[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Multivan, rok prod. 2004, diesel #62567619
I licytacja Ruchomości
Volkswagen Multivan, rok prod. 2004, diesel
CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł)
- pojazd zaniedbany,
- brak dowodu rejestracyjnego,
- jeden kluczyk,
- brak informacji odnośnie aktualnej polisy OC oraz ważnego badania technicznego,
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Multivan
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 2461 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2004
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: E8 2500
Nr VIN: WV2ZZZ7HZ4H069688
Data pierwszej rejestracji: 2004-04-19
Przebieg: 343144 km
Kolor: zielony
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 105
91-222 Łódź, łódzkie
Od 30.09.2026 do 01.10.2026 w godz. od 9:00 do 11:00
Drugi Urząd Skarbowy Łódź - Bałuty
Sebastian Kurczewski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/eec454ba-ff20-43ea-87dc-707962dfa20e
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
вчора, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
вчора, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
вчора, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
ціна
вчора, 18:25
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny w Łodzi, pow. użytkowa 63,8 CENA WYWOŁAWCZA: 458 025 zł (SZACUNKOWO: 610 700 zł) Nazwa katalogowa: Lokal mieszkalny Powierzchnia użytkowa domu mieszkalnego (m²): 63,8 Liczba pokoi: 3 Piętro: Piętro 1-4 Udział w częściach wspólnych budynku, nr księgi
ціна
20 дні тому
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny o pow. 32,42 m2 położony w Łodzi przy al. Śmigłego-Rydza CENA WYWOŁAWCZA: 193 650 zł (SZACUNKOWO: 258 200 zł) Nazwa katalogowa: Lokal mieszkalny Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: LD1M/00177195/8 Piętro: Piętro 1-4 Własność i inne praw
ціна
20 дні тому
II licytacja Ruchomości Citroen Jumpy VAN 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Citroën Model: Jumpy Zastosowanie: inne Pojemność silnika: 1997 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2008 Nr rejestracyjny: ELW 17224 Nr VIN:
ціна
20 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi A3 rok prod. 2009 CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Pojazd posiada aktualny przegląd techniczny (ważny do 22 grudnia 2026 r.). Wnętrze pojazdu z niewielkimi śladami użytkowania. Zarysowania i niewielkie wgniecenie na przednim lewym nadkolu. Nazwa ka
ціна
11 дні тому
I licytacja Ruchomości SCANIA R420 CENA WYWOŁAWCZA: 26 250 zł (SZACUNKOWO: 35 000 zł) Brak badania technicznego. Nazwa katalogowa: Ciągnik siodłowy Marka: Scania Model: SERIA R Zastosowanie: ciągnik siodłowy Pojemność silnika: 11705 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2011 Nr rejest
ціна
22 дні тому
Ruchomości Renault Clio, rok prod. 1998 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 900 zł) Brak kluczyków, brak dowodu rejestracyjnego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Clio Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1149 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 1998
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Fiat Stilo rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie posiada aktualnego przeglądu technicznego (ważny do 21 lipca 2026 r.). Wnętrze pojazdu ze śladami użytkowania. Liczne zarysowania i wgniecenia karoserii. Nieszczelna instalacja chłodzeni
ціна
11 дні тому
II licytacja Ruchomości Renault Megane Scenic rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Rozładowany akumulator. Nieliczne zarysowania karoserii. Wnętrze pojazdu ze śladami użytkowania. Brak ważnego badania technicznego (ważne do 22-04-2026 r.) Nazwa katalogowa: Samochód os
ціна
11 дні тому
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
ціна
29 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
44 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
ціна
25 дні тому
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
ціна
35 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
ціна
22 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
ціна
27 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
ціна
19 дні тому
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Multivan, rok prod. 2004, diesel - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/182018/80467f7c3/6e9e0e94-c2ce-c787-d2a1-a3102ac5a6e4_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Multivan, rok prod. 2004, diesel - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/182023/2d73dd5cf/b3340091-1d6c-2f32-13d2-df5a5db15249_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Multivan, rok prod. 2004, diesel - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/182028/27858bc23/1f2aa383-b012-44ba-f274-b65323d83b4a_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Multivan, rok prod. 2004, diesel - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/182035/cc965e5ee/72c04ea6-2a9b-f62e-cb3c-8283a26d419c_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Multivan, rok prod. 2004, diesel - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/182042/a1bab233c/2c627ad8-e7cf-6730-83c4-ad14af7ff7d4_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Multivan, rok prod. 2004, diesel - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/182048/ab6a83f5f/a6b9a325-7644-f54f-0a83-ee5c3416104f_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Multivan, rok prod. 2004, diesel - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/182053/c8b84fe59/9cb4ab49-79a3-ac0f-bcbb-9d96c33914f5_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Multivan, rok prod. 2004, diesel - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)