[eLicytacje] - Samochód osobowy Toyota Avensis #62568175
Ruchomości
Samochód osobowy Toyota Avensis
CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł)
Pojazd posiada jeden klucz, dowód rejestracyjny.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Toyota
Model: Avensis
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 2231 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SO8960N
Nr VIN: SB1EA56L70E053769
Data pierwszej rejestracji: 2006-08-24
Przebieg: 263635 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-05-05
OGLĘDZINY:
Michałowskiego 22
41-200 Sosnowiec, śląskie
Oględziny 1.09.2026 od godziny 8:30 do 9:00 tylko i wyłącznie w obecności pracownika organu egzekucyjnego po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod nr tel.
Urząd Skarbowy w Sosnowcu
Dorota Baszton
tel.
Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/72542551-1ff4-4f58-8c2c-7dc89b5f2804
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Telewizor SONY LED CENA WYWOŁAWCZA: 307 zł (SZACUNKOWO: 615 zł) Telewizor LED z serii Sony BRAVIA - jest to klasyczny telewizor LCD z podświetleniem LED (Direct LED). Diody LED są umieszczone bezpośrednio za ekranem, co zapewnia równomierne podświetlenie i dobry kontrast
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA CENA WYWOŁAWCZA: 61 500 zł (SZACUNKOWO: 123 000 zł) poziomy, płomienicowo-płomieniówkowy kocioł parowy o konstrukcji trójciągowej, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Konstrukcja ta charakteryzuje się cylindrycznym korpusem o dużej pojemności wodn
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA nr 2 CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Dopuszczalnie ciśnienie 10 bar Maksymalna wydajność 1250 kg/h Nazwa katalogowa: Inna Marka: WIMA Model: Ekonom Rok produkcji: 1992 Nr fabryczny: 27496 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: 3 maja
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE + 4 aparaty PANASONIC CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE Electronic Modular Switching System - służy do zarządzania ruchem połączeń stacjonarnych w biurze lu
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości) CENA WYWOŁAWCZA: 609 096 zł (SZACUNKOWO: 1 218 192 zł) Przemysłowe maszyny szwalnicze, prasowalnicze renomowanych firm - 311 sztuk ruchomości pochodzących z linii produkcyjne
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd posiada jeden klucz, dowód rejestracyjny. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C5 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1997 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produ
cena
20 dni temu
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Mercedes Benz C 180 Kompressor CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd posiada 2 klucze, dowód rejestracyjny, kartę pojazdu. Stan licznika odczytany z ostatniego badania technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Ben
cena
20 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa zabudowana, z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w Sosnowcu CENA WYWOŁAWCZA: 6 749 057 zł (SZACUNKOWO: 8 998 742 zł) Nieruchomość gruntowa (użytkowanie wieczyste) o pow. 2,0614 ha, zabudowana budynkiem biurowym wraz z halą produkcyjną, magaz
cena
21 dni temu
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Audi A6 CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd posiada instalację LPG, jeden klucz, karta pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2393 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok
cena
20 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa zabudowana, z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w Sosnowcu CENA WYWOŁAWCZA: 6 749 057 zł (SZACUNKOWO: 8 998 742 zł) Nieruchomość gruntowa (użytkowanie wieczyste) o pow. 2,0614 ha, zabudowana budynkiem biurowym wraz z halą produkcyjną, magaz
cena
21 dni temu
II licytacja Ruchomości Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE + 4 aparaty PANASONIC CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE Electronic Modular Switching System - służy do zarządzania ruchem połączeń stacjonarnych w biurze lu
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Manekiny krawieckie + wyposażenie sklepu CENA WYWOŁAWCZA: 1 230 zł (SZACUNKOWO: 2 460 zł) W zestawie: -manekiny- 7 szt, Profesjonalne manekiny krawieckie posiadają korpusy z utwardzonego styropianu pokryte tkaniną w kolorach czarnym i ecru. Regulowany metalowy stojak z t
