[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy Skoda Octavia 2018 rok z hakiem #62571504
II licytacja Ruchomości
Samochód osobowy Skoda Octavia 2018 rok z hakiem
CENA WYWOŁAWCZA: 22 625 zł (SZACUNKOWO: 45 250 zł)
Skoda Octavia Sedan z 2018 roku, 5 drzwiowa z przestronnym bagażnikiem i hakiem.
Data pierwszej rejestracji w Polsce 5.03.2018 r. Prawy tylny bok oraz klapa bagażnika oklejone folią z żółtym napisem. Wgniecenie na lewych drzwiach od strony kierowcy.
Przebieg pojazdu 241 870 km. Termin badania technicznego upłynął 24.04.2026 r.
Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: ,
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Škoda
Model: Octavia
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 999 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2018
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: GA 771KT
Nr VIN: TMBAP7NEXJ0278242
Data pierwszej rejestracji: 2018-03-05
Przebieg: 241870 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-02-22
OGLĘDZINY:
Opłotki 1
80-730 Gdańsk, pomorskie
15.09.2026 r. w godzinach 10:00-11:00 wyłącznie po uprzednim umówieniu się pod numerem telefonu . Chęć oglądania należy zgłosić pracownikowi obsługującemu sprzedaż, najpóźniej do godz. 8:15 w dniu oglądania.
Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdyni
Aneta Osentowska
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b76086f8-1986-4f38-8495-32cb32fd3c54
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
cena
dzisiaj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
dzisiaj, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
cena
dzisiaj, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
dzisiaj, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
dzisiaj, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
dzisiaj, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
cena
dzisiaj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
dzisiaj, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
cena
dzisiaj, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
cena
dzisiaj, 18:25
II licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY VOLKSWAGEN SHARAN rok prod 2005 , 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) brak badania techn , korozja blach : prawe przednie nadkole tylne lewe nadkole , wgniecenia tylnej klapy , zarysowania brak foteli dla pasażerów- spalone , brak kl
cena
25 dni temu
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy JAGUAR S-TYPE, kareta, rok prod 2006, CENA WYWOŁAWCZA: 6 675 zł (SZACUNKOWO: 13 350 zł) uszkodzona instalacja elektryczna , brak kluczyków, brak możliwości uruchomienia , brak siedziska tylnej kanapy, korozja tylnych nadkoli, brak możliwości odczytu l
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości Walec drogowy CENA WYWOŁAWCZA: 12 000 zł (SZACUNKOWO: 16 000 zł) walec drogowy DYNAPAC CC142 , nr fabr 60213616 , masa robocza 3900 kg , uszkodzone sprzęgło , brak możliwości uruchomienia Nazwa katalogowa: Maszyna budowlana Marka: Walec drogowy DYNAPAC Model: CC142 Rok
cena
18 dni temu
I licytacja Ruchomości Rozściełacz asfaltu DYNAPAC CENA WYWOŁAWCZA: 75 000 zł (SZACUNKOWO: 100 000 zł) szerokość robocza od 2,5 - 5,00 m , uszkodzony napęd hydrauliczny , widoczna korozja , brak możliwości uruchomienia Nazwa katalogowa: Rozściełacz asfaltu Marka: DYNAPAC Model: brak Rok pro
cena
18 dni temu
Ruchomości ZESTAW WSTĄŻEK Z ROZETKAMI DO PREZENTÓW ORAZ ZESTAW KREATYWNY WYDRAPYWANKA Z PAPIERU CENA WYWOŁAWCZA: 25 000 zł (SZACUNKOWO: 94 642 zł) Zestaw wstążek z rozetkami do prezentów 24000 sztuk oraz zestaw kreatywny wydrapywanka z papieru 5040 sztuk. Towar sprowadzony z Chin, cło opłacone.
