kluczyk - 1 szt., dowód rejestracyjny, rozładowany akumulator, przebieg 11587 km, data pierwszej rejestracji 27.02.2017 r., ważne badanie techni
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości TORQ FORMAX MOTOROWER 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu - rozładowany akumulator, brak możliwości odczytania przebiegu pojazdu, widoczne ślady korozji oraz zarysowania powłoki lakierniczej, pęknięcie dolnej obudowy. Da
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości motorower Junak 901 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) pojemności 48 Marka: Junak Model: 901 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2014 Nr ramy: L5YPCBLA1E1903564 Stan techniczny: używany Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: Walasiewiczówny 1 57-300 KŁ
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości ROMET MOTORS ZK50, rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) ROMET MOTORS ZK50 Pojemność silnika - 49 cm3 Moc silnika - 2kW. Stan licznika - 17 435 km Kluczyki - 1 kpl. Polisa korporacyjna na okres od 17.08.2026 r. do 16.08.2027 r. - opłacona I rata. B
cena
11 dni temu
I licytacja Ruchomości Motorower Kingway CENA WYWOŁAWCZA: 375 zł (SZACUNKOWO: 500 zł) Pojazd w kolorze czarnym, w ogólnym stanie mocno wyeksploatowanym. Występują braki w elementach z tworzywa sztucznego (brak plastików/owiewek). Jednostka napędowa sprawna – silnik udało się uruchomić. Szczegóło
cena
12 dni temu
II licytacja Ruchomości Romet Motors SK125-12A CENA WYWOŁAWCZA: 2 150 zł (SZACUNKOWO: 4 300 zł) Motocykl posiada porysowany lakier, podrapany wydech, uszkodzoną kanapę, nosi widoczne ślady użytkowania. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Romet Model: K Typ nadwozia: naked Rok produkcji: 2021 Nr r
cena
11 dni temu
![Kinroad prince motorower - 2008 pra53yc - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/143954/8dc1f8665/9ca45654-7d53-98ac-1065-ceb297167f1e_b.webp)
![Kinroad prince motorower - 2008 pra53yc - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/144000/0f3b5076e/16c37c8b-637b-1169-1f23-e324a73cea33_b.webp)
![Kinroad prince motorower - 2008 pra53yc - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/144005/f007638b3/6c1f61ce-2e7c-4e4f-b951-53117fb1fa92_b.webp)
![Kinroad prince motorower - 2008 pra53yc - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)