[eLicytacje] I licytacja - Czarny quad TGB #62566124
I licytacja Ruchomości
Czarny quad TGB
CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł)
O przedmiocie:
- nr. rej. RSA 5V93
- poj. silnika 403 ccm
- stan licznika 11 399 km
- OC korporacyjne ważne do 23.07.2027r.,
- brak badania technicznego,
- jeden kluczyk,
- dowód rejestracyjny,
- pojazd z wyciągarką, nosi wyraźne ślady intensywnej eksploatacji: tworzywa sztuczne są porysowane, zmatowione i pokryte warstwą kurzu, ślady korozji, prawa opona bez powietrza, przedni plastikowy błotnik mocno pęknięty i wyszczerbiony.
O sprzedaży:
Odbiór załadunek, oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nabywca ponosi także ewentualne koszty przechowywania pojazdu, powstałe po dniu sprzedaży.
OC ważne do: 2027-07-23
Nazwa katalogowa: Quad
Marka: TGB
Model: Inny
Typ nadwozia: quad
Rok produkcji: 2009
Nr ramy: RFCFBEFBA9Y012005
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie
31.08.2026 od 8:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Sanoku
Marek Brewczak
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/88eea1a2-e4ec-469d-90d9-1a85f3fe0c19
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
3 дні тому
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Telewizor SONY LED CENA WYWOŁAWCZA: 307 zł (SZACUNKOWO: 615 zł) Telewizor LED z serii Sony BRAVIA - jest to klasyczny telewizor LCD z podświetleniem LED (Direct LED). Diody LED są umieszczone bezpośrednio za ekranem, co zapewnia równomierne podświetlenie i dobry kontrast
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA CENA WYWOŁAWCZA: 61 500 zł (SZACUNKOWO: 123 000 zł) poziomy, płomienicowo-płomieniówkowy kocioł parowy o konstrukcji trójciągowej, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Konstrukcja ta charakteryzuje się cylindrycznym korpusem o dużej pojemności wodn
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA nr 2 CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Dopuszczalnie ciśnienie 10 bar Maksymalna wydajność 1250 kg/h Nazwa katalogowa: Inna Marka: WIMA Model: Ekonom Rok produkcji: 1992 Nr fabryczny: 27496 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: 3 maja
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE + 4 aparaty PANASONIC CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE Electronic Modular Switching System - służy do zarządzania ruchem połączeń stacjonarnych w biurze lu
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości) CENA WYWOŁAWCZA: 609 096 zł (SZACUNKOWO: 1 218 192 zł) Przemysłowe maszyny szwalnicze, prasowalnicze renomowanych firm - 311 sztuk ruchomości pochodzących z linii produkcyjne
ціна
3 дні тому
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
ціна
28 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
ціна
24 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
ціна
26 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
ціна
26 дні тому
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojem
ціна
24 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości motocykl Yamaha CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada szczegółowych danych dotyczących pojazdu. Model tego typu był produkowany w latach 1988-1993. Prawdopodobny rok produkcji 1992. - ubezpieczenie korporacyjne
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Focus, 2003 rok, pojemność 1596, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1
ціна
18 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Vento, 1992 rok, pojemność 1896, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Vento Typ nadwozia: sedan Pojemność silnik
ціна
21 дні тому
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
ціна
25 дні тому
I licytacja Ruchomości Fiat Punto, 2006 rok, pojemność 1368, benzyna+ LPG CENA WYWOŁAWCZA: 3 600 zł (SZACUNKOWO: 4 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Punto Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność si
ціна
24 дні тому
I licytacja ruchomości citroen c4 picasso, 2009 rok, diesel, pojemność 1574 cena wywoławcza: 6 750 zł (szacunkowo: 9 000 zł) - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk - ubezpieczenie korporacyjne
ціна
25 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 1993 rok, pojemność 1781, CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1781 cm³ Rodzaj paliwa: benzyn
ціна
18 дні тому
II licytacja Ruchomości Peugeot 306, 1996 rok, pojemność 1587, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Przebieg: 165180 km Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 306 Typ nadwozia: sedan Poj
ціна
21 дні тому
![[eLicytacje] I licytacja - Czarny quad TGB - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/143749/577ad0bfa/f0dce6a5-b324-a753-15c0-a920a35cd50b_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Czarny quad TGB - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/143752/521031580/e48bfa44-e799-e39e-e08f-467da188c757_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Czarny quad TGB - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/143755/77f6fae07/fa37b47e-fb42-d959-754f-3fb391e0cb7c_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Czarny quad TGB - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0820/143802/9251ebb44/d1fe87c3-b25b-2147-5289-347aef26c06a_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Czarny quad TGB - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_rz.png)
![[eLicytacje] I licytacja - Czarny quad TGB - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)