[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy seat cupra ateca #62560192
I licytacja Ruchomości
SAMOCHÓD OSOBOWY SEAT CUPRA ATECA
CENA WYWOŁAWCZA: 75 000 zł (SZACUNKOWO: 100 000 zł)
zestaw danych z SI CEPIK
moc silnika 221
termin kolejnego badania technicznego 13.07.2027
szczegółowe wyposażenie pojazdu znajduje się w załącznikach ogłoszenia
Stan techniczny: używany
Kolor: rodium grey
OC ważne do: 2026-12-10
Przebieg: 139113 km
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Seat
Model: Ateca
Typ nadwozia: SUV
Pojemność silnika: 1984 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2018
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: DW5EW54
Nr VIN: VSSZZZ5FZK6523549
Data pierwszej rejestracji: 2019-06-14
OGLĘDZINY:
Paprotek 24
43-190 MIKOŁÓW, śląskie
od 25.08.2026 do 25.08.2026 w godz 12:00 do 13:00
Urząd Skarbowy w Mikołowie
Jerzy Bonczyk
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/e2f82d52-7c49-4546-8f5c-155aabac4d32
I licytacja Ruchomości Pasy transportowe zakończone metalowym karabińczykiem CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Nazwa katalogowa: Karabińczyk Opis przedmiotu: Pasy transportowe zakończone metalowym karabińczykiem używane Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 4 OGLĘDZINY: Obłońska 2
ціна
cьогодні, 14:39
I licytacja Ruchomości Diodowa lampka przenośna model C22210180 CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Brak uchwytu. Nazwa katalogowa: Lampa wisząca Marka: C22210180 Model: C22210180 Stan techniczny: używany Liczba: 1 OGLĘDZINY: Obłońska 20A 22-100 Chełm, lubelskie Od ukazania się ogłos
ціна
cьогодні, 14:39
I licytacja Ruchomości Siekiera CENA WYWOŁAWCZA: 60 zł (SZACUNKOWO: 80 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: Siekiera z metalową rękojeścią Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Obłońska 20A 22-100 Chełm, lubelskie Od ukazania się ogłoszenia do 08.09.2026 r. po wcześnie
ціна
cьогодні, 14:39
I licytacja Ruchomości Piecyk gazowy Ravanson wraz z butlą gazową 11 kg CENA WYWOŁAWCZA: 262 zł (SZACUNKOWO: 350 zł) Nazwa katalogowa: Piec wolnostojący Opis przedmiotu: Piecyk gazowy Ravanson model OKG42 Marka: Ravanson Model: OKG42 Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Obłoń
ціна
cьогодні, 14:39
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2012 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 10.06.2024 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika:
ціна
cьогодні, 14:38
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2012 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 10.06.2024 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika:
ціна
cьогодні, 14:38
II licytacja Ruchomości Mercedes-Benz B-180 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Sprawny technicznie, uszkodzona szyba przednia (do wymiany, liczne pęknięcia), zardzewiałe tarcze. liczne zarysowania, ubytki lakieru Marka: Mercedes-Benz Model: 180 Typ nadwozia: minivan Pojemność sil
ціна
cьогодні, 14:38
II licytacja Ruchomości Mercedes-Benz B-180 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Sprawny technicznie, uszkodzona szyba przednia (do wymiany, liczne pęknięcia), zardzewiałe tarcze. liczne zarysowania, ubytki lakieru Marka: Mercedes-Benz Model: 180 Typ nadwozia: minivan Pojemność sil
ціна
cьогодні, 14:38
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
ціна
cьогодні, 14:37
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
ціна
cьогодні, 14:37
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Wyposażenie: 4 x elektryczne szyby centralny zamek jeden klucz klimatyzacja elektryczne lusterka ekran dotykowy lampy ksenonowe aluminiowe felgi skórzana dwukolorowa tapicerka komputer pokładowy sterowani
ціна
15 дні тому
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
ціна
29 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
44 дні тому
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
ціна
25 дні тому
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
ціна
35 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
ціна
22 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
ціна
27 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
ціна
35 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojem
ціна
25 дні тому
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
ціна
22 дні тому
Ruchomości Okleiniarka brandt optima kd66 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Przemysłowa okleiniarka przeznaczona do automatycznego oklejania prostych krawędzi elementów meblowych wykonanych z płyty wiórowej, MDF oraz sklejki obrzeżem z PVC, ABS, melaminy lub forniru. Brak nr fab
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Seat Altea rok prod 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 537 zł (SZACUNKOWO: 10 050 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Altea Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2007 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
ціна
32 дні тому
I licytacja Ruchomości motocykl Yamaha CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada szczegółowych danych dotyczących pojazdu. Model tego typu był produkowany w latach 1988-1993. Prawdopodobny rok produkcji 1992. - ubezpieczenie korporacyjne
ціна
19 дні тому
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy seat cupra ateca - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142331/36c533e1c/dcaa9ea5-7540-de15-3edb-92fd104d9814_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy seat cupra ateca - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142337/623afb1f4/62b1d3a6-7353-1acb-c974-f24ec25c669d_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy seat cupra ateca - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142340/3b46d6d1c/2c96197f-b467-7b54-8a0e-43af581c7845_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy seat cupra ateca - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142348/ffe148416/103acad8-f91f-477a-e610-5530efa8479c_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy seat cupra ateca - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142351/338220cb6/a0c3be37-3c8e-1769-6bab-54060b472cd7_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy seat cupra ateca - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142355/40ba69cd1/59cbcadd-f135-9162-67a5-ac6cd856a9be_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy seat cupra ateca - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142402/20004f559/9872e6c8-9b78-1f05-0a9a-44279fe87672_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy seat cupra ateca - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142411/f863781e6/45c61476-642c-5636-1258-1f72174f198c_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy seat cupra ateca - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142417/e797ab0cd/2ce8758a-68fb-7a6c-b144-3e3cdf8c46bc_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy seat cupra ateca - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142420/281b09f92/ebd09392-e458-efd2-a89b-ad7bce8398ea_b.webp)