Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] #62571942
II licytacja Ruchomości
Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007
CENA WYWOŁAWCZA: 2 950 zł (SZACUNKOWO: 5 900 zł)
Pojazd niesprawny.
Do pojazdu posiadamy 1 kluczyk, dowód rejestracyjny, pojazd posiada uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania, brak możliwości odpalenia pojazdu,
rozładowany akumulator.
Nie odpowiadamy za wady ukryte, stan techniczny sprzedawanej ruchomości, nie udzielamy gwarancji, nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu rękojmi.
Odbiór ruchomości - z miejsca przechowywania transportem nabywcy, na jego koszt.
Stan licznika spisany z bazy CEPIK.
Wszelkie informacje dotyczące pojazdu pod nr tel.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda
Model: City
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1339 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WWY 76903
Nr VIN: NLAGE45507W050207
Data pierwszej rejestracji: 2007-09-05
Przebieg: 220542 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-02-26
OGLĘDZINY:
Generała Józefa Sowińskiego 82
07-200 Wyszków, mazowieckie
Od 28.08.2026 do 11.09.2026 w godz. 08:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Wyszkowie
Paweł Groszyk
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/04dc55b4-caa2-4ef8-b1a0-bf67d9c31495
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
cena
dzisiaj, 10:12
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
cena
dzisiaj, 10:12
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
cena
dzisiaj, 10:11
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
cena
dzisiaj, 10:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
cena
dzisiaj, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
cena
dzisiaj, 10:10
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
cena
3 dni temu
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości HONDA CRV ROK PROD. 2006 KOLOR CZARNY BEZYNA + GAZ CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) Pojazd uruchamia się. Stan techniczny widoczny na załączonych zdjęciach. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: SUV Pojemność silnika:
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Samochód po kolizji z uszkodzonym przodem, silnik sprawny. Przebieg: 200667 km Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: uszkodzony Skrzynia biegów: manualna Kolor: srebrny Nr rejestracyjny: TSK 17068 Nr VI
cena
10 dni temu
I licytacja Ruchomości Honda Civic 5D rok prod.2006 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Urząd nie odpowiada za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Przebieg podany z raportu z usługi Historia Pojazdu. Brak możliwości odpalenia bezpośredniego samochodu ( niezbędne o
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości Honda Accord 2.2 I-CTDI, 2005 r. CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd z przepadku na rzecz Skarbu Państwa, syg. akt II K 60/26. Widoczne ogniska korozji na poszczególnych elementach karoserii, otarcia powłoki lakierniczej, wgniecenia, przedni zderzak pękn
cena
6 dni temu
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Samochód po kolizji z uszkodzonym przodem, silnik sprawny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: Civic Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1799 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji
cena
10 dni temu
II licytacja Ruchomości Honda Civic 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Samochód posiada uszkodzone przednie, prawe drzwi, lewy tylni błotnik oraz drobne obcierki parkingowe. Rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: Civic Typ nadwozia: se
cena
11 dni temu
I licytacja Ruchomości HONDA CR-V samochód osobowy VAN 1998 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Pojazd posiada widoczne ślady użytkowania i korozji. Brak aktualnego badania technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: van Pojemność silni
cena
18 dni temu
I licytacja Ruchomości Honda Civic CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, pos
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Honda Civic CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, pos
cena
6 dni temu
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady, użytkowania, brak możliwości odpalenia pojazdu, rozładowany akumulator, kluczyki w zestawie (1 s
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości Honda Accord 2.2 i-CTDi, rok prod. 2005, sedan CENA WYWOŁAWCZA: 5 625 zł (SZACUNKOWO: 7 500 zł) Badanie techniczne ważne do 22.11.2026 r. Brak koła zapasowego oraz lewarka; rdza na rancie drzwi, rancie maski oraz na nadkolach. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: H
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Honda Civic VII hatchback 5DR CENA WYWOŁAWCZA: 5 250 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) - 2 komplety kluczyków z pilotami. - badanie techniczne ważne do 9.01.2027 r. - ubezpieczenie OC ważne do 4.10.2026 r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model:
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości Honda Civic CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd posiada widoczne ślady eksploatacji. Powłoka lakiernicza wykazywać może uszkodzenia w postaci schodzącego lakieru bezbarwnego (klaru) z elementów karoserii. Jednostka napędowa (silnik) sprawna – uruchamia
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY HONDA CIVIC Z 2001 ROKU CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Brak aktualnego przeglądu technicznego. 1 kluczyk i dowód rejestracyjny Pojazd do poprawek blacharsko- lakierniczych, uszkodzone opony, Auto nie jeżdżące (dostarczone lawetą). Nazwa
cena
5 dni temu
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
cena
dzisiaj, 10:12
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
cena
dzisiaj, 10:12
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
cena
dzisiaj, 10:11
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
cena
dzisiaj, 10:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
cena
dzisiaj, 10:10
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102722/6529c7b45/59b34cc1-822a-e5ab-0828-9b08e919d036_b.webp)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102729/8aee60137/dad93de4-fee9-484a-ce4b-335c94044bf8_b.webp)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102733/046f4287b/2146b5e5-7dbe-7a52-6d0c-f1104845d1cc_b.webp)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102737/5ec679b57/134a2aca-e23a-c109-5b80-09bb4638ba9e_b.webp)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102745/18cae917f/a2feaa3e-0599-8947-4490-f5da124647e7_b.webp)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102750/0728b64c9/dd002ab2-d499-56f0-7c51-12e37a61bf4b_b.webp)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102753/659c27b57/b8fa9e35-6ce7-5eba-7e92-7ed6408614f7_b.webp)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)