[eLicytacje] II licytacja - Renault Laguna z 2006 #62568735
II licytacja Ruchomości
Renault Laguna z 2006
CENA WYWOŁAWCZA: 1 600 zł (SZACUNKOWO: 3 200 zł)
Samochód uruchomiliśmy po podłączeniu do urządzenia
rozruchowego i wjechaliśmy nim samodzielnie na lawetę. Samochód nie posiada ważnego badania technicznego
Ostatnie badanie przeszedł 28.01.2025 r. Samochód wyposażony jest w kartę elektroniczną oraz kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego.
Marka: Renault
Model: Laguna
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1998 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ZS983FT
Nr VIN: VF1KG1PBE36916707
Data pierwszej rejestracji: 2007-01-31
Przebieg: 196183 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-30
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
OGLĘDZINY:
Bohaterów Warszawy 32
70-430 Szczecin, zachodniopomorskie
28.08.2026 w godz. 13:00 do 14:00
Drugi Urząd Skarbowy w Szczecinie
Marta Fręch
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5070955d-68c7-4d03-ab68-accd94aa5824
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
cena
wczoraj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
wczoraj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
wczoraj, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
wczoraj, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
wczoraj, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
wczoraj, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
wczoraj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
wczoraj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
wczoraj, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
cena
wczoraj, 18:25
II licytacja Ruchomości Ciągnik siodłowy Mercedes-Benz CENA WYWOŁAWCZA: 40 000 zł (SZACUNKOWO: 80 000 zł) ACTROS 963-4-A data pierwszej rejestracji za granicą 19.01.2015 Nazwa katalogowa: Ciągnik siodłowy Marka: Mercedes-Benz Model: ACTROS Zastosowanie: ciągnik siodłowy Pojemność silnika: 10677
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Peugeot Boxer CENA WYWOŁAWCZA: 60 000 zł (SZACUNKOWO: 80 000 zł) Data pierwszej rejestracji w kraju 30.09.2022 r. Przegląd auta był ważny do 12.02.2026 r. Nie ponosimy odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Nabywca nie może domagać się
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen Nemo CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód zarejestrowany jako pojazd ciężarowy. Przegląd auta ważny do 24.10.2026r. Nie ponosimy odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Nabywca nie może domagać się unieważni
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości RENAULT TALISMAN CENA WYWOŁAWCZA: 33 750 zł (SZACUNKOWO: 45 000 zł) Pojazd sprawny technicznie, przegląd ważny do 18.06.2027r. Nie ponosimy odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Nabywca nie może domagać się unieważnienia sprzedaży i na
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości IVECO DAILY CENA WYWOŁAWCZA: 25 000 zł (SZACUNKOWO: 50 000 zł) Przegląd samochodu ważny do 12.01.2027. Pojazd sprawny technicznie. Uszkodzony cały lewy bok pojazdu (zderzak, nadkole przednie, drzwi, nadkole tylne). Nie ponosimy odpowiedzialności za wady ukryte i stan tech
cena
15 dni temu
I licytacja Nieruchomości dom wolnostojący 350 m2 Szczecin-Żelechowa CENA WYWOŁAWCZA: 1 220 250 zł (SZACUNKOWO: 1 627 000 zł) Działka o powierzchni 480 m2. Działka ogrodzona. Powierzchnię zieloną stanowi roślinność niska, ozdobna oraz wysoka. Na nieruchomości znajduje się częściowe utwardzenie t
cena
42 dni temu
II licytacja Ruchomości Renault Laguna z 2001 r. CENA WYWOŁAWCZA: 1 450 zł (SZACUNKOWO: 2 900 zł) Udana próba uruchomienia pojazdu po podłączeniu do urządzenia rozruchowego i samodzielny wjazd na lawetę. Brak ważnych badań technicznych. Posiada jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
cena
7 dni temu
I licytacja Nieruchomości duży dom wolnostojący 350 m2 Szczecin-Żelechowa CENA WYWOŁAWCZA: 1 220 250 zł (SZACUNKOWO: 1 627 000 zł) Nazwa katalogowa: Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego: SZ1S - Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szcz
cena
41 dni temu
