Volvo v 50 samochód osobowy kombi 2005 - ii licytacja - [elicytacje] #62569324
II licytacja Ruchomości
VOLVO V 50 SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2005
CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł)
Pojazd w pełni sprawny technicznie – silnik odpala bez problemu.
Do samochodu posiadamy komplet oryginalnych kluczyków.
Wizualny stan auta oceniamy jako dobry, zadbany.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volvo
Model: V50
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1997 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WM0453H
Nr VIN: YV1MW753152074762
Data pierwszej rejestracji: 2005-01-28
Przebieg: 339064 km
Kolor: SZARY
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-30
OGLĘDZINY:
SZCZECIŃSKA 2
05-300 ARYNÓW, mazowieckie
od 01.09.2026 r. do 08.09.2026 r. w godz. od 8:00 do 9:30
Urząd Skarbowy w Mińsku Mazowieckim
Karolina Zych
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5ec8ca25-ee19-4727-a05f-796741de762e
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Telewizor SONY LED CENA WYWOŁAWCZA: 307 zł (SZACUNKOWO: 615 zł) Telewizor LED z serii Sony BRAVIA - jest to klasyczny telewizor LCD z podświetleniem LED (Direct LED). Diody LED są umieszczone bezpośrednio za ekranem, co zapewnia równomierne podświetlenie i dobry kontrast
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA CENA WYWOŁAWCZA: 61 500 zł (SZACUNKOWO: 123 000 zł) poziomy, płomienicowo-płomieniówkowy kocioł parowy o konstrukcji trójciągowej, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Konstrukcja ta charakteryzuje się cylindrycznym korpusem o dużej pojemności wodn
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA nr 2 CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Dopuszczalnie ciśnienie 10 bar Maksymalna wydajność 1250 kg/h Nazwa katalogowa: Inna Marka: WIMA Model: Ekonom Rok produkcji: 1992 Nr fabryczny: 27496 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: 3 maja
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE + 4 aparaty PANASONIC CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE Electronic Modular Switching System - służy do zarządzania ruchem połączeń stacjonarnych w biurze lu
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości) CENA WYWOŁAWCZA: 609 096 zł (SZACUNKOWO: 1 218 192 zł) Przemysłowe maszyny szwalnicze, prasowalnicze renomowanych firm - 311 sztuk ruchomości pochodzących z linii produkcyjne
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLVO V60 SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 8 550 zł (SZACUNKOWO: 11 400 zł) Pojazd uszkodzony po kolizji - zdjęcia w załączeniu. Wnętrze czyste. Silnik odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: V60 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Volvo XC70 CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Brak ważnych badań technicznych. Jeden kluczyk. Akumulator rozładowany. Stan licznika spisany z bazy CEPIK
cena
18 dni temu
II licytacja Ruchomości VOLVO C30 COUPE 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Pojazd kompletny, na karoserii widoczne zarysowania i otarcia, ogniska korozji na spodniej części auta, uruchamiany, jeżdżący - dokładny stan techniczny nieznany, na wyposażeniu jeden kluczyk. Naz
cena
21 dni temu
II licytacja Ruchomości VOLVO S40 SEDAN 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd kompletny, typ nadwozia Sedan. Powłoka lakierowa pojazdu zabrudzona w stanie nierozłożonym. Pojazd uruchamiany, sprawny, jeżdżący - dokładny stan techniczny nieznany. Nazwa katalogowa: Samoch
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLVO S60, rok prod. 2003, poj. 2401 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ru
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości Volvo XC-60 CENA WYWOŁAWCZA: 13 125 zł (SZACUNKOWO: 17 500 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod nr telefonu: 84 686 87 36 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: XC 60 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2400 cm³
cena
11 dni temu
Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY VOLVO S40 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2435 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: automatyczna Nr rejestracyjny: WN67
cena
11 dni temu
I licytacja Ruchomości Volvo V40, rok produkcji 2001, poj. 1834 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd 25 letni. Posiada liczne wgniecenia zarysowania powłoki lakierniczej oraz ślady korozji, uszkodzony prawy zderzak i błotnik. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volv
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości Volvo S80, 2,4 diesel, 2008 r., sedan, automat CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd posiada uszkodzenia w postaci popękanego i zerwanego z zaczepów zderzaka przedniego, zarysowanych lewych przednich drzwi, braku fragmentu osłony progu z prawej strony or
cena
3 dni temu
Ruchomości VOLVO S80 SAMOCHÓD OSOBOWY Z 2000 ROKU CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd w ogólnym stanie dobrym z lekko uszkodzonym reflektorem przednim z lewej strony. Przebieg pojazdu wskazany w Centralnej Ewidencji Pojazdów (CEP) na dzień 09.07.2025 roku wynosi 338.325 km.