cena
6 dni temu
I licytacja Ruchomości Walec drogowy CENA WYWOŁAWCZA: 27 000 zł (SZACUNKOWO: 36 000 zł) masa robocza 11900 kg , uszkodzony komputer sterujący , brak możliwości uruchomienia Nazwa katalogowa: Inna Marka: DYNAPAC Model: CC432 Rok produkcji: 2003 Nr fabryczny: 62720452 Nr rejestracyjny: brak St
cena
18 dni temu
I licytacja Ruchomości Skrapiarka do asfaltu CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) uszkodzony mechanizm podający emulsję asfaltową , brak badania technicznego samochodu , nr fabr pojazdu WDB9502031K368657, brak możliwości uruchomienia Nazwa katalogowa: Maszyna budowlana Marka: S
cena
18 dni temu
II licytacja Ruchomości TOYOTA AURIS 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) Samochód używany, brak przeglądu rejestracyjnego, uszkodzony przedni lewy błotnik, lewe przednie koło, zderzak przedni, prawe lusterko w drzwiach, rozładowany akumulator, silnik uruchamia się. Nazwa kat
cena
24 dni temu
II licytacja Ruchomości MAZDA 6 HATCHBACK BENZYNA+LPG CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) Pierwsza rejestracja w kraju 20.09.2017. Badanie techniczne ważne do 28.08.2026. 2 oryginalne składane kluczyki. Dowód rejestracyjny, karta pojazdu. Marka: Mazda Model: 6 Typ nadwozia: hatc
cena
13 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział 1/2 w lokalu mieszkalnym nr 5, położonym w Gdańsku, ul. Długa Grobla 15 CENA WYWOŁAWCZA: 203 625 zł (SZACUNKOWO: 271 500 zł) Nieruchomość nie została udostępniona do oględzin, w związku z powyższym rzeczoznawca majątkowy określił wartość na podstawie oględzin z z
cena
4 dni temu
Ruchomości SAMOCHÓD CIĘŻAROWY OPEL COMBO CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 16 500 zł) Kolor biały. Pierwsza rejestracja w kraju 18.02.2016. Brak badania technicznego. 1 kluczyk. Dowód rejestracyjny, karta pojazdu. Pojazd posiada ślady korozji na karoserii. Nazwa katalogowa: Samochód cię
cena
10 dni temu
I licytacja Nieruchomości Dom jednorodzinny z pawilonem rekreacyjnym w Gdańsku CENA WYWOŁAWCZA: 3 489 000 zł (SZACUNKOWO: 4 652 000 zł) Pierwszy budynek - mieszkalny o 3 kondygnacjach (piwnica, parter, piętro) z garażem wbudowanym w bryłę budynku (6 pokoi + 3 łazienki i WC w piwnicy). Wykończen
cena
11 dni temu
II licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TDI, 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Samochód po kolizji, uszkodzony pas przedni, prawa przednia część nadwozia, maska, lewe lusterko w drzwiach, zarysowania karoserii, otarcia tylnego zderzaka, uszkodzony akumulator, uszkod
cena
24 dni temu
I licytacja Ruchomości HUMMER H2 V8, moc 329KM, 2006r. CENA WYWOŁAWCZA: 49 875 zł (SZACUNKOWO: 66 500 zł) Pojazd zadbany, zarejestrowany w Polsce w 2012 roku. Stan techniczny pojazdu adekwatny do okresu eksploatacji i przebiegu za wyjątkiem nieprawidłowości stwierdzonych na Stacji Kontroli Pojaz
cena
34 dni temu
I licytacja Ruchomości Dodge Challenger 6.2L, V8, moc 797KM, 2020r CENA WYWOŁAWCZA: 176 625 zł (SZACUNKOWO: 235 500 zł) Pojazd zadbany, sprowadzony z USA i zarejestrowany w Polsce w 2022 roku. Dowód rejestracyjny oraz kluczyk w posiadaniu organu egzekucyjnego. Stan techniczny pojazdu adekwatny d
cena
34 dni temu
Ii licytacja ruchomości volkswagen phaeton 5.0 cena wywoławcza: 5 000 zł (szacunkowo: 10 000 zł) pojazd uszkodzony jak na zdjęciach, brak możliwości uruchomienia, brak ważnego badania technicznego, kluczyk sz. 1 dowód rejestracyjny sz. 1 dane przebiegu z cepik (wymiana licznika) nazwa kata
cena
13 dni temu
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
cena
28 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
43 dni temu
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy Skoda Octavia 2018 rok z hakiem - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/143236/6b3e0387e/4a152605-f1e7-0ffb-b06f-0cd8905cb23f_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy Skoda Octavia 2018 rok z hakiem - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/143242/03a74083d/cb65c839-57ce-4b50-5a62-d13019786a27_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy Skoda Octavia 2018 rok z hakiem - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/143248/c7052e1f1/8592863a-b202-16ae-3a30-00f090d9389f_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy Skoda Octavia 2018 rok z hakiem - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/143253/c2e47a672/f78bb54e-6666-59ad-f5fb-d6c2dd8b6ba3_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy Skoda Octavia 2018 rok z hakiem - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/143257/425635350/0729caff-9830-595e-101e-ddee61bcd0a4_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy Skoda Octavia 2018 rok z hakiem - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/143302/d3ae57f0e/0bcffe0e-cf5c-18b5-782f-265b7f792de2_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy Skoda Octavia 2018 rok z hakiem - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0827/143305/013e7de6a/ae46e88b-6dba-bdcd-9557-701c5b37c5a9_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy Skoda Octavia 2018 rok z hakiem - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)