Opel Vectra - rok produkcji 2004 - II licytacja - [eLicytacje] #62571468
II licytacja Ruchomości
Opel Vectra - rok produkcji 2004
CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)
Pojazd po długotrwałym przestoju, rysa na prawych drzwiach przednich, ślady korozji, zabrudzony w środku. Brak możliwości uruchomienia, stan licznika spisany z CEPiK. Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk. Badanie techniczne ważne do 10.09.2026 rok.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Vectra
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1910 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2004
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: NE5102L
Nr VIN: W0L0ZCF6851052167
Data pierwszej rejestracji: 2005-04-05
Przebieg: 214650 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-22
OGLĘDZINY:
Radomska 23d
82-300 Elbląg, warmińsko-mazurskie
08.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00
Urząd Skarbowy w Elblągu
Marcin Gadowski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b0a45ee3-c418-4697-abe3-3cb823670738
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Telewizor SONY LED CENA WYWOŁAWCZA: 307 zł (SZACUNKOWO: 615 zł) Telewizor LED z serii Sony BRAVIA - jest to klasyczny telewizor LCD z podświetleniem LED (Direct LED). Diody LED są umieszczone bezpośrednio za ekranem, co zapewnia równomierne podświetlenie i dobry kontrast
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA CENA WYWOŁAWCZA: 61 500 zł (SZACUNKOWO: 123 000 zł) poziomy, płomienicowo-płomieniówkowy kocioł parowy o konstrukcji trójciągowej, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Konstrukcja ta charakteryzuje się cylindrycznym korpusem o dużej pojemności wodn
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA nr 2 CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Dopuszczalnie ciśnienie 10 bar Maksymalna wydajność 1250 kg/h Nazwa katalogowa: Inna Marka: WIMA Model: Ekonom Rok produkcji: 1992 Nr fabryczny: 27496 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: 3 maja
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE + 4 aparaty PANASONIC CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE Electronic Modular Switching System - służy do zarządzania ruchem połączeń stacjonarnych w biurze lu
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości) CENA WYWOŁAWCZA: 609 096 zł (SZACUNKOWO: 1 218 192 zł) Przemysłowe maszyny szwalnicze, prasowalnicze renomowanych firm - 311 sztuk ruchomości pochodzących z linii produkcyjne
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
cena
18 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Zafira, 2005 rok, pojemność 1910, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Zafira Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
cena
14 dni temu
II licytacja Ruchomości OPEL CORSA 1,2, ROK PROD. 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Samochód jest w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1229 cm³ Rodzaj paliwa: ben
cena
19 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Corsa 2008 rok produkcji CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) liczne otarcia karoserii oraz ogniska korozji, złuszczający się lakier dachu, uszkodzony tylny zderzak, uszkodzona tylna lewa lampa, pojazd unieruchomiony (niesprawny akumulator) brak możliwośc
cena
10 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Insignia rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44)645 01 37. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Insignia Typ nadwozia: sedan Po
cena
13 dni temu
Ruchomości Opel Astra Kombi 2005 r. CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) moc silnika 77 kW, data rejestracji w Polsce - 23.01.2015 r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 200
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Vectra Station Wagon CENA WYWOŁAWCZA: 5 250 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Widoczne ślady korozji, uszkodzenia tylnej klapy. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej n
cena
20 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Vectra-C rok prod.2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44) 725-60-62. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Poje
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra H 1.4 16V, 2004 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd posiada z lewej strony nad tylnym nad kołem ślady rdzy oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika na podstawie danyc
cena
19 dni temu
Ruchomości Opel Astra rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 11 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2012 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: ES 81
cena
12 dni temu
Ruchomości Opel Astra rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 11 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2012 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: ES 81
cena
11 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Insignia CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić,
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości OPEL CORSA C 2002, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu. Progi mocno skorodowane, wnętrze zabrudzone. Jeden kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ n
cena
10 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: inny Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2000 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: POS9JJ3 Nr VIN: W
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości OPEL VECTRA 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2006 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WZY
cena
6 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra 1,6 benzyna 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd zarejestrowany, po kolizji drogowej, nie posiada ważnego przeglądu technicznego. Jeden kluczyk do pojazdu. Widoczne uszkodzenia: urwany przedni zderzak, uszkodzona chłodnica wody, wgnieceni
cena
12 dni temu
II licytacja Ruchomości OPEL CORSA-C SAMOCHÓD CIĘŻAROWY WIELOZADANIOWY 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Według informacji zawartej w CEPiK pojazd - OPEL CORSA-C SAMOCHÓD CIĘŻAROWY WIELOZADANIOWY 2003. Lakier z każdej strony z wyraźnymi zarysowaniami i odpryskami. Reflektory ma
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości Opel Meriva, rok 2005, 1.7 TDI (75 KM) przebieg 388721 km CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 81 46 42 429 Marka: Opel Model: Meriva Typ nadwozia: minivan Pojemność
cena
10 dni temu
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
cena
5 dni temu
![Opel Vectra - rok produkcji 2004 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/141804/c84afdcac/11d4b684-142f-29fb-4c8f-3ac2de903371_b.webp)
![Opel Vectra - rok produkcji 2004 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/141809/c5caa4f86/73ab1586-3844-2576-5344-9fbe9c94085e_b.webp)
![Opel Vectra - rok produkcji 2004 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/141816/dc3710388/c1d10872-7e09-cea3-85b7-6f4e4d01df08_b.webp)
![Opel Vectra - rok produkcji 2004 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/141821/0b6e88e8a/341b8c78-ad65-31c2-8b5b-82dfe234a686_b.webp)
![Opel Vectra - rok produkcji 2004 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/141828/33f8b435f/cd125604-404e-b840-06a8-1ba8d84c16ad_b.webp)
![Opel Vectra - rok produkcji 2004 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)