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy VOLVO V50 CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) Brak możliwości uruchomienia - rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: V50 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1798 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkc
cena
5 dni temu
Ruchomości Volvo V70, 2002 rok CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 4 900 zł) Pojazd dobrze utrzymany, zużycie proporcjonalne do okresu eksploatacji, zadrapania lakieru, ślady korozji, uszkodzone zaczepy zderzaka przedniego, pęknięty zderzak tylny, brak dokumentów eksploatacyjnych pojazdu, przy
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Volvo V50 CENA WYWOŁAWCZA: 3 650 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przegląd techniczny do 21.10.2026 r.
cena
5 dni temu
Ładowarka kołowa 4x4 Bobcat Rzeszów
cena
wczoraj, 19:39
Piasek kruszywa żwiry tel 692120020
cena
wczoraj, 19:33
Napisz nie zwlekaj aż będzie za późno. Materiał wysyłam na email. Pomoce dla klas 1,2 i 3 Szkoła na Tak Ale to Ciekawe Nowi Tropiciele Szkolni Przyjaciele Wielka Przygoda Napisz na 510209971 którą klasę i tytuł potrzebujesz.
cena
wczoraj, 07:01
DOMOWY OBIAD CODZIENNIE? Z ABONAMENTEM TANIEJ I WYGODNIEJ! Pałacowy Catering w Rudnej Małej zaprasza do skorzystania z abonamentów na Zestawy Dnia. To świetne rozwiązanie dla osób, które regularnie zamawiają obiady do pracy, firmy lub domu i chcą zaoszczędzić czas oraz pieniądze. PAKIET 10 ZESTA
cena
2 dni temu
Na sprzedaż wyjątkowo komfortowy, przestronny i bezawaryjny kombi – Peugeot 508 I generacji z poszukiwanym, niezawodnym silnikiem diesla 2.0 HDi o mocy 140 KM. To jednostka słynąca z bardzo wysokiej kultury pracy, trwałości i wyjątkowo niskiego spalania. Samochód z bezpowypadkową historią, zarejes
do negocjacji
2 dni temu
Napisz nie zwlekaj aż będzie za późno. Materiał wysyłam na email. Pomoce dla klas 1,2 i 3 Szkoła na Tak Ale to Ciekawe Nowi Tropiciele Szkolni Przyjaciele Wielka Przygoda Napisz na 510209971 którą klasę i tytuł potrzebujesz.
cena
2 dni temu
![Volvo v 50 samochód osobowy kombi 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143138/6220a6809/dabfe856-9119-86b3-11f2-7a240399b7b0_b.webp)
![Volvo v 50 samochód osobowy kombi 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143144/dc945df12/cd58da09-7f6b-dabb-6645-e18cf8a3b3aa_b.webp)
![Volvo v 50 samochód osobowy kombi 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143149/cbe1e6fef/d3a24e8a-6919-7780-575e-472b04c20531_b.webp)
![Volvo v 50 samochód osobowy kombi 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143155/32c057af6/ef053de1-6acc-3fb1-47a5-71bbc4c9481f_b.webp)
![Volvo v 50 samochód osobowy kombi 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Volvo v 50 samochód osobowy kombi 2005 - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)