[eLicytacje] - Opel Astra 2009 r. 1.6 benzyna #62570485
Ruchomości
Opel Astra 2009 r. 1.6 benzyna
CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 8 200 zł)
Opel Astra 2009 r.,
brak kluczyków,
brak dowodu rejestracyjnego
badanie techniczne: do 06.08.2025 r.,
Pierwsza rejestracja w kraju: 11.05.2021 r.
rejestracja za granicą: 30.06.2009 r.
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-05-10
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Astra
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2009
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: EZG 92621
Nr VIN: W0L0AHL3592107031
Data pierwszej rejestracji: 2009-06-30
Przebieg: 233360 km
Kolor: czarny
OGLĘDZINY:
Popiełuszki 8
95-100 Zgierz, łódzkie
02.09.2026 r. w godz. od 8.30 do 9.30
Urząd Skarbowy w Zgierzu
Kamil Kleszcz
tel.
Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/7744642a-cdf4-431e-a25d-3938d1ec5903
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Telewizor SONY LED CENA WYWOŁAWCZA: 307 zł (SZACUNKOWO: 615 zł) Telewizor LED z serii Sony BRAVIA - jest to klasyczny telewizor LCD z podświetleniem LED (Direct LED). Diody LED są umieszczone bezpośrednio za ekranem, co zapewnia równomierne podświetlenie i dobry kontrast
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA CENA WYWOŁAWCZA: 61 500 zł (SZACUNKOWO: 123 000 zł) poziomy, płomienicowo-płomieniówkowy kocioł parowy o konstrukcji trójciągowej, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Konstrukcja ta charakteryzuje się cylindrycznym korpusem o dużej pojemności wodn
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA nr 2 CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Dopuszczalnie ciśnienie 10 bar Maksymalna wydajność 1250 kg/h Nazwa katalogowa: Inna Marka: WIMA Model: Ekonom Rok produkcji: 1992 Nr fabryczny: 27496 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: 3 maja
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE + 4 aparaty PANASONIC CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE Electronic Modular Switching System - służy do zarządzania ruchem połączeń stacjonarnych w biurze lu
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości) CENA WYWOŁAWCZA: 609 096 zł (SZACUNKOWO: 1 218 192 zł) Przemysłowe maszyny szwalnicze, prasowalnicze renomowanych firm - 311 sztuk ruchomości pochodzących z linii produkcyjne
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Agregat formierski-mieszarka krążnikowi AG-015A CENA WYWOŁAWCZA: 37 950 zł (SZACUNKOWO: 50 600 zł) Nazwa katalogowa: Inna Marka: AG Model: 015A Rok produkcji: 2013 Nr fabryczny: 170-1/01/13 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Łąkowa 2 95-100 Zgierz, łódzkie 10.09.202
cena
27 dni temu
II licytacja Ruchomości Kompresor śrubowy Kaeser M43 CENA WYWOŁAWCZA: 9 500 zł (SZACUNKOWO: 19 000 zł) Nazwa katalogowa: Agregat prądotwórczy Marka: Kaeser Model: M43 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 28.08.2026 w godz. od 10:00 do 11
cena
28 dni temu
I licytacja ruchomości tokarka cak 4010v1 cnc cena wywoławcza: 25 125 zł (szacunkowo: 33 500 zł) nazwa katalogowa: tokarka marka: cak model: 4010v1 cnc rok produkcji: 2006 nr fabryczny: 06290 stan techniczny: używany oględziny: łąkowa 2 95-100 zgierz, łódzkie 10.09.2026 w godz. Od 10:00 do
cena
27 dni temu
Ruchomości Peugeot 308 1.6 HDi CENA WYWOŁAWCZA: 1 100 zł (SZACUNKOWO: 5 640 zł) Pojazd posiada widoczne uszkodzenia na prawym boku. Przebieg pojazdu ustalono na podstawie ostatniego badania technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadwozia: hatchback-5-D
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat CC 2010 r. CENA WYWOŁAWCZA: 9 500 zł (SZACUNKOWO: 19 000 zł) Volkswagen Passat CC, jeden kluczyk, badanie techniczne: 9.06.2027 r., data pierwszej rejestracji za granicą: 5.06.2010 r., data pierwszej rejestracji w kraju: 27.08.2015 r. Nazwa katalogowa
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości Spodnie materiałowe ZARA CENA WYWOŁAWCZA: 25 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Spodnie Rozmiar: 164 cm Marka: ZARA Stan: używany Liczba: 1 szt. OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbo
cena
5 dni temu
II licytacja Ruchomości Klapki Minecraft ZARA CENA WYWOŁAWCZA: 20 zł (SZACUNKOWO: 40 zł) Nazwa katalogowa: Klapki Rozmiar: 36/37 Przeznaczenie (np. chłopiec, dziewczynka): Unisex Marka: ZARA Stan: nowy Liczba: 1 OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w g
cena
5 dni temu
