[eLicytacje] I licytacja - Sekator Elektryczny #62567685
I licytacja Ruchomości
Sekator Elektryczny
CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł)
Nazwa katalogowa: Narzędzie
Stan techniczny: nowy
OGLĘDZINY:
Żołnierzy Niepodległej 3
20-078 Lublin, lubelskie
Od dnia ukazania się obwieszczenia do 06.09.2026 r., w godz. 8-14.
Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie
Karol Kuc
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/372e49ca-54e6-451f-ac6c-55ae1f807224
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
cena
wczoraj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
wczoraj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
wczoraj, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
wczoraj, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
wczoraj, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
wczoraj, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
wczoraj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
wczoraj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
wczoraj, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
cena
wczoraj, 18:25
I licytacja Ruchomości Zegarek męski Maurice Lacroix CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Opis przedmiotu: Zegarek męski Marka: Maurice Lacroix Model: LC1148, AS79798 Nazwa katalogowa: Zegarek Liczba: 1 OGLĘDZINY: Żołnierzy Niepodległej 3 20-078 Lublin, lubelskie Od dnia ukazan
cena
25 dni temu
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Mitsubishi Lancer Kombi, 2005r. 1,6 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 250 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd transportowany na lawecie. Po podłączeniu boostera odpala. Marka: Mitsubishi Model: Lancer Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1584 cm³ Rodzaj paliwa:
cena
32 dni temu
II licytacja Ruchomości aparat fotograficzny Sony Alpha DSLR-A230 wraz z ładowarką i torbą CENA WYWOŁAWCZA: 220 zł (SZACUNKOWO: 440 zł) w zestawie: - bateria - ładowarka wraz z kablem - torba (uszkodzony główny zamek błyskawiczny) Nazwa katalogowa: Aparat fotograficzny cyfrowy Marka: Sony Mode
cena
19 dni temu
II licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY MARKI BMW 530 GRAN TURISMO DIESEL DPF MR ’09 E5 F07 CENA WYWOŁAWCZA: 12 800 zł (SZACUNKOWO: 25 600 zł) Wyposażenie: ABS, autoalarm, czujnik deszczu, czujniki parkowania - przód i tył, klimatyzacja automatyczna 2-strefowa, lusterka zewnętrzne regulowane i
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości Lewarek samochodowy CENA WYWOŁAWCZA: 30 zł (SZACUNKOWO: 40 zł) Nazwa katalogowa: Podnośnik Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: ŻOŁNIERZY NIEPODLEGŁEJ 3 20-078 LUBLIN, lubelskie Od dnia ukazania się obwieszczenia do 02.09.2026r w godz. 7-13 Pierwszy Urząd Skarbowy
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Lexus CT200H, 2012 r., hybryda, 1.8, 73kW (99KM), przebieg 224.955 km CENA WYWOŁAWCZA: 33 750 zł (SZACUNKOWO: 45 000 zł) Pęknięcia lakieru na przednim zderzaku, z lewej strony. Kluczyki: 1 szt. Stan ogólny: dobry, adekwatny do wieku pojazdu. Szczegółowe informacje o sprze
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości BMW 320I, Kombi, 2,0 benzyna, 2006r. CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd transportowany lawetą, rozładowany akumulator. Po podłączeniu boostera rozruchowego odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 320 Typ nadwozia: kombi Pojemnoś
cena
36 dni temu
II licytacja Ruchomości Nóż kuchenny CENA WYWOŁAWCZA: 5 zł (SZACUNKOWO: 10 zł) Używany Nazwa katalogowa: Nóż kuchenny Opis przedmiotu: Nóż z ostrzem 6 cm i drewnianą rączką Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Żołnierzy Niepodległej 3 20-078 Lublin, lubelskie Od 21.08.2026 do
cena
12 dni temu
II licytacja Ruchomości Zestaw narzędzi CENA WYWOŁAWCZA: 80 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Zestaw narządzi - Młotek, nóż koloru grafitowego, klucze nastawne Nazwa katalogowa: Narzędzie Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Żołnierzy Niepodległej 3 20-078 Lublin, lubelskie Od dnia ukazanie się obwies
