[eLicytacje] I licytacja - Frezarka Karczownik do pni Teknamotor F-400 2017 #62569305
I licytacja Ruchomości
Frezarka Karczownik do pni Teknamotor F-400 2017
CENA WYWOŁAWCZA: 20 625 zł (SZACUNKOWO: 27 500 zł)
Nazwa katalogowa: Maszyna rolnicza
Marka: Teknamotor
Model: Skorpion frez F-400
Rok produkcji: 2017
Nr fabryczny:
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Witosa 10a
26-600 Radom, mazowieckie
Ruchomość można oglądać 22.09.2026 r. w godzinach od 10:00 do 11:00, po uprzednim zgłoszeniu chęci oglądania pod nr telefonu .
Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu
Anna Cis
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/6872e57f-5338-41b9-acc0-7b9e6f53ac43
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
cena
dzisiaj, 14:41
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
cena
dzisiaj, 14:41
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
cena
dzisiaj, 14:39
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
cena
dzisiaj, 14:39
Ruchomości Naczepa Kogel S24 - chłodnia, 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 14 200 zł (SZACUNKOWO: 71 000 zł) Naczepa Kogel - chłodnia, pojazd posiada rejestrację Republiki Łotewskiej, brak dokumentów pojazdu, brak informacji o ważności badań technicznych pojazdu. Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WKOS0002
cena
dzisiaj, 14:39
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 2.0 TDI rok produkcji: 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Samochód po kolizji z uszkodzonym przodem Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1968 cm³ Rodzaj paliwa: olej
cena
dzisiaj, 14:38
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
43 dni temu
II licytacja Ruchomości AUDI A6 2,4 KAT CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd przyjechał pod Urząd na kołach, obecnie nie odpala (rozładowany akumulator). Badanie techniczne ważne do 5.02.2027 r. Badanie odbiorcze zbiornika LPG ważne do 14.04.2026 r. Polisa OC ważna do 1.04.202
cena
32 dni temu
I licytacja Ruchomości BMW M8 Competition CENA WYWOŁAWCZA: 303 750 zł (SZACUNKOWO: 405 000 zł) Kolejne badanie techniczne 23.10.2026 r. Przebieg: 113312 km Pojemność silnika: 4395 cm³ Marka: BMW Typ nadwozia: sedan Rodzaj paliwa : benzyna Rok produkcji: 2020 Skrzynia biegów: automatyczna Nr re
cena
43 dni temu
I licytacja Ruchomości AUDI A3 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Samochód na parking urzędu wjechał na kołach. Posiada aktualne badania techniczne, dwa kluczyki oraz dowód rejestracyjny. Posiada rozładowany akumulator - obecnie nie odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka
cena
28 dni temu
I licytacja Ruchomości IVECO DAILY CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd na chodzie - rozładowany akumulator. W CEPiK widnieje informacja o wymianie licznika w 2023 r. przy stanie licznika 196 163 km. 1 kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Ive
cena
28 dni temu
I licytacja Ruchomości Ładowacz Czołowy Hydramet TUR 16 Euroramka 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 17 625 zł (SZACUNKOWO: 23 500 zł) Nazwa katalogowa: Ładowacz czołowy Marka: Hydramet Model: TUR-16 Rok produkcji: 2010 Nr fabryczny: 288/2010 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa 10a 26-600 Radom,
cena
6 dni temu
Ruchomości MITSUBISHI SPACE STAR CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 3 300 zł) Wskazany przebieg pojazdu odnotowany został 21.07.2023 r. przez Stację Kontroli Pojazdów podczas ostatniego badania technicznego. Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojaz
cena
6 dni temu
Ruchomości PEUGEOT 508 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Wskazany przebieg pojazdu odnotowany został 26.07.2025 r. przez Stację Kontroli Pojazdów podczas ostatniego badania technicznego. Pojazd sprzedawany z dwoma kluczykami, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. N
cena
6 dni temu
