Toyota rav4 - i licytacja - [elicytacje] #62571937
I licytacja Ruchomości
TOYOTA RAV4
CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł)
Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Toyota
Model: RAV-4
Typ nadwozia: inny
Pojemność silnika: 1995 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WR758CY
Nr VIN: JTEHG20V100090650
Data pierwszej rejestracji: 2005-10-28
Przebieg: 287757 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Zbrowskiego 106
26-600 Radom, mazowieckie
Ruchomość można oglądać 8.09.2026 r. w godzinach od 10:00 do 10:30, po uprzednim zgłoszeniu chęci oglądania pod nr telefonu .
Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu
Emil Rogowski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/d0809a3d-f265-4d6e-a04e-8b5265552718
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
cena
dzisiaj, 14:41
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
cena
dzisiaj, 14:41
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
cena
dzisiaj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
cena
dzisiaj, 14:39
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
cena
dzisiaj, 14:39
Ruchomości Naczepa Kogel S24 - chłodnia, 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 14 200 zł (SZACUNKOWO: 71 000 zł) Naczepa Kogel - chłodnia, pojazd posiada rejestrację Republiki Łotewskiej, brak dokumentów pojazdu, brak informacji o ważności badań technicznych pojazdu. Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WKOS0002
cena
dzisiaj, 14:39
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 2.0 TDI rok produkcji: 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Samochód po kolizji z uszkodzonym przodem Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1968 cm³ Rodzaj paliwa: olej
cena
dzisiaj, 14:38
I licytacja Ruchomości Toyota Corolla, 2006 rok, pojemność 1364, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 5 100 zł (SZACUNKOWO: 6 800 zł) -ubezpieczenie korporacyjne -brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Corolla Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 13
cena
21 dni temu
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
cena
18 dni temu
I licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 998 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2005 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: PO2EF
cena
20 dni temu
II licytacja Ruchomości TOYOTA AVENSIS 2007 rok CENA WYWOŁAWCZA: 3 200 zł (SZACUNKOWO: 6 400 zł) pojazd kompletny, na karoserii widoczne zarysowania i otarcia, akumulator do wymiany - uruchamiany starterem, jeżdżący - dokładny stan techniczny nieznany, na wyposażeniu dwa kluczyki Nazwa katalog
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyotę Avensis II z 2005 r., silnik 2.2 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd posiada uszkodzoną lewą obudowę lusterka zewnętrznego. Uszkodzony przedni zderzak oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestr
cena
19 dni temu
II licytacja Ruchomości TOYOTA AVENSIS 2004 rok produkcji CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) pojazd sprawny, badania techniczne do 19 marca 2026 roku, liczne złuszczenia lakieru na masce i dachu, otarcia zderzaka, rozładowany akumulator, brak dokumentacji instalacji gazowej, klimat
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota Corolla CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Corolla Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1329 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2014 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: SK699M
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości Trzydrzwiowa Toyota Yaris z 2006 roku 1.3 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego w kwietniu 2025 roku: 227200 km. Brak informacji o ważnym badaniu technicznym, polisa OC zawartą przez Izbę Ad
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Yaris rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Samochód całkowicie uszkodzony, nadaje się do kasacji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 998 cm³ Rodzaj
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości TOYOTA YARIS HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, uszkodzony przedni zderzak z prawej strony oraz tylni zderzak z lewej strony, zarysowany przedni i tylni zderzak, tapicerka i wnętrze poj
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyotę Avensis II z 2005 r., silnik 2.2 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd posiada uszkodzoną lewą obudowę lusterka zewnętrznego. Uszkodzony przedni zderzak oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestr
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości TOYOTA C-HR HATCHBACK 2.0 HYBRYDA, ROK PROD. 2020 CENA WYWOŁAWCZA: 67 500 zł (SZACUNKOWO: 90 000 zł) Uszkodzony tylny zderzak z lewej strony, listwa. Tapicerka i wnętrze pojazdu noszą normalne ślady użytkowania, stan bardzo dobry, kluczyki w zestawie (1 szt.). Model: C-HR
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Avensis, rok prod. 2005 r. CENA WYWOŁAWCZA: 2 025 zł (SZACUNKOWO: 2 700 zł) Brak dowodu rejestracyjnego. Badanie techniczne ważne. Przebieg: 340561 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor: CZARNY Nr rejestracyjny: TSK44762 Nr V
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Toyota Yaris 2004r CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) na pojeździe liczne uszkodzenia blacharskie i ślady korozji, brak powietrza w kole lewy przód Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 99
cena
10 dni temu
I licytacja Ruchomości TOYOTA AVENSIS KOMBI 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia silnika. 1 kluczyk, dowód rejestracyjny. Badanie techniczne ważne do 09.04.2027 r. Nr rejestracyjny: CGR73VJ Nr VIN: SB1EW56L80E057220 Data pierwszej rejestracji: 2004-
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY TOYOTA AVENSIS CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Brak dokumentów, jeden kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1998 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkc
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości TOYOTA IQ CENA WYWOŁAWCZA: 7 050 zł (SZACUNKOWO: 9 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Brak badania technicznego. Pojazd jes
cena
7 dni temu
Ruchomości Samochód osobowy Toyota Avensis CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Pojazd posiada jeden klucz, dowód rejestracyjny. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2231 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkc
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Samochód posiada szwedzkie numery rejestracyjne i dowód rejestracyjny. Nie jest zarejestrowany w Polsce. Uszkodzenia pojazdu : zarysowane lewe przednie drzwi, lewa stron
cena
12 dni temu
![Toyota rav4 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102551/3a816516b/2ccfd1b0-d665-0ada-5e1e-6e3998b27884_b.webp)
![Toyota rav4 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102557/927f53c91/e38d76fb-aa6d-a783-3320-4adc02fc4a67_b.webp)
![Toyota rav4 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102601/1236cd739/c9ecb907-d099-3d2a-0564-87b3787f3a10_b.webp)
![Toyota rav4 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102605/7544dfd34/d019bd49-3e3c-6af9-658f-8913c6833686_b.webp)
![Toyota rav4 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102608/a71a77d64/89f41069-9aa5-9e8f-d6e2-0e426f09bc0e_b.webp)
![Toyota rav4 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Toyota rav4 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)