Mazda RX-7 rok 1988 - I licytacja - [eLicytacje] #62570490
I licytacja ruchomości
mazda rx-7 rok 1988
cena wywoławcza: 12 900 zł (szacunkowo: 17 200 zł)
pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania . Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjonalnej kosmetyki. Konieczny poszerzony przegląd serwisowy.
Nazwa katalogowa: samochód osobowy
marka: mazda
model: rx-7
typ nadwozia: cabriolet
pojemność silnika: 1308 cm³
rodzaj paliwa: benzyna
rok produkcji: 1988
skrzynia biegów: manualna
nr rejestracyjny: gd 015rl
nr vin: jm1fc3516j0108046
data pierwszej rejestracji: 1988-01-01
przebieg: 141227 km
kolor: czarny
stan techniczny: używany
oględziny:
krakowiaków 75
02-495 warszawa, mazowieckie
16.09.2026 w godz. 14:00 do 15:00
urząd skarbowy warszawa - bemowo
sławomir porębski
tel.
elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.Mf.Gov.Pl/auction/announcements/5e853f6c-5068-4520-ad60-8982453cc1b8
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
cena
dzisiaj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
dzisiaj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
dzisiaj, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
dzisiaj, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
dzisiaj, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
dzisiaj, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
dzisiaj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
dzisiaj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
dzisiaj, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
cena
dzisiaj, 18:25
I licytacja Ruchomości MAZDA 6, 2.0 CDVI 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - komplet kluczyków - ubezpieczenie korporacyjne ważne do 12-07-2027 - hak - badanie techniczne pojazdu ważne do 12-09-2026 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mazda Model: 6 Typ nadwozia: hatch
cena
5 dni temu
I licytacja Ruchomości Mazda 323F 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd zarejestrowany, nie posiada ważnego przeglądu technicznego. Dowód rejestracyjny, dwa kluczyki. Widoczne uszkodzenia: przetarcia lakieru na całej powierzchni pojazdu, uszkodzona klamka drzwi przednich p
cena
18 dni temu
II licytacja Ruchomości Mazda 6, rok prod. 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Brak możliwości bezpośredniego odpalenia pojazdu(niezbędne odpalenie z zewnętrznego źródła zasilania).Wersja angielska (UK). Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod
cena
5 dni temu
I licytacja ruchomości samochód osobowy mazda rx-7, rok 1985 cena wywoławcza: 18 750 zł (szacunkowo: 25 000 zł) pojazd po długotrwałym postoju, pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny, liczne zarysowania i widoczne ślady korozji. Wnetrze wymaga profesjonalnej kosmetyki. Koniec
cena
5 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Mazda CX-5 z 2016 roku CENA WYWOŁAWCZA: 48 750 zł (SZACUNKOWO: 65 000 zł) - światła ksenonowe, - napęd 4X4, - asystent pasa ruchu, - wentylowane fotele, - tapicerka skórzana, - 1 klucz Rok produkcji: 2016 Rodzaj paliwa: olej napędowy Marka: Mazda Model: C
cena
14 dni temu
II licytacja Ruchomości Mazda 626 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojemność silnika: 1840 cm³ Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mazda Model: 626 Typ nadwozia: hatchback-5-D Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1999 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: TKN 01822
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Mazda 3, rok produkcji 2005, pojemność silnika 1598 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 2 775 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Pojazd 21 letni zadbany. Posiada kilka zarysowań, kilka wgnieceń. Pojazd posiada ważne badanie techniczne do 20.04.2027. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mazd
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki Mazda 3, r. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 40 200 zł (SZACUNKOWO: 53 600 zł) Pojazd sprawny. Do pojazdu posiadamy 1 kluczyk, dowód rejestracyjny i kartę pojazdu. Samochód posiada uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, wnętrze pojazdu nosi ślady użytkowani
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Mazda 626 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Pojazd posiada ślady korozji na karoserii, jest zaniedbany, uszkodzone oświetlenie przednie. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mazda Model: 626 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1998 cm³ Rodzaj paliwa:
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Mazda 5 CENA WYWOŁAWCZA: 6 075 zł (SZACUNKOWO: 12 150 zł) szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu (85) 8784177 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mazda Model: 5 Typ nadwozia: van Pojemność silnik
cena
5 dni temu
II licytacja Ruchomości MAZDA 6 HATCHBACK BENZYNA+LPG CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) Pierwsza rejestracja w kraju 20.09.2017. Badanie techniczne ważne do 28.08.2026. 2 oryginalne składane kluczyki. Dowód rejestracyjny, karta pojazdu. Marka: Mazda Model: 6 Typ nadwozia: hatc
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości MAZDA 323F SAMOCHÓD OSOBOWY HATCHBACK 2000 CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 900 zł) Pojazd sprawny mechanicznie - silnik bez problemu odpala, natomiast stan blacharski i lakierniczy jest bardzo zły. Karoseria jest mocno skorodowana, liczne rysy, odpryski, ubytki, wgni
cena
14 dni temu
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
cena
dzisiaj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
dzisiaj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
dzisiaj, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
dzisiaj, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
dzisiaj, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
dzisiaj, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
dzisiaj, 18:26
![Mazda RX-7 rok 1988 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144813/e2cdd8f7f/aff1414e-83ea-b6ab-d170-ede310595ba1_b.webp)
![Mazda RX-7 rok 1988 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144816/b9090cbba/54e8c640-388d-cdef-9933-772610d01e95_b.webp)
![Mazda RX-7 rok 1988 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144820/6bba819e0/28f68f92-40cd-ff06-deb7-a89761b468ed_b.webp)
![Mazda RX-7 rok 1988 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144822/1ac2e2b65/fc71a3ea-3cf6-1a36-e3e2-2ed11f70340c_b.webp)
![Mazda RX-7 rok 1988 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144827/66c25a546/c86fa52f-4de6-6f22-fa4e-45bbf34386f7_b.webp)
![Mazda RX-7 rok 1988 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144829/1e999a118/a745baac-50d3-1a16-3b5c-38ae6d43d8e2_b.webp)
![Mazda RX-7 rok 1988 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144835/ff691bc2c/f1cf225c-9f24-2557-ffd2-a2a5e2627db6_b.webp)
![Mazda RX-7 rok 1988 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144842/96026827e/1d7e8590-02f7-ff03-bea0-89c7f7451dd2_b.webp)
![Mazda RX-7 rok 1988 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144844/fc0dffd47/682b0e00-416d-e827-008e-4755cd6dd3b6_b.webp)
![Mazda RX-7 rok 1988 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144847/8a542e9d3/a738fd92-29a9-6be3-6425-d339862f69ee_b.webp)