Kia cee'd - ii licytacja - [elicytacje] #62572098
II licytacja Ruchomości
KIA CEE'D
CENA WYWOŁAWCZA: 8 750 zł (SZACUNKOWO: 17 500 zł)
Brak badań technicznych
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Kia
Model: Cee'd
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1396 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2013
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ZGL91163
Nr VIN: U5YHM815AEL063891
Data pierwszej rejestracji: 2013-12-20
Przebieg: 233717 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-05-20
OGLĘDZINY:
Bohaterów Warszawy 32
70-340 Szczecin, zachodniopomorskie
08.09.2026 godz. od 13:00 do 14:00
Pierwszy Urząd Skarbowy w Szczecinie
Tomasz Szymczak
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/29432dba-5502-4ee2-97c1-38d8ec92105e
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran 2.0 TDI DSG CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wy
cena
dzisiaj, 14:36
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran 2.0 TDI DSG CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wy
cena
dzisiaj, 14:36
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
cena
dzisiaj, 14:35
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
cena
dzisiaj, 14:35
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
cena
dzisiaj, 14:34
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
cena
dzisiaj, 14:34
I licytacja Ruchomości Ciągnik samochodowy Iveco AS440T/P CENA WYWOŁAWCZA: 23 250 zł (SZACUNKOWO: 31 000 zł) Nazwa katalogowa: Ciągnik siodłowy Marka: Iveco Model: STRALIS AS Zastosowanie: ciągnik siodłowy Pojemność silnika: 11120 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2014 Nr rejestr
cena
dzisiaj, 14:34
Ii licytacja ruchomości fiat ducato rok prod. 2007 cena wywoławcza: 1 000 zł (szacunkowo: 2 000 zł) szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą państwo uzyskać pod numerem telefonu: 609050196 stan licznika na dzień 8.03.2022 r. Pojazd uszkodzony bez silnika nazwa katalogowa: samoc
cena
dzisiaj, 14:33
II licytacja Ruchomości Piaggio FCS2T 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Uszkodzone kierunkowskazy i prawe lusterko, na lakierze liczne otarcia i rysy. Badanie techniczne ważne do 29.08.2027r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Piaggio Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok pr
cena
dzisiaj, 14:33
II licytacja Ruchomości Piaggio FCS2T 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Uszkodzone kierunkowskazy i prawe lusterko, na lakierze liczne otarcia i rysy. Badanie techniczne ważne do 29.08.2027r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Piaggio Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok pr
cena
dzisiaj, 14:33
I licytacja Ruchomości KIA SPORTAGE CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Pojazd posiada uszkodzony przód zderzak, chłodnicę, maskę, grill do napraw blacharsko-lakierniczych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Sportage Typ nadwozia: SUV Pojemność silnika: 1685 cm³
cena
wczoraj, 14:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki KIA Sportage, r. prod. 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 63 750 zł (SZACUNKOWO: 85 000 zł) Pojazd sprawny. Do pojazdu posiadamy 2 komplety kluczyków oraz dowód rejestracyjny. Samochód posiada uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, wnętrze pojazdu nosi ślady użytkowa
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości Kia Picanto, rok 2005, poj. 999 cm3, CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazd u
cena
20 dni temu
II licytacja Ruchomości KIA Sportage 2007 instalacja gazowa CENA WYWOŁAWCZA: 9 500 zł (SZACUNKOWO: 19 000 zł) Pojazd zarejestrowany z ważnym badaniem technicznym, z instalacją LPG. We wnętrzu pojazdu przetarty fotel kierowcy i wytarta kierownica. Wyładowany akumulator. Dwa kluczyki, dowód rejest
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości KIA SPORTAGE SAMOCHÓD OSOBOWY WIELOZADANIOWY 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) - pojazd niesprawny, nie uruchamia się, - pojazd posiada pęknięcia na przednim zderzaku i uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, - wnętrze pojazdu nosi ślady użytkowania, - ba
