Honda Civic - I licytacja - [eLicytacje] #62564303
I licytacja Ruchomości
Honda Civic
CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)
Pojazd posiada widoczne ślady eksploatacji. Powłoka lakiernicza wykazywać może uszkodzenia w postaci schodzącego lakieru bezbarwnego (klaru) z elementów karoserii. Jednostka napędowa (silnik) sprawna – uruchamia się. Całkowity stan wizualny oraz techniczny pojazdu przedstawiono na załączonych zdjęciach. Rozładowany akumulator.
Badanie techniczne do 23.06.2026 r.
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: ZWA68MH
Nr VIN: SHHMB2730WU039694
Data pierwszej rejestracji: 1998-07-01
Przebieg: 210511 km
Kolor: POMARAŃCZOWY
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-30
Rok produkcji: 1998
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda
Model: Civic
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1396 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
OGLĘDZINY:
Kościuszki 4
78-600 Wałcz, zachodniopomorskie
28.08.2026 w godz. od 10.00 do 11.00
Urząd Skarbowy w Wałczu
Dariusz Cywiński
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/43e2eec1-a515-4462-9bd1-e413a7c64a88
I licytacja Ruchomości RENAULT EXPRESS SAMOCHÓD CIĘŻAROWY VAN CENA WYWOŁAWCZA: 38 250 zł (SZACUNKOWO: 51 000 zł) Samochód sprawny, pojazd posiada aktualne badania techniczne do 24.09.2027, jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Renault Model: INNY Zastosowanie: inne Pojemn
ціна
cьогодні, 14:21
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - brak badania technicznego - 1 kluczyk - stan licznika: 218400 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Mar
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo Classic 1.4 KAT benzyna, r. prod. 1999 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie OC korporacyjne - brak badania technicznego - 1 kluczyk - stan licznika: 218400 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Mar
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW. Numer identyfikacyjny VIN: LTZPC
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW. Numer identyfikacyjny VIN: LTZPC
ціна
cьогодні, 14:20
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Marea Typ nadwozia: k
ціна
cьогодні, 14:19
I licytacja Ruchomości samochód osobowy Fiat Marea, 2001 rok, pojemność 1.9 JTD, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 1 400 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Marea Typ nadwozia: k
ціна
cьогодні, 14:19
I licytacja Ruchomości HONDA CR-V CENA WYWOŁAWCZA: 9 975 zł (SZACUNKOWO: 13 300 zł) Brak przeglądu technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1998 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr
ціна
cьогодні, 14:19
I licytacja Ruchomości HONDA CR-V CENA WYWOŁAWCZA: 9 975 zł (SZACUNKOWO: 13 300 zł) Brak przeglądu technicznego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1998 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr
ціна
cьогодні, 14:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy AUDI A3 CENA WYWOŁAWCZA: 3 150 zł (SZACUNKOWO: 4 200 zł) Pojazd sprawny. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A3 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1968 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów: ma
ціна
cьогодні, 14:18
I licytacja Ruchomości HONDA CRV ROK PROD. 2006 KOLOR CZARNY BEZYNA + GAZ CENA WYWOŁAWCZA: 9 750 zł (SZACUNKOWO: 13 000 zł) Pojazd uruchamia się. Stan techniczny widoczny na załączonych zdjęciach. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: SUV Pojemność silnika:
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Samochód po kolizji z uszkodzonym przodem, silnik sprawny. Przebieg: 200667 km Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: uszkodzony Skrzynia biegów: manualna Kolor: srebrny Nr rejestracyjny: TSK 17068 Nr VI
ціна
10 дні тому
I licytacja Ruchomości Honda Civic 5D rok prod.2006 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Urząd nie odpowiada za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Przebieg podany z raportu z usługi Historia Pojazdu. Brak możliwości odpalenia bezpośredniego samochodu ( niezbędne o
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Honda Accord 2.2 I-CTDI, 2005 r. CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd z przepadku na rzecz Skarbu Państwa, syg. akt II K 60/26. Widoczne ogniska korozji na poszczególnych elementach karoserii, otarcia powłoki lakierniczej, wgniecenia, przedni zderzak pękn
ціна
6 дні тому
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Samochód po kolizji z uszkodzonym przodem, silnik sprawny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: Civic Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1799 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji
ціна
10 дні тому
II licytacja Ruchomości Honda Civic 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Samochód posiada uszkodzone przednie, prawe drzwi, lewy tylni błotnik oraz drobne obcierki parkingowe. Rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: Civic Typ nadwozia: se
ціна
11 дні тому
I licytacja Ruchomości HONDA CR-V samochód osobowy VAN 1998 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Pojazd posiada widoczne ślady użytkowania i korozji. Brak aktualnego badania technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: van Pojemność silni
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości Honda Civic CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, pos
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości Honda Civic CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, pos
ціна
6 дні тому
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK 1.3 BENZYNA, ROK PROD. 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, tapicerka i wnętrze pojazdu noszą ślady, użytkowania, brak możliwości odpalenia pojazdu, rozładowany akumulator, kluczyki w zestawie (1 s
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Honda Accord 2.2 i-CTDi, rok prod. 2005, sedan CENA WYWOŁAWCZA: 5 625 zł (SZACUNKOWO: 7 500 zł) Badanie techniczne ważne do 22.11.2026 r. Brak koła zapasowego oraz lewarka; rdza na rancie drzwi, rancie maski oraz na nadkolach. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: H
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Honda Civic VII hatchback 5DR CENA WYWOŁAWCZA: 5 250 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) - 2 komplety kluczyków z pilotami. - badanie techniczne ważne do 9.01.2027 r. - ubezpieczenie OC ważne do 4.10.2026 r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model:
ціна
14 дні тому
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 2 950 zł (SZACUNKOWO: 5 900 zł) Pojazd niesprawny. Do pojazdu posiadamy 1 kluczyk, dowód rejestracyjny, pojazd posiada uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania, brak możl
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY HONDA CIVIC Z 2001 ROKU CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Brak aktualnego przeglądu technicznego. 1 kluczyk i dowód rejestracyjny Pojazd do poprawek blacharsko- lakierniczych, uszkodzone opony, Auto nie jeżdżące (dostarczone lawetą). Nazwa
ціна
5 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód marki Honda CR-V, poj. silnika 2204 cm3, rok prod. 2008 r. CENA WYWOŁAWCZA: 11 250 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - ubezpieczenie korporacyjne - brak ważnego badania technicznego - 1 kluczyk -na karoserii widoczne liczne wgniecenia, pękn
ціна
cьогодні, 14:15
I licytacja Ruchomości HONDA CIVIC HATCHBACK ROK PROD. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki HONDA CIVIC HATCHBACK 3D, rok produkcji 2007. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1339 cm³ i mocy 61 kW. Rodzaj pali
ціна
cьогодні, 14:14
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
ціна
cьогодні, 10:12
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
ціна
cьогодні, 10:12
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
ціна
cьогодні, 10:11
![Honda Civic - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/101735/559aa891c/12371f7d-20ba-ca39-6a6a-ec1d931da9d8_b.webp)
![Honda Civic - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/101743/9bafe0f85/c38ed5e4-e0d1-f4c4-75f0-4fb82906e280_b.webp)
![Honda Civic - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/101749/361079ca5/530386ae-80d9-be71-6480-bf4e948cafff_b.webp)
![Honda Civic - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)