[eLicytacje] I licytacja - Urządzenie do recyklingu zużytych źródeł światła, baterii i innych wyrobó #62564342
I licytacja Ruchomości
Urządzenie do recyklingu zużytych źródeł światła, baterii i innych wyrobów wymagających odzysku rtęci i kadmu
CENA WYWOŁAWCZA: 490 308 zł (SZACUNKOWO: 653 745 zł)
Urządzenie specjalistyczne, modułowe wymaga demontażu, załadunku i transportu na koszt kupującego.
Ma zastosowanie w procesach odzysku i recyklingu w ochronie środoiska.
Istnieje możliwość wpięcia do systemu urządzeń peryferyjnych, wykorzystujących elementy główne zespołu.
Modernizacja urzędzenia w 2013r.
Nazwa katalogowa: Maszyna
Model: UDUL - 2 U.Z.
Rok produkcji: 2008
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10b
05-152 Cząstków Mazowiecki, mazowieckie
23.09.2026 w godz. od 9:15 do 9:45
Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim
Łukasz Paczkowski
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/4afa6301-b549-4557-83b5-e0968ee0344b
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
ціна
cьогодні, 10:12
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
ціна
cьогодні, 10:12
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
ціна
cьогодні, 10:11
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
ціна
cьогодні, 10:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
ціна
cьогодні, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
ціна
cьогодні, 10:10
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
3 дні тому
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
ціна
3 дні тому
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
ціна
28 дні тому
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
43 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
ціна
24 дні тому
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
ціна
34 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
ціна
26 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
ціна
34 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojem
ціна
24 дні тому
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Seat Altea rok prod 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 537 zł (SZACUNKOWO: 10 050 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Altea Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2007 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
ціна
31 дні тому
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
ціна
18 дні тому
Ruchomości Okleiniarka brandt optima kd66 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Przemysłowa okleiniarka przeznaczona do automatycznego oklejania prostych krawędzi elementów meblowych wykonanych z płyty wiórowej, MDF oraz sklejki obrzeżem z PVC, ABS, melaminy lub forniru. Brak nr fab
ціна
25 дні тому
I licytacja Ruchomości motocykl Yamaha CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada szczegółowych danych dotyczących pojazdu. Model tego typu był produkowany w latach 1988-1993. Prawdopodobny rok produkcji 1992. - ubezpieczenie korporacyjne
ціна
18 дні тому
![[eLicytacje] I licytacja - Urządzenie do recyklingu zużytych źródeł światła, baterii i innych wyrobó - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/103021/cc6f0b814/2b6a5ad3-3db9-8231-7239-90049bf203ed_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Urządzenie do recyklingu zużytych źródeł światła, baterii i innych wyrobó - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/103029/ec9379f48/c934169a-66f1-d113-05ab-ae3a07206a88_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Urządzenie do recyklingu zużytych źródeł światła, baterii i innych wyrobó - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/103035/d0d947a99/925ef7ca-936a-db8d-c7f8-40a3d4a3be3c_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Urządzenie do recyklingu zużytych źródeł światła, baterii i innych wyrobó - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/103038/1b626b7b4/02820c13-796e-bcc2-4461-dc835d1f8b81_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Urządzenie do recyklingu zużytych źródeł światła, baterii i innych wyrobó - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/103041/95db9a95a/d947f4a8-b6bc-60df-cc58-20148b780e02_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Urządzenie do recyklingu zużytych źródeł światła, baterii i innych wyrobó - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/103044/1377ccab7/7e23bd07-2b71-f3ae-bba1-2a33d0b79f44_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Urządzenie do recyklingu zużytych źródeł światła, baterii i innych wyrobó - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/103050/8b23bf894/c41f3684-1a67-4f12-b988-9dac128b4726_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Urządzenie do recyklingu zużytych źródeł światła, baterii i innych wyrobó - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0819/103055/ba6bf7e27/c823b61d-c7c2-4b71-e1f3-6f9dc8fc0ee6_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Urządzenie do recyklingu zużytych źródeł światła, baterii i innych wyrobó - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![[eLicytacje] I licytacja - Urządzenie do recyklingu zużytych źródeł światła, baterii i innych wyrobó - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)