Motorower romet zetka 50 - i licytacja - [elicytacje] #62566057
I licytacja Ruchomości
MOTOROWER ROMET ZETKA 50
CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł)
Pojazd niezarejestrowany na terytorium kraju - po nr VIN nie figuruje w rejestrze CEPiK. Brak jakiejkolwiek dokumentacji dotyczącej pojazdu. Brak możliwości uruchomienia pojazdu. Stan techniczny i rok produkcji nieznany.
Nr ramy: LF3PCJ9J39B0003
Nazwa katalogowa: Motocykl
Marka: Romet
Model: Zetka
Typ nadwozia: motorower
Rok produkcji: 1111
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
PIOTRKOWSKA 14
26-300 OPOCZNO, łódzkie
25.08.2026 OD GODZ. 11:00 DO 13:00
Urząd Skarbowy w Opocznie
Paulina Wrońska
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/d91a5e6f-837c-4cb6-bd4c-4118303d08d7
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
3 дні тому
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Telewizor SONY LED CENA WYWOŁAWCZA: 307 zł (SZACUNKOWO: 615 zł) Telewizor LED z serii Sony BRAVIA - jest to klasyczny telewizor LCD z podświetleniem LED (Direct LED). Diody LED są umieszczone bezpośrednio za ekranem, co zapewnia równomierne podświetlenie i dobry kontrast
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA CENA WYWOŁAWCZA: 61 500 zł (SZACUNKOWO: 123 000 zł) poziomy, płomienicowo-płomieniówkowy kocioł parowy o konstrukcji trójciągowej, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Konstrukcja ta charakteryzuje się cylindrycznym korpusem o dużej pojemności wodn
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA nr 2 CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Dopuszczalnie ciśnienie 10 bar Maksymalna wydajność 1250 kg/h Nazwa katalogowa: Inna Marka: WIMA Model: Ekonom Rok produkcji: 1992 Nr fabryczny: 27496 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: 3 maja
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE + 4 aparaty PANASONIC CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE Electronic Modular Switching System - służy do zarządzania ruchem połączeń stacjonarnych w biurze lu
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości) CENA WYWOŁAWCZA: 609 096 zł (SZACUNKOWO: 1 218 192 zł) Przemysłowe maszyny szwalnicze, prasowalnicze renomowanych firm - 311 sztuk ruchomości pochodzących z linii produkcyjne
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Motorower BAOTIAN BTM49QT-9 CENA WYWOŁAWCZA: 200 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) - typ BT49QT-9, wariant BT49QT-9D - brak dowodu rejestracyjnego, - brak kluczyka, - liczne uszkodzenia i braki elementów karoserii, - brak możliwości uruchomienia, - ubezpieczenie korporacyjne.
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości Zipp, 2012 rok, pojemność 49,6, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Zipp Model: Inny Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2012 Nr ramy: LZRX1F207C1
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości MOTOROWER KEEWAY F-ACT 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Czerwono-czarny skuter z uszkodzonymi przednimi owiewkami, dwoma czarnymi lusterkami i skorodowanym tłumikiem. Niesprawny akumulator. Z przodu znajdują się dwa duże reflektory. Na osłonie kierownic
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Zabudowany skuter elektryczny ELECTRORIDE FUTURI 3, trójkołowiec, rok prod. 2024 CENA WYWOŁAWCZA: 10 050 zł (SZACUNKOWO: 13 400 zł) Brak możliwości uruchomienia i sprawdzenia podstawowych parametrów pracy. Elementy układu zawieszenia przedniego i układu kierowniczego zdefo
ціна
10 дні тому
I licytacja Ruchomości Romet Motors ZXT, 2019r. CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Romet Model: ZXT Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2019 Nr ramy: LTZPCBLA4K4000647 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2027-07-09 OGLĘDZINY: Tadeusza Ko
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Motocykl Jawa Twin Sport CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Organ Egzekucyjny nie jest w stanie określić dokładnego modelu motocykla. Rok produkcji podany jest orientacyjny. Numer rejestracyjny PTL 4711. Motocykl niesprawny, brak przeglądu technicznego, brak ubez
ціна
5 дні тому
Ruchomości motorower CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) brak prawego lusterka, brak dowodu rejestracyjnego, przegląd techniczny nieważny, przebieg wg CEPIK 20830 km Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Piaggio Model: Liberty Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2007 Nr ramy: ZAPC42
ціна
5 дні тому