I licytacja Nieruchomości bliźniak w wysokim standardzie, Osów, 138,62 m2 CENA WYWOŁAWCZA: 1 103 250 zł (SZACUNKOWO: 1 471 000 zł) Na powierzchnię 138,62 m2 składa się: Parter - przedsionek 4,01 m2 - korytarz 3,70 m2 - kuchnia 9,78 m2 - łazienka 2,50 m2 - aneks+ schody 12,24 m2 - pokój dzienny 1
cena
4 dni temu
I licytacja Nieruchomości kawalerka 20,1 m2; Niebuszewo-Bolinko CENA WYWOŁAWCZA: 144 537 zł (SZACUNKOWO: 192 717 zł) Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 20,10 m2; składa się z pokoju, przedpokoju z wnęką kuchenną oraz łazienki Mieszkanie położone na I piętrze budynku 11 kondygnacyjnego, jed
cena
5 dni temu
I licytacja Nieruchomości duży dom wolnostojący 350 m2 Szczecin-Żelechowa CENA WYWOŁAWCZA: 1 220 250 zł (SZACUNKOWO: 1 627 000 zł) Nazwa katalogowa: Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego: SZ1S - Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szcz
cena
40 dni temu
II licytacja Ruchomości AUDI A6 CENA WYWOŁAWCZA: 4 950 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Pojazd nie odpala, brak przeglądu technicznego, wygląda, jakby lakier był położony wałkiem Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1968 cm³ Rodzaj paliwa: ol
cena
wczoraj, 14:36
I licytacja Ruchomości AUDI A6 KOMBI CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) Pojazd posiada lekko uszkodzony zderzak do naprawy blacharsko-lakierniczej Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2698 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
cena
wczoraj, 14:33
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz C200 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie odpala, brak przeglądu technicznego, skorodowany, do naprawy blacharsko- lakierniczej. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność si
cena
wczoraj, 14:30
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz C220 CENA WYWOŁAWCZA: 19 687 zł (SZACUNKOWO: 26 250 zł) Pojazd posiada litewski dowód rejestracyjny, 1 komplet kluczyków, akcyza zostanie opłacona przez organ likwidacyjny po zakończeniu licytacji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Mode
cena
wczoraj, 14:22
I licytacja Ruchomości HONDA CR-V CENA WYWOŁAWCZA: 9 975 zł (SZACUNKOWO: 13 300 zł) Brak przeglądu technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1998 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr
cena
wczoraj, 14:18
II licytacja Ruchomości FORD MONDEO CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 7 500 zł) Brak przeglądu technicznego, uszkodzony zderzak, dwoje drzwi od strony pasażera, do naprawy lakierniczo-blacharskiej. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Mondeo Typ nadwozia: kombi Pojemność s
cena
wczoraj, 14:35
II licytacja Ruchomości KIA CEE'D CENA WYWOŁAWCZA: 8 750 zł (SZACUNKOWO: 17 500 zł) Brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Cee'd Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2013 Skrzynia biegów: manu
cena
wczoraj, 14:35
I licytacja Ruchomości KIA SPORTAGE CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Pojazd posiada uszkodzony przód zderzak, chłodnicę, maskę, grill do napraw blacharsko-lakierniczych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Sportage Typ nadwozia: SUV Pojemność silnika: 1685 cm³
cena
wczoraj, 14:34
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Laguna z 2006 - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101146/48c8e93b7/d548220d-a9f1-4e63-f843-9f6e81371155_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Laguna z 2006 - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101151/00813a3ad/08f86974-eb92-d506-ec50-34036e878dcb_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Laguna z 2006 - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101158/35b5acde4/f2121022-2730-385d-4a83-b2872791a540_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Laguna z 2006 - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101205/35a6c8b8a/f9eec8e0-a174-38c1-0e5c-7795e0b279de_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Laguna z 2006 - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/101213/1719a9e9c/e7f0f335-2702-7c60-6d92-f9256688a499_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Laguna z 2006 - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)