Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] #62572149
I licytacja Ruchomości
Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna
CENA WYWOŁAWCZA: 9 450 zł (SZACUNKOWO: 12 600 zł)
Pojazd bez ważnego przeglądu technicznego. Pierwsza rejestracja w kraju 22.11.2019 r. Posiada jeden kluczyk i dowód rejestracyjny. Brak możliwości uruchomienia silnika i odczytu bieżącego przebiegu kilometrów (podane wskazanie z 24.09.2025 r.)
Własność Skarbu Państwa na podstawie prawomocnego wyroku Sądu Rejonowego w Lipnie II Wydział Karny - sygn. akt II K 433/25 z 10 marca 2026 roku.
Oferowany przedmiot może posiadać ślady użytkowania, uszkodzenia, niekompletne wyposażenie oraz wady techniczne. Zaleca się dokonanie osobistych oględzin przedmiotu w terminie wskazanym w ogłoszeniu.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A6
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 2393 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: CWL 36906
Nr VIN: WAUZZZ4F16N154578
Data pierwszej rejestracji: 2006-03-17
Przebieg: 262222 km
Kolor: szary metalik
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-21
OGLĘDZINY:
Płocka 132
87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie
09.09.2026 w godz. od 10:00 do 14:00
Urząd Skarbowy we Włocławku
Ireneusz Orzechowski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1fcedcec-6c02-4fff-8610-027737cecab1
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
cena
dzisiaj, 14:35
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki PEUGEOT model 308 I (T7), r. prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie odpala - rozładowany akumulator. Uszkodzony przedni zderzak i atrapa. Garażowany. Brak ważnych badań technicznych. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
cena
dzisiaj, 14:35
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
cena
dzisiaj, 14:34
I licytacja Ruchomości Mercedes Benz C 200 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Drobne ogniska korozji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Skrzynia
cena
dzisiaj, 14:34
I licytacja Ruchomości Ciągnik samochodowy Iveco AS440T/P CENA WYWOŁAWCZA: 23 250 zł (SZACUNKOWO: 31 000 zł) Nazwa katalogowa: Ciągnik siodłowy Marka: Iveco Model: STRALIS AS Zastosowanie: ciągnik siodłowy Pojemność silnika: 11120 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2014 Nr rejestr
cena
dzisiaj, 14:34
Ii licytacja ruchomości fiat ducato rok prod. 2007 cena wywoławcza: 1 000 zł (szacunkowo: 2 000 zł) szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą państwo uzyskać pod numerem telefonu: 609050196 stan licznika na dzień 8.03.2022 r. Pojazd uszkodzony bez silnika nazwa katalogowa: samoc
cena
dzisiaj, 14:33
II licytacja Ruchomości Piaggio FCS2T 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Uszkodzone kierunkowskazy i prawe lusterko, na lakierze liczne otarcia i rysy. Badanie techniczne ważne do 29.08.2027r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Piaggio Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok pr
cena
dzisiaj, 14:33
II licytacja Ruchomości Piaggio FCS2T 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Uszkodzone kierunkowskazy i prawe lusterko, na lakierze liczne otarcia i rysy. Badanie techniczne ważne do 29.08.2027r. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Piaggio Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok pr
cena
dzisiaj, 14:33
Ruchomości samochód osobowy Mercedes Benz C -200 CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 6 300 zł) pojazd posiada kluczyki, ślady wyeksploatowania wnętrza pojazdu, uszkodzona przednia prawa opona, ślady wgnieceń na masce Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ
cena
dzisiaj, 14:32
Ruchomości samochód osobowy Mercedes Benz C -200 CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 6 300 zł) pojazd posiada kluczyki, ślady wyeksploatowania wnętrza pojazdu, uszkodzona przednia prawa opona, ślady wgnieceń na masce Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ
cena
dzisiaj, 14:32
I licytacja Ruchomości Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 450 zł (SZACUNKOWO: 12 600 zł) Pojazd bez ważnego przeglądu technicznego. Pierwsza rejestracja w kraju 22.11.2019 r. Posiada jeden kluczyk i dowód rejestracyjny. Brak możliwości uruchomienia silnik
cena
dzisiaj, 10:17
I licytacja Ruchomości AUDI Q7 CENA WYWOŁAWCZA: 20 250 zł (SZACUNKOWO: 27 000 zł) Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 605-090-128 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: Q7 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2967 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2006 Skrzy
cena
19 dni temu
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Audi A6 CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd posiada instalację LPG, jeden klucz, karta pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2393 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok
cena
21 dni temu
II licytacja Ruchomości AUDI A4 CENA WYWOŁAWCZA: 4 850 zł (SZACUNKOWO: 9 700 zł) Podany przebieg pojazdu jest na dzień 2025-09-26. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A4 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów: automatyczna Nr reje
cena
22 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki Audi Q5, r. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 60 000 zł (SZACUNKOWO: 80 000 zł) Pojazd sprawny. Do pojazdu posiadamy 2 komplety kluczyków oraz dowód rejestracyjny. Samochód posiada uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, wnętrze pojazdu nosi znaczne ślady użytk
