[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 #62564311
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011
CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł)
Samochód posiada szwedzkie numery rejestracyjne i dowód rejestracyjny. Nie jest zarejestrowany w Polsce. Uszkodzenia pojazdu : zarysowane lewe przednie drzwi, lewa strona przedniego i tylnego zderzaka, zarysowane lewe tylne drzwi i lewe tylne nadkole. Zbity klosz lewej tylnej lampy.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Toyota
Model: Avensis
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 2231 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2011
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: LRS 824
Nr VIN: SB1EB76L30E028411
Data pierwszej rejestracji: 2011-05-24
Przebieg: 169602 km
Kolor: czerwony
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-08-06
OGLĘDZINY:
KOPERNIKA 10
82-200 MALBORK, pomorskie
Ruchomość można oglądać na parkingu Urzędu Skarbowego w Malborku od 19.08.2026r. do 20.08.2026 r w godzinach od 9:00 do 10:00 po uprzednim kontakcie z pracownikiem Urzędu Skarbowego w Malborku pod nr tel. lub .
Urząd Skarbowy w Malborku
Sławomir Balicki
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/98e02d0e-6653-4503-9905-04e962531cd2
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
вчора, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
вчора, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
вчора, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
ціна
вчора, 18:25
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Malborku CENA WYWOŁAWCZA: 883 615 zł (SZACUNKOWO: 1 178 154 zł) Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej (gminnej), uzbrojona w sieć elektryczną i przyłącze wodociągowe. Położona w strefie gospodarczej miasta.
ціна
41 дні тому
Ii licytacja ruchomości samochód osobowy volkswagen passat kombi rok produkcji 2011 cena wywoławcza: 10 000 zł (szacunkowo: 20 000 zł) samochód osobowy vw passat kombi 2011 r. , kierownica po prawej stronie, brak dowodu rejestracyjnego, data pierwszej rejestracji za granicą 21-10-2011 r, data r
ціна
11 дні тому
II licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa zabudowana CENA WYWOŁAWCZA: 438 900 zł (SZACUNKOWO: 627 000 zł) Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym. Na program użytkowy budynku składają się: pokój dzienny z kuchnią, przedpokój, wc, pokój na parterze budynku oraz trzy po
ціна
43 дні тому
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Samochód posiada szwedzkie numery rejestracyjne i dowód rejestracyjny. Nie jest zarejestrowany w Polsce. Uszkodzenia pojazdu : zarysowane lewe przednie drzwi, lewa stro
ціна
5 дні тому
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
ціна
29 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
44 дні тому
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
ціна
25 дні тому
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
ціна
35 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
ціна
22 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
ціна
27 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
ціна
35 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
ціна
19 дні тому
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
ціна
22 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojem
ціна
25 дні тому
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/102022/f5265d165/a1a16a73-33ee-b051-4020-38037947dc27_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/102026/cbf042ac6/00e8be4e-029d-2c2e-1f00-292315b33e82_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/102031/096bb2257/5f4ef15d-067b-900d-9158-d7e238e3b0a2_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/102034/96829dcfb/d133e1f0-9b29-c40a-45a4-e2a4ed33abf4_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/102042/07c4befcd/5897ffe5-8144-70be-b9a5-95083d9c9802_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/102049/a2c9aaf9d/26d0663e-bfc0-7b4c-b5bc-dc09e8946159_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/102057/9e0692114/89df2c08-681d-87c8-abc3-3426e415f31e_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/102104/30edfd28c/cc52c387-be98-5894-ff50-6bd0e3888df7_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/102111/33e892124/61ba0112-c48d-48e1-fd8f-3672ff933f8c_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Avensis kombi rok prod. 2011 - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/102115/e369608f5/e19d8732-9b28-638a-1294-a951a0af1c07_b.webp)