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Maszyny przemysłowe - pompy, kocioł, zasilacz buforowy, serwery - 10 sztuk(możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości) CENA WYWOŁAWCZA: 15 805 zł (SZACUNKOWO: 31 611 zł) W skład asortymentu wchodzą: - 4 pompy próżniowe firmy Hoffman - zasilacz buforowy - naczyni
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości) CENA WYWOŁAWCZA: 609 096 zł (SZACUNKOWO: 1 218 192 zł) Przemysłowe maszyny szwalnicze, prasowalnicze renomowanych firm - 311 sztuk ruchomości pochodzących z linii produkcyjne
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Telewizor SONY LED CENA WYWOŁAWCZA: 307 zł (SZACUNKOWO: 615 zł) Telewizor LED z serii Sony BRAVIA - jest to klasyczny telewizor LCD z podświetleniem LED (Direct LED). Diody LED są umieszczone bezpośrednio za ekranem, co zapewnia równomierne podświetlenie i dobry kontrast
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA CENA WYWOŁAWCZA: 61 500 zł (SZACUNKOWO: 123 000 zł) poziomy, płomienicowo-płomieniówkowy kocioł parowy o konstrukcji trójciągowej, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Konstrukcja ta charakteryzuje się cylindrycznym korpusem o dużej pojemności wodn
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA nr 2 CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Dopuszczalnie ciśnienie 10 bar Maksymalna wydajność 1250 kg/h Nazwa katalogowa: Inna Marka: WIMA Model: Ekonom Rok produkcji: 1992 Nr fabryczny: 27496 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: 3 maja
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Sprężarka śrubowa GA 45 Atlas Copco CENA WYWOŁAWCZA: 18 450 zł (SZACUNKOWO: 36 900 zł) Atlas Copco GA 45 to przemysłowa, jednostopniowa sprężarka śrubowa z wtryskiem oleju, wykorzystywana w zakładach produkcyjnych. Moc silnika 45kW Nazwa katalogowa: Maszyna przemysłowa M
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Pralka Amica CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Pralka automatyczna Amica PB5570AA, wolnostojąca, ładowana od frontu. Urządzenie wyposażone jest w bęben ze stali nierdzewnej oraz elektroniczno-mechaniczny układ sterowania umożliwiający wybór programów prania dost
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości detektor nieszczelności gazu CG-1S CENA WYWOŁAWCZA: 123 zł (SZACUNKOWO: 246 zł) Wykrywacz gazu CG-1S jest przeznaczony do kontroli i wykrywania miejsc nieszczelności instalacji gazowej zawierającej gaz ziemny, miejski lub mieszaninę propan – butan. Marka: temat s.c Model
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Gerber Infinity 45 ploter z oprogramowaniem CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Profesjonalny wielkoformatowy ploter atramentowy. Maszyna produkowana jest przez amerykańską firmę Gerber Technology. Służy głównie w przemyśle tekstylnym i odzieżowym do szybk
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Chłodziarko-zamrażarka CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Chłodziarko - zamrażarka firmy Whirlpool. Lodówki Whirlpool wyróżniają się dobrym wykonaniem i funkcjonalnością. Nazwa katalogowa: Lodówka wolnostojąca Marka: Whirlpool Model: LCPS 818 NFX Typ: chłodziark
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Ploter Infinity 45 z oprogramowaniem CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Profesjonalny wielkoformatowy ploter atramentowy. Maszyna produkowana jest przez amerykańską firmę Gerber Technology. Służy głównie w przemyśle tekstylnym i odzieżowym do szybkiego dr
cena
3 dni temu
Ruchomości Samochód osobowy Audi A6 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd posiada instalację LPG, jeden klucz, karta pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2393 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2
cena
3 dni temu
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Toyota Avensis - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/142243/0a679495e/b1035b23-1016-66a6-5445-ecba33a37eae_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Toyota Avensis - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/142247/064ffe883/0209a431-3059-331e-17e4-ab608f53d336_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Toyota Avensis - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/142253/89ac66686/e126e519-b7ca-c052-ddde-76835b2d8d1c_b.webp)
![[eLicytacje] - Samochód osobowy Toyota Avensis - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)