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Kia Ceed CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd nosi normalne oraz widoczne ślady eksploatacji. Powłoka lakiernicza posiada ogólne zarysowania i zadrapania na powierzchni karoserii. Stwierdzono uszkodzenie tylnego lewego błotnika. Jednostka napędowa (silni
cena
13 dni temu
Ruchomości KIA SPORTAGE SAMOCHÓD OSOBOWY CENA WYWOŁAWCZA: 1 300 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) Samochód nie sprawny, uszkodzony silnik rozebrany, część elementów w bagażniku, środek pojazdu bardzo zaniedbany. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Sportage Typ nadwozia: kombi Pojemn
cena
11 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy SKODA OCTAVIA TOUR PREMIA CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok prod
cena
dzisiaj, 14:22
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy SKODA OCTAVIA TOUR PREMIA CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok prod
cena
dzisiaj, 14:22
I licytacja Nieruchomości udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej CENA WYWOŁAWCZA: 303 600 zł (SZACUNKOWO: 404 800 zł) Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej oraz garażem 2 stanowiskowym poza bryłą budynku. Wycena została wykonana w warunkach ograniczonych
cena
dzisiaj, 14:21
II licytacja Ruchomości Skoda Fabia, rok prod. 2000, 1,4 benzyna. CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Uszkodzony przedni zderzak, brak dowodu rejestracyjnego, rozładowany akumulator, jeden komplet kluczy. Informacje dodatkowe • Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzecze
cena
dzisiaj, 14:21
II licytacja Ruchomości Skoda Fabia, rok prod. 2000, 1,4 benzyna. CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Uszkodzony przedni zderzak, brak dowodu rejestracyjnego, rozładowany akumulator, jeden komplet kluczy. Informacje dodatkowe • Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzecze
cena
dzisiaj, 14:21
I licytacja Ruchomości FIAT SEICENTO 2001 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.03.2027 r. Pojazd posiada jeden kluczyk oraz dowód rejestracyjny. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Nazwa katalogowa: Samochód oso
cena
dzisiaj, 14:20
I licytacja Ruchomości FIAT SEICENTO 2001 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.03.2027 r. Pojazd posiada jeden kluczyk oraz dowód rejestracyjny. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Nazwa katalogowa: Samochód oso
cena
dzisiaj, 14:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy SKODA OCTAVIA TOUR PREMIA CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok prod
cena
dzisiaj, 14:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy SKODA OCTAVIA TOUR PREMIA CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok prod
cena
dzisiaj, 14:19
II licytacja Ruchomości MOTOROWER BENDA , ROK PROD. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Pojemność silnika: 49 cm Moc silnika: 1 kW Kluczyk: 1 szt. Brak dowodu rejestracyjnego. Brak możliwości uruchomienia pojazdu. Przebieg: 7569 km Data pierwszej rejestracji: 12.06.2012 r. Inform
cena
dzisiaj, 14:19
II licytacja Ruchomości MOTOROWER BENDA , ROK PROD. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Pojemność silnika: 49 cm Moc silnika: 1 kW Kluczyk: 1 szt. Brak dowodu rejestracyjnego. Brak możliwości uruchomienia pojazdu. Przebieg: 7569 km Data pierwszej rejestracji: 12.06.2012 r. Inform
cena
dzisiaj, 14:19
II licytacja Ruchomości Drewno kominkowe iglaste CENA WYWOŁAWCZA: 100 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) Drewno kominkowe iglaste w ilości ok. 1 metra przestrzennego, suche, częściowo widoczna próchnica. Nazwa katalogowa: Drewno kominkowe Opis przedmiotu: Drewno kominkowe iglaste w ilości ok. 1 metra prz
cena
dzisiaj, 14:18
![Kia cee'd - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143447/f9a5cce9f/a137ecc5-82dc-e945-bf82-c8f9584f11b6_b.webp)
![Kia cee'd - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143452/b65090bdb/6bb91901-9d0e-0a39-ca86-88351f79cb06_b.webp)
![Kia cee'd - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143500/5ae2d4fb2/8cada18c-1cad-b8fe-dc6f-8ebd9852c297_b.webp)
![Kia cee'd - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)