[elicytacje] ii licytacja - lampa led mars hydro #62567605
II licytacja Ruchomości
LAMPA LED MARS HYDRO
CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 150 zł)
Nazwa katalogowa: Lampa
Marka: MARS HYDRO
Model: brak
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Władysława Grabskiego 4
24-100 Puławy, lubelskie
03.09.2026 w godz. od 8:40 do 8:55
Urząd Skarbowy w Puławach
Michał Przepiórka
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/628e9505-e1c8-4546-90b9-8c8c1ec844eb
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
ціна
cьогодні, 10:12
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
ціна
cьогодні, 10:12
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
ціна
cьогодні, 10:11
I licytacja Ruchomości Volkswagen Touran hatchback, 1.6, 2003, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Brak ważnego badania technicznego. Kluczyki - 1 kpl. Hak Polisa korporacyjna na okres od 21.08.2026 r. do 20.08.2027 r. - opłacona I rata. Stan licznika podano według ostatnie
ціна
cьогодні, 10:11
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
ціна
cьогодні, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Peugeot 308, rok 2010, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 256 zł (SZACUNKOWO: 9 675 zł) OC korporacyjne, brak dowodu rejestracyjnego, 1 kluczyk, brak badania technicznego, hak Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 308 Typ nadw
ціна
cьогодні, 10:10
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
3 дні тому
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości VOLVO S40 SEDAN 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) Pojazd kompletny, typ nadwozia Sedan. Powłoka lakierowa pojazdu zabrudzona w stanie nierozłożonym. Pojazd uruchamiany, sprawny, jeżdżący - dokładny stan techniczny nieznany. Nazwa katalogowa: Samoch
ціна
19 дні тому
II licytacja Ruchomości VOLVO C30 COUPE 2009 r. CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Pojazd kompletny, na karoserii widoczne zarysowania i otarcia, ogniska korozji na spodniej części auta, uruchamiany, jeżdżący - dokładny stan techniczny nieznany, na wyposażeniu jeden kluczyk. Naz
ціна
21 дні тому
II licytacja Ruchomości WĘDKA MARKI OCEA BLUE ROSE WRAZ Z KOŁOWROTKIEM I 4 SZTUKI KOTWICZEK CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Nazwa katalogowa: Wędka Opis przedmiotu: wędka marki Ocea Blue Rose wraz z kołowrotkiem i 4 sztuki kotwiczek Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘD
ціна
10 дні тому
II licytacja Ruchomości MOTOROWER HONDA BALI 1997 R. CENA WYWOŁAWCZA: 250 zł (SZACUNKOWO: 500 zł) pojazd nie był rejestrowany, brak badań stanu technicznego Rok produkcji: 1997 Nr ramy: ZDCAF32E0XF336884 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Honda Model: Bali Typ nadwozia: motorower Stan techniczn
ціна
12 дні тому
Ii licytacja ruchomości waga elektroniczna overmax z wyświetlaczem cyfrowym cena wywoławcza: 10 zł (szacunkowo: 20 zł) nazwa katalogowa: waga elektroniczna marka: overmax model: ov-ag-004 stan techniczny: używany oględziny: władysława grabskiego 4 24-100 puławy, lubelskie 03.09.2026 w godz
ціна
10 дні тому
II licytacja Ruchomości LAMPA LED MARS HYDRO MH-400MA-56BH CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 150 zł) Nazwa katalogowa: Lampa Marka: MARS HYDRO Model: MH-400MA-56BH Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Władysława Grabskiego 4 24-100 Puławy, lubelskie 03.09.2026 w godz. od 8:40 do 8:55 U
ціна
10 дні тому
II licytacja Ruchomości DEKODERY TELEWIZYJNE CENA WYWOŁAWCZA: 50 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Nazwa katalogowa: Tuner satelitarny Marka: dekoder marki USTYM 4K PRO - 2 szt; dekoder marki ZERO Model: brak Typ: brak Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Władysława Grabskiego 4 24-100 Puławy, lubel
ціна
10 дні тому
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
ціна
28 дні тому
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
43 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
ціна
24 дні тому
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
ціна
34 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
ціна
26 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
ціна
34 дні тому
![[elicytacje] ii licytacja - lampa led mars hydro - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/181322/e0ec35e9a/b4f77586-34c6-eb47-d5f0-52b76a7ab41b_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - lampa led mars hydro - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/181325/4845b0945/8ca62c98-2a05-1d27-4c6a-dc98cdf654c2_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - lampa led mars hydro - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)