I licytacja Ruchomości Rębak do Gałęzi Tarczowy Junkkari HJ 170 2013 CENA WYWOŁAWCZA: 27 750 zł (SZACUNKOWO: 37 000 zł) Nazwa katalogowa: Rębak do gałęzi Marka: Junkkari Model: HJ 170 Rok produkcji: 2013 Nr fabryczny: 100083 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa 10a 26-600 Radom, mazow
cena
6 dni temu
I licytacja Ruchomości CYNKOMET T-169/2 PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA SKRZYNIA CENA WYWOŁAWCZA: 22 125 zł (SZACUNKOWO: 29 500 zł) Pierwsza rejestracja 2010, Badanie techniczne 12.02.2026 r., kolejne badanie techniczne 12.02.2028 r. Nazwa katalogowa: Pojazd rolniczy Marka: Cynkomet Model: T-169/
cena
6 dni temu
Ruchomości Audi A4 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 3 900 zł) Wskazany przebieg pojazdu został odnotowany przez Stację Kontroli Pojazdów 24.05.2025 podczas przeglądu technicznego. Pojazd bez dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, z jednym kluczykiem. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Ma
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Przedni Podnośnik i Wałek Zuidberg 2013 CENA WYWOŁAWCZA: 14 625 zł (SZACUNKOWO: 19 500 zł) Nazwa katalogowa: Narzędzie rolnicze Marka: Zuidberg Model: Frontline Systems Rok produkcji: 2013 Nr fabryczny: 33110699 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa 10a 26-600 Ra
cena
6 dni temu
I licytacja Ruchomości Traktorek kosiarka Etesia Hydro 124D CENA WYWOŁAWCZA: 33 750 zł (SZACUNKOWO: 45 000 zł) Nazwa katalogowa: Kosiarka Marka: Etesia Model: Hydro 124DL Rok produkcji: 2015 Nr fabryczny: H124D104901 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa 10a 26-600 Radom, mazowieckie
cena
6 dni temu
I licytacja Ruchomości FORD FIESTA CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Fiesta Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1242 cm³ Rodza
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości RAM PROMASTER CENA WYWOŁAWCZA: 60 000 zł (SZACUNKOWO: 80 000 zł) brak badania technicznego, brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Furgon Marka: RAM Model: Promaster Typ nadwozia: furgon Pojemność silnika: 3597 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2019 Nr rejes
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Wielofunkcyjna maszyna komunalna CENA WYWOŁAWCZA: 51 750 zł (SZACUNKOWO: 69 000 zł) Nazwa katalogowa: Inna Marka: Egholm Model: Park Ranger 2150 Rok produkcji: 2011 Nr fabryczny: FH2 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa 10A 26-600 Radom, mazowieckie Ruchomość
cena
6 dni temu
Ruchomości OPEL ASTRA CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 200 zł) Wskazany przebieg pojazdu odnotowany został 4.04.2025 r. przez Stację Kontroli Pojazdów podczas ostatniego badania technicznego. Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości TOYOTA RAV4 CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: RAV-4 Typ nadwozia: inny Pojemność silnika: 1995 cm³ Rodzaj pali
cena
3 dni temu
Ruchomości ROVER 45 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Wskazany przebieg pojazdu odnotowany został 9.10.2025 r. przez Stację Kontroli Pojazdów podczas ostatniego badania technicznego. Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa ka
cena
6 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Frezarka Karczownik do pni Teknamotor F-400 2017 - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/142408/9f7ca4c5f/7c6e278f-aaf6-298b-7b6b-a325862e045a_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Frezarka Karczownik do pni Teknamotor F-400 2017 - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/142412/aafb9bfda/08301ebc-6484-d5f4-90cc-ad629dbb4560_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Frezarka Karczownik do pni Teknamotor F-400 2017 - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/142418/a4016f4fd/5fd59bfa-d625-cd3b-82b3-7fdacc5476f2_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Frezarka Karczownik do pni Teknamotor F-400 2017 - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![[eLicytacje] I licytacja - Frezarka Karczownik do pni Teknamotor F-400 2017 - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)