[elicytacje] ii licytacja - volkswagen phaeton 5.0 #62563788
Ii licytacja ruchomości
volkswagen phaeton 5.0
cena wywoławcza: 5 000 zł (szacunkowo: 10 000 zł)
pojazd uszkodzony jak na zdjęciach,
brak możliwości uruchomienia,
brak ważnego badania technicznego,
kluczyk sz. 1
dowód rejestracyjny sz. 1
dane przebiegu z cepik (wymiana licznika)
nazwa katalogowa: samochód osobowy
marka: volkswagen
model: phaeton
typ nadwozia: sedan
pojemność silnika: 4921 cm³
rodzaj paliwa: olej napędowy
rok produkcji: 2005
skrzynia biegów: automatyczna
nr rejestracyjny: gda55rj
nr vin: wvwzzz3dz68002564
data pierwszej rejestracji: 2005-11-07
przebieg: 334610 km
kolor: czarny
stan techniczny: uszkodzony
oc ważne do: 2026-07-29
oględziny:
opłotki 1
80-831 gdańsk, pomorskie
27.08.2026 w godz. Od 10:00 do 10:30 kontakt pod nr tel. .
Urząd skarbowy w pruszczu gdańskim
jarosław woźnicki
tel.
elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.Mf.Gov.Pl/auction/announcements/1869d3d1-7100-4248-93db-943e979c1859
I licytacja Ruchomości Pasy transportowe zakończone metalowym karabińczykiem CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Nazwa katalogowa: Karabińczyk Opis przedmiotu: Pasy transportowe zakończone metalowym karabińczykiem używane Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 4 OGLĘDZINY: Obłońska 2
ціна
cьогодні, 14:39
I licytacja Ruchomości Diodowa lampka przenośna model C22210180 CENA WYWOŁAWCZA: 15 zł (SZACUNKOWO: 20 zł) Brak uchwytu. Nazwa katalogowa: Lampa wisząca Marka: C22210180 Model: C22210180 Stan techniczny: używany Liczba: 1 OGLĘDZINY: Obłońska 20A 22-100 Chełm, lubelskie Od ukazania się ogłos
ціна
cьогодні, 14:39
I licytacja Ruchomości Siekiera CENA WYWOŁAWCZA: 60 zł (SZACUNKOWO: 80 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: Siekiera z metalową rękojeścią Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Obłońska 20A 22-100 Chełm, lubelskie Od ukazania się ogłoszenia do 08.09.2026 r. po wcześnie
ціна
cьогодні, 14:39
I licytacja Ruchomości Piecyk gazowy Ravanson wraz z butlą gazową 11 kg CENA WYWOŁAWCZA: 262 zł (SZACUNKOWO: 350 zł) Nazwa katalogowa: Piec wolnostojący Opis przedmiotu: Piecyk gazowy Ravanson model OKG42 Marka: Ravanson Model: OKG42 Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Obłoń
ціна
cьогодні, 14:39
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2012 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 10.06.2024 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika:
ціна
cьогодні, 14:38
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2012 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 10.06.2024 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika:
ціна
cьогодні, 14:38
II licytacja Ruchomości Mercedes-Benz B-180 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Sprawny technicznie, uszkodzona szyba przednia (do wymiany, liczne pęknięcia), zardzewiałe tarcze. liczne zarysowania, ubytki lakieru Marka: Mercedes-Benz Model: 180 Typ nadwozia: minivan Pojemność sil
ціна
cьогодні, 14:38
II licytacja Ruchomości Mercedes-Benz B-180 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Sprawny technicznie, uszkodzona szyba przednia (do wymiany, liczne pęknięcia), zardzewiałe tarcze. liczne zarysowania, ubytki lakieru Marka: Mercedes-Benz Model: 180 Typ nadwozia: minivan Pojemność sil
ціна
cьогодні, 14:38
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
ціна
cьогодні, 14:37
I licytacja Ruchomości Volvo S40 2008 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 13.11.2025 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1997 cm³ R
ціна
cьогодні, 14:37
II licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY VOLKSWAGEN SHARAN rok prod 2005 , 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) brak badania techn , korozja blach : prawe przednie nadkole tylne lewe nadkole , wgniecenia tylnej klapy , zarysowania brak foteli dla pasażerów- spalone , brak kl
ціна
26 дні тому
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy JAGUAR S-TYPE, kareta, rok prod 2006, CENA WYWOŁAWCZA: 6 675 zł (SZACUNKOWO: 13 350 zł) uszkodzona instalacja elektryczna , brak kluczyków, brak możliwości uruchomienia , brak siedziska tylnej kanapy, korozja tylnych nadkoli, brak możliwości odczytu l
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Walec drogowy CENA WYWOŁAWCZA: 12 000 zł (SZACUNKOWO: 16 000 zł) walec drogowy DYNAPAC CC142 , nr fabr 60213616 , masa robocza 3900 kg , uszkodzone sprzęgło , brak możliwości uruchomienia Nazwa katalogowa: Maszyna budowlana Marka: Walec drogowy DYNAPAC Model: CC142 Rok
ціна
19 дні тому
Ruchomości ZESTAW WSTĄŻEK Z ROZETKAMI DO PREZENTÓW ORAZ ZESTAW KREATYWNY WYDRAPYWANKA Z PAPIERU CENA WYWOŁAWCZA: 25 000 zł (SZACUNKOWO: 94 642 zł) Zestaw wstążek z rozetkami do prezentów 24000 sztuk oraz zestaw kreatywny wydrapywanka z papieru 5040 sztuk. Towar sprowadzony z Chin, cło opłacone.
