Opel meriva, rok 2005, 1.7 tdi (75 km) przebieg 388721 km - ii licytacja - [elicytacje] #62566590
II licytacja Ruchomości
Opel Meriva, rok 2005, 1.7 TDI (75 KM) przebieg 388721 km
CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)
Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu:
Marka: Opel
Model: Meriva
Typ nadwozia: minivan
Pojemność silnika: 1686 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: LSW 15FS
Nr VIN: W0L0XCE7554248948
Data pierwszej rejestracji: 2005-05-04
Przebieg: 388721 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
OC ważne do: 2027-07-06
OGLĘDZINY:
Aleja Spółdzielczości Pracy 121
20-147 Lublin, lubelskie
od dnia ukazania się ogłoszenia do 03.09.2026 r. w godz. 10-16, komis Blue Car tel.
Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie
Karol Kuc
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/d518219c-1a4e-43ce-9570-f9a420510372
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
ціна
cьогодні, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
cьогодні, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
cьогодні, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
cьогодні, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
cьогодні, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
cьогодні, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
cьогодні, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
cьогодні, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
cьогодні, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
ціна
cьогодні, 18:25
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
ціна
18 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Zafira, 2005 rok, pojemność 1910, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Zafira Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
14 дні тому
II licytacja Ruchomości OPEL CORSA 1,2, ROK PROD. 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Samochód jest w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1229 cm³ Rodzaj paliwa: ben
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Insignia rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44)645 01 37. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Insignia Typ nadwozia: sedan Po
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Vectra Station Wagon CENA WYWOŁAWCZA: 5 250 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Widoczne ślady korozji, uszkodzenia tylnej klapy. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej n
ціна
20 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Corsa 2008 rok produkcji CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) liczne otarcia karoserii oraz ogniska korozji, złuszczający się lakier dachu, uszkodzony tylny zderzak, uszkodzona tylna lewa lampa, pojazd unieruchomiony (niesprawny akumulator) brak możliwośc
ціна
10 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra H 1.4 16V, 2004 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd posiada z lewej strony nad tylnym nad kołem ślady rdzy oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika na podstawie danyc
ціна
19 дні тому
Ruchomości Opel Astra Kombi 2005 r. CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) moc silnika 77 kW, data rejestracji w Polsce - 23.01.2015 r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 200
ціна
12 дні тому
Ruchomości Opel Astra rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 11 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2012 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: ES 81
ціна
12 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Vectra-C rok prod.2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44) 725-60-62. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Poje
ціна
12 дні тому
Ruchomości Opel Astra rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 11 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2012 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: ES 81
ціна
11 дні тому
II licytacja Ruchomości OPEL CORSA C 2002, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu. Progi mocno skorodowane, wnętrze zabrudzone. Jeden kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ n
ціна
10 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: inny Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2000 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: POS9JJ3 Nr VIN: W
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości OPEL VECTRA 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2006 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WZY
ціна
6 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra 1,6 benzyna 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd zarejestrowany, po kolizji drogowej, nie posiada ważnego przeglądu technicznego. Jeden kluczyk do pojazdu. Widoczne uszkodzenia: urwany przedni zderzak, uszkodzona chłodnica wody, wgnieceni
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Samachód osobowy OPEL ASTRA CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych, posiada ślady użytkowania, zniszczoną powłokę lakiernicza na dachu i przedniej masce. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astr
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Insignia CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić,
ціна
6 дні тому
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
ціна
5 дні тому
II licytacja Ruchomości OPEL CORSA-C SAMOCHÓD CIĘŻAROWY WIELOZADANIOWY 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Według informacji zawartej w CEPiK pojazd - OPEL CORSA-C SAMOCHÓD CIĘŻAROWY WIELOZADANIOWY 2003. Lakier z każdej strony z wyraźnymi zarysowaniami i odpryskami. Reflektory ma
ціна
13 дні тому
![Opel meriva, rok 2005, 1.7 tdi (75 km) przebieg 388721 km - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/101357/dba2ee802/11cb9800-f575-9fb9-a224-a31176b2dad0_b.webp)
![Opel meriva, rok 2005, 1.7 tdi (75 km) przebieg 388721 km - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/101405/3a2e8d878/bf071839-ee1c-e7c0-1ba3-647f83b365ee_b.webp)
![Opel meriva, rok 2005, 1.7 tdi (75 km) przebieg 388721 km - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/101408/b9be76365/faf9e3b2-6058-a3d8-03b0-7fbd97314ed0_b.webp)
![Opel meriva, rok 2005, 1.7 tdi (75 km) przebieg 388721 km - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/101411/8f5ce69b4/f13171a7-eb6f-32ce-2d16-1c59bb338620_b.webp)
![Opel meriva, rok 2005, 1.7 tdi (75 km) przebieg 388721 km - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/101415/bd336b54c/a98f56e1-9ef7-1193-66ba-8f3aee8cfe5c_b.webp)
![Opel meriva, rok 2005, 1.7 tdi (75 km) przebieg 388721 km - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/101419/901ec723c/30f1dd33-15be-912b-e733-5ac1e1b72575_b.webp)
![Opel meriva, rok 2005, 1.7 tdi (75 km) przebieg 388721 km - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)