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości Urządzenie do podnoszenia pojazdu typu lewarek CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Lewarek samochodowy 1Ko 011031J BJ1 Nazwa katalogowa: Podnośnik Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: ŻOŁNIERZY NIEPODLEGŁEJ 3 20-078 LUBLIN, lubelskie Od dnia ukazania się obwies
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Zestaw oświetleniowy CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Stelaż na lampy - 5 sztuk (wym. 110 cm x 120 cm) Lampy LED - 26 sztuk (wym. 117 cm x 5 cm) Lampa LED do uprawy roślin -LUMATEK Zeus 600W PRO 2.9 - 4 sztuki (wym. 110cm x 110cm) Nazwa katalogowa: Lampa
cena
11 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Meriva, rok 2005, 1.7 TDI (75 KM) przebieg 388721 km CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 81 46 42 429 Marka: Opel Model: Meriva Typ nadwozia: minivan Pojemność
cena
11 dni temu
I licytacja Ruchomości Zestaw narzędzi: szpadle, kilofy, siekiery CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Zestaw zawiera: - szpadle 2 szt. - dł. 123 cm. - kilofy 2 szt. - dł. 80 cm. i 85 cm. - siekiery 2 szt. - dł. 35 cm. Nazwa katalogowa: Inna Marka: szpadle, kilofy, siekiery Model: szpa
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości Fiat Doblo Cargo, 2010, 1.3 D, 66 kW (90 KM) 2-osobowy, przebieg 269.418 km CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Brak szyby od strony kierowcy. Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 81 46 42 429 Nazwa ka
cena
11 dni temu
I licytacja Ruchomości Kołpaki Alfa Romeo, 15 cali, komplet 4 szt. CENA WYWOŁAWCZA: 52 zł (SZACUNKOWO: 70 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: Kołpaki Alfa Romeo, 15 cali, komplet 4 szt. Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Żołnierzy Niepodległej 3 20-078 Lublin, lubel
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Kołpaki Ford 16 cali, komplet 4 szt. CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: Kołpaki Ford 16 cali, komplet 4 szt. Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Żołnierzy Niepodległej 3 20-078 Lublin, lubelskie Od dnia
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Folia do zgrzewania - 100 szt. CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Hendi - worki do pakowarek komorowych 100 szt. 30cmx40cm Nazwa katalogowa: Folia spożywcza Opis przedmiotu: Folia do zgrzewania - 100 szt. Marka: Hendi Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 100
cena
11 dni temu
ruchomości skuter romet zn50qt-22, rok produkcji 2019 cena wywoławcza: 750 zł (szacunkowo: 3 000 zł) pojemność silnika: 49,6 moc: silnika 2,1 przebieg: 22071 km kolor czarny, kluczyk 1 sztuka nazwa katalogowa: motocykl marka: romet model: 747 typ nadwozia: motorower rok produkcji: 2019 nr ram
cena
11 dni temu
I licytacja Ruchomości Elektroniczny miernik do PH, EC i temperatury cieczy CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) Nazwa katalogowa: Miernik Opis przedmiotu: Elektroniczny miernik do PH, EC i temperatury cieczy Marka: AQUAMASTER Tools Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY
cena
6 dni temu
I licytacja Ruchomości Programator czasowy Green Blue CENA WYWOŁAWCZA: 26 zł (SZACUNKOWO: 35 zł) Nazwa katalogowa: Wyłącznik Opis przedmiotu: Programator czasowy Marka: Green Blue Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: ŻOŁNIERZY NIEPODLEGŁEJ 3 20-078 LUBLIN, lubelskie Od 24.09
cena
6 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Sekator Elektryczny - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101340/b617b1289/51f8e579-36c0-dcee-f6ea-0f104f0b699c_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Sekator Elektryczny - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101347/a2737bc84/d02c580f-edfa-a382-4162-a02313f165bf_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Sekator Elektryczny - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)