Samochód osobowy skoda octavia kombi - i licytacja - [elicytacje] #62570466
I licytacja ruchomości
samochód osobowy skoda octavia kombi
cena wywoławcza: 9 000 zł (szacunkowo: 12 000 zł)
pojazd sprawny udało się uruchomić, brak ważnych badań technicznych, brak dowodu rejestracyjnego. Posiadamy jeden klucz,
nazwa katalogowa: samochód osobowy
marka: škoda
model: octavia
typ nadwozia: kombi
pojemność silnika: 1968 cm³
rodzaj paliwa: olej napędowy
rok produkcji: 2011
skrzynia biegów: manualna
nr rejestracyjny: sgl lc19
nr vin: tmbhe61z8c2082282
data pierwszej rejestracji: 2011-11-17
przebieg: 321011 km
kolor: srebrny metalik
stan techniczny: używany
oc ważne do: 2027-08-19
oględziny:
wybrzeże armii krajowej
44-100 gliwice, śląskie
od 8.09.2026r. Do 9.09.2026r. W od godz. 8:00 do 9:00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym tel: ,
pierwszy urząd skarbowy w gliwicach
mariusz piotrowski
tel.
elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.Mf.Gov.Pl/auction/announcements/2f5442ef-72ab-440a-9e68-5159eeffc703
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
cena
dzisiaj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
dzisiaj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
dzisiaj, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
dzisiaj, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
dzisiaj, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
dzisiaj, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
dzisiaj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
dzisiaj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
dzisiaj, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
cena
dzisiaj, 18:25
I licytacja Ruchomości SKODA SUPERB 2.0 TDI rok produkcji 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) Samochód w stanie ogólnym średnim z oględzin wizualnych wnętrze zabrudzone, brak poduszki powietrznej w kierownicy, pojazd po kolizji, sprawny, uszkodzony przedni zderzak, brak anten
cena
5 dni temu
Ruchomości Daimlerchrysler C180 Coupe 2002 rok CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) pojazd w stanie technicznym dobrym, dwa kluczyki, karta pojazdu, dowód rejestracyjny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Daimler Chrysler Model: brak Typ nadwozia: coupé Pojemność silnika: 19
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd posiada jeden klucz, dowód rejestracyjny. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C5 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1997 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produ
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2000 rok produkcji CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) badania techniczne do 17 czerwca 2026; liczne otarcia karoserii i złuszczenia lakieru, pęknięty reflektor, felgi aluminiowe, nie sprawny akumulator, jeden kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód
cena
10 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, pos
cena
18 dni temu
II licytacja Ruchomości CITROEN C4 PICASSO CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazd sprawny technicznie
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości Matra ( Renault) Espace rok prod 1997, poj. 1998 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomo
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości ŠKODA OCTAVIA 2002 ROK CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) stan techniczny pojazdu dobry, bez widocznych uszkodzeń, 2 kluczyki do samochodu, 2 kluczyki do blokady, karta pojazdu, brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Mode
cena
20 dni temu
II licytacja Ruchomości Citroen C4; rok prod. 2010; 1,6 benz. CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Badanie techniczne ważne do 31.07.2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C4 Picasso Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzy
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia Classic Kombi 1.2, rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Pojazd zarejestrowany w kraju od 20.06.2003r. Ostatnie badania techniczne ważne do 03.03.206r. Kluczyk 1. Samochód posiada normalne ślady użytkowania adekwat
cena
11 dni temu
II licytacja Ruchomości CITROEN C4 HATCHBACK 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd jest niesprawny technicznie – prawdopodobnie silnik wymaga naprawy. Akumulator jest rozładowany. Z tyłu po lewej stronie nad nadkolem auto jest zarysowane. Lusterko od strony kierowcy jest l
cena
12 dni temu
II licytacja Ruchomości Citroen Berlingo CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Moc 80kW. Felgi stalowe. Zarysowany zderzak przedni. Wnętrze pojazdu zaniedbane. Tapicerka brudna i
cena
12 dni temu
Ruchomości Citroen Xsara CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego przeglądu technicznego, posiada jeden komplet kluczy, brak informacji o aktualnym stanie technicznym. Nie ponosimy odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Nabyw
cena
10 dni temu
I licytacja Ruchomości Citroen C5 rok prod. 2009 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44)645 01 37. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C5 Typ nadwozia: kombi Pojemność
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości Skoda Fabia 1,4 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Fabia Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1397 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia rok 2004, poj. 1595 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, wgniecenia, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajdują się 2 sztuki kluczyków oraz dowód rejestracyjny. Wyposażenie obej
cena
14 dni temu
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Citroen C4, rok prod. 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Własność Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej II Wydział Karny z 3.10.2025 r. Sygn. Akt II K 133/25. Pojazd posiada uszkodzony przed
cena
10 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Superb rok 2015, poj. 1390 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 225 zł (SZACUNKOWO: 12 300 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajduje się dowód rejestracyjny wraz z kluczykami szt. 1. Wnętrze jest w stanie przeci
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Superb rok 2015, poj. 1390 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 225 zł (SZACUNKOWO: 12 300 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajduje się dowód rejestracyjny wraz z kluczykami szt. 1. Wnętrze jest w stanie przeci
cena
13 dni temu
![Samochód osobowy skoda octavia kombi - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143851/5486b389c/1e4ac358-4b16-26b6-22e7-ff26d505b5f3_b.webp)
![Samochód osobowy skoda octavia kombi - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143859/1d3535d17/d8dd7f53-c00f-ed5d-4f4e-62a943a4063d_b.webp)
![Samochód osobowy skoda octavia kombi - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143904/f9a46cda4/6e561e10-8e31-bedc-360d-78c32c4a04d6_b.webp)
![Samochód osobowy skoda octavia kombi - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143907/aeaba5ef3/72726744-726a-4d1e-e397-cd310485c8ce_b.webp)
![Samochód osobowy skoda octavia kombi - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143913/b92697ec2/df197c6b-8546-4782-a318-2aa8122e4ee5_b.webp)
![Samochód osobowy skoda octavia kombi - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143920/d0131157c/19855fca-1e93-a3eb-e98f-ad1cdf6e96ba_b.webp)
![Samochód osobowy skoda octavia kombi - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143926/3c36b082d/e124d1eb-40d0-5aeb-6bf6-676859ad2e2d_b.webp)
![Samochód osobowy skoda octavia kombi - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143933/2fe52196d/1bbc8b2c-bd92-9d5e-a11b-0e5679c82429_b.webp)
![Samochód osobowy skoda octavia kombi - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/143941/e8ea02111/3039e82a-4e68-d66e-f72c-af72fac66cb3_b.webp)
![Samochód osobowy skoda octavia kombi - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)