II licytacja Ruchomości Sweter CENA WYWOŁAWCZA: 10 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Nazwa katalogowa: Sweter Rozmiar: 164 cm Marka: ZARA Stan: używany Liczba: 1 szt. OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbowy w Zgierzu Adam
cena
5 dni temu
II licytacja Ruchomości Obuwie sportowe ZARA CENA WYWOŁAWCZA: 20 zł (SZACUNKOWO: 40 zł) Nazwa katalogowa: Buty trekkingowe Rozmiar: 39 Marka: ZARA Stan: używany Liczba: 1 OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbowy
cena
5 dni temu
II licytacja Ruchomości Laptop Toshiba CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Nazwa katalogowa: Laptop Marka: Toshiba Typ: laptop Opis parametrów technicznych: Satellite A200-1N7 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz
cena
5 dni temu
Ruchomości Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 650 zł (SZACUNKOWO: 2 640 zł) Volkswagen Polo 2004 r. Badania techniczne: 17.02.2026 r. Pierwsza rejestracja w Polsce: 28.02.2020 r. 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność si
cena
10 dni temu
II licytacja Ruchomości Marynarka ZARA CENA WYWOŁAWCZA: 40 zł (SZACUNKOWO: 80 zł) Nazwa katalogowa: Marynarka Rozmiar: L Marka: ZARA Stan: nowy Liczba: 1 szt. OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbowy w Zgierzu Ad
cena
5 dni temu
II licytacja Ruchomości Telefon Samsung SM-J710FN CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Nazwa katalogowa: Telefon komórkowy Marka: Samsung Model: Galaxy J7 Rodzaj : Telefony komórkowe Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w
cena
5 dni temu
II licytacja Ruchomości Laptop Dell CENA WYWOŁAWCZA: 175 zł (SZACUNKOWO: 350 zł) Nazwa katalogowa: Laptop Marka: Dell Typ: laptop Opis parametrów technicznych: Latitude E6430 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz. od 10:00
cena
5 dni temu
II licytacja Ruchomości Spodnie ZARA CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 30 zł) Nazwa katalogowa: Odzież damska Rozmiar: L Marka: ZARAZ Stan: nowy Liczba: 1 szt. OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbowy w Zgierzu
cena
5 dni temu
II licytacja Ruchomości Spodenki ZARA CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 30 zł) Marka: ZARA Nazwa katalogowa: Spodenki Rozmiar: 164 cm Stan: nowy Liczba: 1 szt. OGLĘDZINY: Księdza Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 1.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbowy w Zgierzu
cena
5 dni temu
Ruchomości Pilarka Sthil MS 181 CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Nazwa katalogowa: Pilarka Marka: Sthil Model: MS 181 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Ks. Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 7.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbowy w Zgierzu Adam Zd
cena
7 dni temu
Ruchomości Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 650 zł (SZACUNKOWO: 2 640 zł) Volkswagen Polo 2004 r. Badania techniczne: 17.02.2026 r. Pierwsza rejestracja w Polsce: 28.02.2020 r. 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność si
cena
3 dni temu
Ruchomości Pilarka Husqvarna 435 CENA WYWOŁAWCZA: 350 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Nazwa katalogowa: Pilarka Marka: Husqwarna Model: 435 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Ks. Jerzego Popiełuszki 8 95-100 Zgierz, łódzkie 7.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00 Urząd Skarbowy w Zgierzu Adam
cena
7 dni temu
![[eLicytacje] - Opel Astra 2009 r. 1.6 benzyna - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144622/6143bc23d/5ee1d3e6-d069-cab7-7780-51a257f85429_b.webp)
![[eLicytacje] - Opel Astra 2009 r. 1.6 benzyna - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144627/570b48750/9ff92642-9698-cace-1ec0-76ebdc456b1f_b.webp)
![[eLicytacje] - Opel Astra 2009 r. 1.6 benzyna - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144632/d87ff189a/560b27c8-dfa5-0a9d-a3e6-a9066a956fcf_b.webp)
![[eLicytacje] - Opel Astra 2009 r. 1.6 benzyna - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144640/c8c371960/fa74a09a-15c4-7e88-5077-54865d0f39e1_b.webp)
![[eLicytacje] - Opel Astra 2009 r. 1.6 benzyna - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144643/49ac138c2/f0064052-0454-788d-4325-7e81b1faa7d0_b.webp)
![[eLicytacje] - Opel Astra 2009 r. 1.6 benzyna - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144648/ce52c3760/754e60e8-95b6-2ecf-423e-4910b94522e0_b.webp)
![[eLicytacje] - Opel Astra 2009 r. 1.6 benzyna - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144652/f978aed51/5ad36b69-ffda-e412-cfac-6fece4e913cb_b.webp)
![[eLicytacje] - Opel Astra 2009 r. 1.6 benzyna - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)