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości Rozściełacz asfaltu DYNAPAC CENA WYWOŁAWCZA: 75 000 zł (SZACUNKOWO: 100 000 zł) szerokość robocza od 2,5 - 5,00 m , uszkodzony napęd hydrauliczny , widoczna korozja , brak możliwości uruchomienia Nazwa katalogowa: Rozściełacz asfaltu Marka: DYNAPAC Model: brak Rok pro
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości Walec drogowy CENA WYWOŁAWCZA: 27 000 zł (SZACUNKOWO: 36 000 zł) masa robocza 11900 kg , uszkodzony komputer sterujący , brak możliwości uruchomienia Nazwa katalogowa: Inna Marka: DYNAPAC Model: CC432 Rok produkcji: 2003 Nr fabryczny: 62720452 Nr rejestracyjny: brak St
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości Skrapiarka do asfaltu CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) uszkodzony mechanizm podający emulsję asfaltową , brak badania technicznego samochodu , nr fabr pojazdu WDB9502031K368657, brak możliwości uruchomienia Nazwa katalogowa: Maszyna budowlana Marka: S
ціна
19 дні тому
II licytacja Ruchomości TOYOTA AURIS 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) Samochód używany, brak przeglądu rejestracyjnego, uszkodzony przedni lewy błotnik, lewe przednie koło, zderzak przedni, prawe lusterko w drzwiach, rozładowany akumulator, silnik uruchamia się. Nazwa kat
ціна
25 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział 1/2 w lokalu mieszkalnym nr 5, położonym w Gdańsku, ul. Długa Grobla 15 CENA WYWOŁAWCZA: 203 625 zł (SZACUNKOWO: 271 500 zł) Nieruchomość nie została udostępniona do oględzin, w związku z powyższym rzeczoznawca majątkowy określił wartość na podstawie oględzin z z
ціна
5 дні тому
II licytacja Ruchomości MAZDA 6 HATCHBACK BENZYNA+LPG CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 18 000 zł) Pierwsza rejestracja w kraju 20.09.2017. Badanie techniczne ważne do 28.08.2026. 2 oryginalne składane kluczyki. Dowód rejestracyjny, karta pojazdu. Marka: Mazda Model: 6 Typ nadwozia: hatc
ціна
14 дні тому
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia 2018 rok z hakiem CENA WYWOŁAWCZA: 22 625 zł (SZACUNKOWO: 45 250 zł) Skoda Octavia Sedan z 2018 roku, 5 drzwiowa z przestronnym bagażnikiem i hakiem. Data pierwszej rejestracji w Polsce 5.03.2018 r. Prawy tylny bok oraz klapa bagażnika oklej
ціна
5 дні тому
Ruchomości SAMOCHÓD CIĘŻAROWY OPEL COMBO CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 16 500 zł) Kolor biały. Pierwsza rejestracja w kraju 18.02.2016. Brak badania technicznego. 1 kluczyk. Dowód rejestracyjny, karta pojazdu. Pojazd posiada ślady korozji na karoserii. Nazwa katalogowa: Samochód cię
ціна
11 дні тому
I licytacja Nieruchomości Dom jednorodzinny z pawilonem rekreacyjnym w Gdańsku CENA WYWOŁAWCZA: 3 489 000 zł (SZACUNKOWO: 4 652 000 zł) Pierwszy budynek - mieszkalny o 3 kondygnacjach (piwnica, parter, piętro) z garażem wbudowanym w bryłę budynku (6 pokoi + 3 łazienki i WC w piwnicy). Wykończen
ціна
12 дні тому
II licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TDI, 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Samochód po kolizji, uszkodzony pas przedni, prawa przednia część nadwozia, maska, lewe lusterko w drzwiach, zarysowania karoserii, otarcia tylnego zderzaka, uszkodzony akumulator, uszkod
ціна
25 дні тому
I licytacja Ruchomości HUMMER H2 V8, moc 329KM, 2006r. CENA WYWOŁAWCZA: 49 875 zł (SZACUNKOWO: 66 500 zł) Pojazd zadbany, zarejestrowany w Polsce w 2012 roku. Stan techniczny pojazdu adekwatny do okresu eksploatacji i przebiegu za wyjątkiem nieprawidłowości stwierdzonych na Stacji Kontroli Pojaz
ціна
35 дні тому
I licytacja Ruchomości Dodge Challenger 6.2L, V8, moc 797KM, 2020r CENA WYWOŁAWCZA: 176 625 zł (SZACUNKOWO: 235 500 zł) Pojazd zadbany, sprowadzony z USA i zarejestrowany w Polsce w 2022 roku. Dowód rejestracyjny oraz kluczyk w posiadaniu organu egzekucyjnego. Stan techniczny pojazdu adekwatny d
ціна
35 дні тому
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
ціна
29 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
44 дні тому
![[elicytacje] ii licytacja - volkswagen phaeton 5.0 - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/141525/3ec259f35/32f5d054-dba1-ed45-5618-d984e439fdb8_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - volkswagen phaeton 5.0 - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/141530/48a570835/8df7624b-dd6c-62b0-ecea-a12d7cdcf9d5_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - volkswagen phaeton 5.0 - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/141535/3f7ab3903/b213252c-8a24-be02-ee4c-ef09cdf5d069_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - volkswagen phaeton 5.0 - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/141540/a84bf883a/e898c925-796f-9fde-5c8a-0511c817fc57_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - volkswagen phaeton 5.0 - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/141546/fd136ff26/85467109-7a96-0057-3bb9-3ce13491047d_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - volkswagen phaeton 5.0 - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/141554/867057ec6/fb4f7e12-f47f-3374-d5af-a5b1f660ab29_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - volkswagen phaeton 5.0 - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)