RENAULT LAGUNA samochód osobowy - II licytacja - [eLicytacje] #62558148
II licytacja Ruchomości
RENAULT LAGUNA samochód osobowy
CENA WYWOŁAWCZA: 5 750 zł (SZACUNKOWO: 11 500 zł)
Pojazd sprawny, wg oświadczenia poprzedniego właściciela do wymiany: poduszka silnika prawa, PDF filtr spalinowy, dodatkowe światło stopu.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Renault
Model: Laguna
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1995 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: GD2N901
Nr VIN: VF1KT190E39893279
Data pierwszej rejestracji: 2008-05-28
Przebieg: 259367 km
Kolor: CIEMNA ZIELEŃ
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-28
OGLĘDZINY:
HUTNICZA 25 / 0
81-061 GDYNIA, pomorskie
W dniu 20.08.2026 r. w godzinach od 11.00 - 11.30, po wcześniejszym (do godziny 10.00 w dniu oględzin) kontakcie telefonicznym z pracownikiem organu egzekucyjnego, numer tel.
Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdyni
Katarzyna Usarzewicz
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ee30402a-e48f-4e09-a05b-79a9b0a47477
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
вчора, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
вчора, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
вчора, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
ціна
вчора, 18:25
I licytacja Ruchomości Renault Thalia CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 800 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, po
ціна
19 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Clio, rok prod. 2009, CENA WYWOŁAWCZA: 3 850 zł (SZACUNKOWO: 7 700 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne zarysowania powłoki lakierniczej adekwatne do wieku pojazdu
ціна
13 дні тому
Ruchomości Renault Laguna, 2002 rok, pojemność, 1998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Laguna Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1998 cm³ Ro
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości Renault Scenic 1.9 DCI, rok produkcji 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) - jeden komplet kluczyków - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - przebieg ustalony na podstawie badania technicznego z 20.10.2025 r. - brak możliwości uruchom
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości RENAULT MODUS rok produkcji 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Lekko obtarty lewy przedni błotnik wraz z lewym bokiem zderzaka pojazdu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Modus Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm
ціна
14 дні тому
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Renault Laguna kombi, rok produkcji 2009 CENA WYWOŁAWCZA: 1 900 zł (SZACUNKOWO: 3 800 zł) DODATKOWE INFORMACJE Pojazd ma uszkodzony przód, jest niesprawny technicznie, uszkodzenia są widoczne na zdjęciach. Pojazd posiada hak, kluczyk-kartę 1 szt. Ostatnie
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Renault Clio 1,4 benzyna + LPG CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Nr rejestracyjny: ESK24C3 Nr VIN: VF1BB1L0F28016120 Data pierwszej rejestracji: 2002-12-20 Przebieg: 271711 km Kolor: szary Stan techniczny: używany OC ważne do: 2027-07-26 Nazwa katalogowa:
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Megane Scenic rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Rozładowany akumulator. Nieliczne zarysowania karoserii. Wnętrze pojazdu ze śladami użytkowania. Brak ważnego badania technicznego (ważne do 22-04-2026 r.) Nazwa katalogowa: Samochód os
ціна
11 дні тому
I licytacja Ruchomości Renault Megane CENA WYWOŁAWCZA: 675 zł (SZACUNKOWO: 900 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, po
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD RENAULT MEGANE SCENIC 7 osobowy CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Scenic Typ nadwozia: minivan Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2009 Skrzynia biegów: m
ціна
12 дні тому
Ruchomości Renault Clio, rok prod. 1998 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 900 zł) Brak kluczyków, brak dowodu rejestracyjnego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1998
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Clio 2007 r. CENA WYWOŁAWCZA: 2 850 zł (SZACUNKOWO: 5 700 zł) Pojazd sprawny technicznie, niewielkie uszkodzenia karoserii (porysowany lakier), ślady użytkowania wewnątrz. Badania techniczne ważne do 23.04.2026 r. Brak dowodu rejestracyjnego. Nazwa katalogowa: Sa
ціна
8 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Renault Clio CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 40 000 zł) Uszkodzony układ hamulcowy. Duże otarcie na tylnym zderzaku. Wyposażony w instalację LPG. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność s
ціна
19 дні тому
Ruchomości Renault Laguna, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika:
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Renault Megane CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 800 zł) Samochód nieużytkowany od maja 2025 r. Brak aktualnego badania technicznego. Brak dowodu rejestracyjnego oraz innych dokumentów pojazdu. Jeden kluczyk. Stan techniczny nieznany. Nazwa katalogow
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Renault Thalia 1,4 rok prod. 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd odpala po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania – prawdopodobnie rozładowany akumulator – praca silnika równomierna. Pojazd posiada stalowe felgi oraz oryginalne kołpaki. Opony
ціна
14 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Megane Scenic 2006 r. CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd transportowany na lawecie. Rozładowany akumulator. Po podłączeniu boostera wyświetlają się komunikaty, które uniemożliwiają odczyt przebiegu pojazdu. Komunikat o usterce hamulców. Auto
ціна
11 дні тому
I licytacja Ruchomości Renault Espace osobowy VAN, rok prod. 2009, 2.0 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Pojazd nieużywany przez dwa lata, brak powietrza w oponach, brak akumulatora, posiada jeden kluczyk do rozruchu, zarysowania na karoserii widoczne na zdjęciach, przebie
ціна
11 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Grand Scenic rok produkcji 2012 diesel 96 kw biały CENA WYWOŁAWCZA: 5 900 zł (SZACUNKOWO: 11 800 zł) Pojazd posiada liczne uszkodzenia lakieru karoserii. Głębokie zarysowania prawej strony pojazdu - m. in. drzwi i błotnik tylny. Korozja na błotnikach progach i mas
ціна
8 дні тому
![RENAULT LAGUNA samochód osobowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0810/141811/391c33636/437d5b96-22dd-f596-1972-f43ed7c6f139_b.webp)
![RENAULT LAGUNA samochód osobowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0810/141814/1782e3ee6/b549141d-30d2-90e1-a0f8-42dd3b12ef1f_b.webp)
![RENAULT LAGUNA samochód osobowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0810/141818/f68fcc757/e67c5206-d591-49fd-4447-081dcc6123fd_b.webp)
![RENAULT LAGUNA samochód osobowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0810/141822/aa74b1dd4/7a3658ef-26b3-e9ca-ebbb-e0b1ecaae2d9_b.webp)
![RENAULT LAGUNA samochód osobowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0810/141828/e032565a7/7a7bbfdf-329b-75a5-4f26-da13786e06a4_b.webp)
![RENAULT LAGUNA samochód osobowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0810/141833/0623e2840/bbe959a6-db1f-3930-e9bb-76ec87087a56_b.webp)
![RENAULT LAGUNA samochód osobowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0810/141841/1b0747ee2/2fec9e58-80e6-9caf-b18b-039afecfb27a_b.webp)
![RENAULT LAGUNA samochód osobowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0810/141843/54cecaa67/42aa2474-5100-eb8f-c736-a580d182733e_b.webp)
![RENAULT LAGUNA samochód osobowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0810/141847/f4c49e9db/f09408c7-1686-6cac-9bca-17948bfb1496_b.webp)
![RENAULT LAGUNA samochód osobowy - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0810/141851/6dafd228b/f865949a-f500-4842-e283-60b88e41f43b_b.webp)