ruchomości skuter romet zn50qt-22, rok produkcji 2019 cena wywoławcza: 750 zł (szacunkowo: 3 000 zł) pojemność silnika: 49,6 moc: silnika 2,1 przebieg: 22071 km kolor czarny, kluczyk 1 sztuka nazwa katalogowa: motocykl marka: romet model: 747 typ nadwozia: motorower rok produkcji: 2019 nr ram
ціна
10 дні тому
I licytacja Ruchomości Motocykl WSK 125 CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Rok produkcji podany jest orientacyjny, najprawdopodobniej rok produkcji to 1974 - ustalono po nr ramy. Motocykl niesprawny, brak ubezpieczenia OC, brak przeglądu technicznego, brak dowodu rejestracyjnego. Nazw
ціна
10 дні тому
I licytacja Ruchomości MOTOROWER TAOTAO MODEL CY50T-8 CENA WYWOŁAWCZA: 375 zł (SZACUNKOWO: 500 zł) Pojazd unieruchomiony na parkingu depozytowym. Lakier zniszczony, otarcia. Nieznany stan techniczny układu napędowego. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: TAO MOTORS Model: Inny Typ nadwozia: motoro
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości Motocykl MZ ETZ 250 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Rok produkcji podany jest orientacyjny. Numer rejestracyjny PTL 8774. Motocykl niesprawy, brak ubezpieczenia OC, brak przeglądu technicznego, brak dowodu rejestracyjnego. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: MZ
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości ROMET MOTORS, rok prod.2017 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Brak możliwości bezpośredniego odpalenia pojazdu(niezbędne odpalenie z zewnętrznego źródła zasilania). Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu:
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości motorower Dafier HW50B CENA WYWOŁAWCZA: 2 100 zł (SZACUNKOWO: 2 800 zł) Dafier HW 50b "YANKEE" poj. silnika 49,50 cm3 kluczyk - 1 szt., dowód rejestracyjny, rozładowany akumulator, przebieg 11587 km, data pierwszej rejestracji 27.02.2017 r., ważne badanie techni
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości TORQ FORMAX MOTOROWER 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu - rozładowany akumulator, brak możliwości odczytania przebiegu pojazdu, widoczne ślady korozji oraz zarysowania powłoki lakierniczej, pęknięcie dolnej obudowy. Da
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości motorower Junak 901 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) pojemności 48 Marka: Junak Model: 901 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2014 Nr ramy: L5YPCBLA1E1903564 Stan techniczny: używany Nazwa katalogowa: Motocykl OGLĘDZINY: Walasiewiczówny 1 57-300 KŁ
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości ROMET MOTORS ZK50, rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) ROMET MOTORS ZK50 Pojemność silnika - 49 cm3 Moc silnika - 2kW. Stan licznika - 17 435 km Kluczyki - 1 kpl. Polisa korporacyjna na okres od 17.08.2026 r. do 16.08.2027 r. - opłacona I rata. B
ціна
11 дні тому
I licytacja Ruchomości Motorower Kingway CENA WYWOŁAWCZA: 375 zł (SZACUNKOWO: 500 zł) Pojazd w kolorze czarnym, w ogólnym stanie mocno wyeksploatowanym. Występują braki w elementach z tworzywa sztucznego (brak plastików/owiewek). Jednostka napędowa sprawna – silnik udało się uruchomić. Szczegóło
ціна
12 дні тому
II licytacja Ruchomości Romet Motors SK125-12A CENA WYWOŁAWCZA: 2 150 zł (SZACUNKOWO: 4 300 zł) Motocykl posiada porysowany lakier, podrapany wydech, uszkodzoną kanapę, nosi widoczne ślady użytkowania. Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Romet Model: K Typ nadwozia: naked Rok produkcji: 2021 Nr r
ціна
11 дні тому
I licytacja Ruchomości Motorower Romet Motors ZN50QT-52A, rok prod. 2021 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Motorower został uruchomiony do oględzin, silnik pracuje równomiernie. Dwa kluczyki. Pojemność 50 cm3 , moc 2,1 kW. Stan drogomierza 11 461 km. Badanie techniczne do 25.02.2
ціна
4 дні тому
![Motorower romet zetka 50 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/141503/2b1e69ea1/88d2ee10-6028-0e7e-5555-2b4f87208f20_b.webp)
![Motorower romet zetka 50 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/141508/5926319e0/a14d64b6-7da3-f956-6ab2-281522ae9d36_b.webp)
![Motorower romet zetka 50 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/141513/fe9bfdeb7/74842f21-f435-623a-3178-d8f40cdf5ee8_b.webp)
![Motorower romet zetka 50 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/141522/46d9ffd13/d1c78f4f-132e-1bf7-9703-5b34cd9efec2_b.webp)
![Motorower romet zetka 50 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/141530/5ac000b47/889aaaa5-219e-d364-b27d-ae471985ea01_b.webp)
![Motorower romet zetka 50 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)