cena
12 dni temu
II licytacja Ruchomości AUDI Q7 rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 13 000 zł (SZACUNKOWO: 26 000 zł) Brak aktualnych badań technicznych – ostatnie badanie ważne do 25.10.2024r. Brak ważnej polisy OC - ostatnia polisa OC ważna do 26.04.2025r. Samochód posiada komplet 2 kluczy. Brak dowodu rejes
cena
13 dni temu
I licytacja ruchomości audi a3 cena wywoławcza: 11 250 zł (szacunkowo: 15 000 zł) brak kluczyków i dowodu rejestracyjnego nazwa katalogowa: samochód osobowy marka: audi model: a3 typ nadwozia: kombi pojemność silnika: 1390 cm³ rodzaj paliwa: benzyna rok produkcji: 2008 skrzynia biegów: manualna
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości AUDI A4 rok prod. 1997 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Pojazd uruchamia się. Pojazd wyposażony w hak holowniczy z adnotacją w dowodzie rejestracyjnym. Widoczne rysy eksploatacyjne na całej powierzchni nadwozia. Wnętrze pojazdu zanieczyszczone, zuży
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości Audi A3 rok prod. 2009 CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Pojazd posiada aktualny przegląd techniczny (ważny do 22 grudnia 2026 r.). Wnętrze pojazdu z niewielkimi śladami użytkowania. Zarysowania i niewielkie wgniecenie na przednim lewym nadkolu. Nazwa ka
cena
11 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Audi A6 Avant kombi, rok prod. 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd sprzedawany bez tablic rejestracyjnych, wymaga poprawek blacharsko - lakierniczych. Brak możliwości uruchomienia pojazdu i odczytania przebiegu z uwagi na brak kluc
cena
19 dni temu
Ruchomości AUDI A6 2.0 TDI ROK 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Brak ważnego przeglądu. Jeden kluczyk. Wnętrze pojazdu zbrudzone, fotel kierowcy - zniszczona tapicerka, siedzenia noszące ślady użytkowania. Brak możliwości uruchomienia silnika, kręci nie odpala. Powłoka laki
cena
11 dni temu
I licytacja Ruchomości AUDI A6 SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód posiada uszkodzony przedni zderzak, przebite prawe przednie koło, korozja widoczna z lewej strony na drzwiach i przednim nadkolu. Stan techniczny nieznany z uwagi na rozładowany a
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A3 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Pojazd nie posiada ważnych badań technicznych. Ślady korozji na progach samochodu. Rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A3 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 196
cena
12 dni temu
Ruchomości AUDI A3 CENA WYWOŁAWCZA: 320 zł (SZACUNKOWO: 3 200 zł) Jeden kluczyk, liczne naloty rdzy na drzwiach, masce, błotnikach, progach. Brak aktualnego OC. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A3 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benz
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A3 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - brak przeglądu - brak dowodu rejestracyjnego - samochód nieużytkowany od 2 lat - silnik odpala - akumulator nienaładowany - tapicerka skórzana - jeden kluczyk - w kraju od 2018 r. Nazwa katalogowa: Samochód osobow
cena
13 dni temu
II licytacja Ruchomości AUDI A4 samochód osobowy kombi CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód marki Audi A4 uszkodzony, posiada 1 kluczyk. Stan techniczny widoczny na zdjęciach, silnik niekompletny. Samochód wyposażony w hak. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Mo
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Audi A6 Avant S-line C7 2011 3.0 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) Moc silnika: 245 KM, w komplecie kluczyk, brak aktualnych badań technicznych, polisa korporacyjna. Uszkodzona obudowa lusterka (kierowca), otarcia/rysy na przednim zderzaku i tylnych dr
cena
12 dni temu
II licytacja Ruchomości Audi A4 CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) kluczyk – 1 szt., dowód rejestracyjny, uszkodzony przedni lewy błotnik, niesprawna klapa bagażnika oraz prawe tylne drzwi, rysy oraz uszkodzenia lakieru, widoczne ślady zużycia wnętrza, brak ważnego badania technic
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości AUDI A3, 1600 cm3, 2002, PB CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Odprysk na przedniej szybie. Zacięty zamek klapy bagażnika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A3 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1600 cm³ Rodzaj paliwa: benzyn
cena
6 dni temu
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182253/fec6d4169/04821406-0114-fad1-bcc8-cb6719d2397a_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182300/8f8c49309/2f996cee-7a04-da19-1ed4-a7d4faf99177_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182307/061a6d2ed/44506014-8184-f0a4-4e3d-cb23210151e8_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182314/b12353cfe/7756e365-9e5e-6a1d-d64f-3a5971b9feea_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182322/6dbcd5237/06632318-829f-5612-a545-54b172ba888b_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182329/794624fca/63ca5b70-428a-ed1c-7e16-b928a9aaa01a_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182334/f3ff88bac/7744ab4f-c272-643e-189e-2dfdf243177d_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182343/cc978fe72/69ee334c-b6df-b789-6356-8a8325569ca0_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182346/efe6fbd10/e3c27f04-3053-5971-c6aa-fc8e144a0312_b.webp)
![Audi A6 samochód osobowy z 2006 roku, silnik 2,4 l, benzyna - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)