Opel corsa 1.3 2007 rok - - [elicytacje] #62567697
Ruchomości
Opel Corsa 1.3 2007 rok
CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł)
brak dowodu rejestracyjnego, przebieg na podstawie CEPIK, badania techniczne były ważne do 08.07.2026 r., nieznany stan silnika, brak rozruchu
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Corsa
Typ nadwozia: compact
Pojemność silnika: 1248 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PP2617N
Nr VIN: W0lL0SDL0874151491
Data pierwszej rejestracji: 2007-09-05
Przebieg: 223119 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-12-31
OGLĘDZINY:
Rodakowskiego 100
64-920 Piła, wielkopolskie
25.09.2026 w godz. od 14.00 do 14.10
Urząd Skarbowy w Pile
Krzysztof Stankiewicz
tel.
Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b0e3d843-1c14-42a3-923c-327707cb2ae9
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Reanult Clio 900 cm3 benzyna 66 kW (90 KM) rok prod. 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 11 475 zł (SZACUNKOWO: 15 300 zł) Pojazd stanowi własność Skarbu Państwa na podstawie orzeczenia o przepadku wydanego przez Sąd trybie art. 44b § 1 w zw. z art. 178a § 5 Kodeksu karnego (prowadzen
ціна
3 дні тому
I licytacja Nieruchomości nieruchomość zabudowana w Wólce Kosowskiej CENA WYWOŁAWCZA: 6 946 425 zł (SZACUNKOWO: 9 261 900 zł) Działki nr 22/5 i 22/8 o łącznej powierzchni 0,2156 ha tworzą zorganizowaną całość gospodarczą wymiarach szerokość około 26,50 metra i długość około 81 metrów. Kompleks d
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Ford Fusion 1.4 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 1 850 zł (SZACUNKOWO: 3 700 zł) Samochód jeżdżący. Brak hamulca ręcznego (zerwana linka) oraz brak powietrza w lewym tylnym kole. W zestawie jeden kluczyk. Przebieg: 235453 km Stan techniczny: używany Skrzynia biegów: manualna Kolor:
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Telewizor SONY LED CENA WYWOŁAWCZA: 307 zł (SZACUNKOWO: 615 zł) Telewizor LED z serii Sony BRAVIA - jest to klasyczny telewizor LCD z podświetleniem LED (Direct LED). Diody LED są umieszczone bezpośrednio za ekranem, co zapewnia równomierne podświetlenie i dobry kontrast
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA CENA WYWOŁAWCZA: 61 500 zł (SZACUNKOWO: 123 000 zł) poziomy, płomienicowo-płomieniówkowy kocioł parowy o konstrukcji trójciągowej, przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Konstrukcja ta charakteryzuje się cylindrycznym korpusem o dużej pojemności wodn
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Kocioł parowy WIMA nr 2 CENA WYWOŁAWCZA: 30 750 zł (SZACUNKOWO: 61 500 zł) Dopuszczalnie ciśnienie 10 bar Maksymalna wydajność 1250 kg/h Nazwa katalogowa: Inna Marka: WIMA Model: Ekonom Rok produkcji: 1992 Nr fabryczny: 27496 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: 3 maja
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE + 4 aparaty PANASONIC CENA WYWOŁAWCZA: 61 zł (SZACUNKOWO: 123 zł) Analogowa centrala telefoniczna Panasonic EASA-PHONE Electronic Modular Switching System - służy do zarządzania ruchem połączeń stacjonarnych w biurze lu
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Maszyny szwalnicze przemysłowe - 311 sztuk (możliwość zakupu wybranych, pojedynczych ruchomości) CENA WYWOŁAWCZA: 609 096 zł (SZACUNKOWO: 1 218 192 zł) Przemysłowe maszyny szwalnicze, prasowalnicze renomowanych firm - 311 sztuk ruchomości pochodzących z linii produkcyjne
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
ціна
18 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Zafira, 2005 rok, pojemność 1910, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Zafira Typ nadwozia: van Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy
ціна
14 дні тому
II licytacja Ruchomości OPEL CORSA 1,2, ROK PROD. 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Samochód jest w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1229 cm³ Rodzaj paliwa: ben
ціна
19 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Corsa 2008 rok produkcji CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) liczne otarcia karoserii oraz ogniska korozji, złuszczający się lakier dachu, uszkodzony tylny zderzak, uszkodzona tylna lewa lampa, pojazd unieruchomiony (niesprawny akumulator) brak możliwośc
ціна
10 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Insignia rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44)645 01 37. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Insignia Typ nadwozia: sedan Po
ціна
13 дні тому
Ruchomości Opel Astra Kombi 2005 r. CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) moc silnika 77 kW, data rejestracji w Polsce - 23.01.2015 r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 200
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Vectra Station Wagon CENA WYWOŁAWCZA: 5 250 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Widoczne ślady korozji, uszkodzenia tylnej klapy. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej n
ціна
20 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Vectra-C rok prod.2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: (44) 725-60-62. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Poje
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra H 1.4 16V, 2004 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd posiada z lewej strony nad tylnym nad kołem ślady rdzy oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika na podstawie danyc
ціна
19 дні тому
Ruchomości Opel Astra rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 11 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2012 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: ES 81
ціна
12 дні тому
II licytacja Ruchomości OPEL CORSA C 2002, 1.2 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu. Progi mocno skorodowane, wnętrze zabrudzone. Jeden kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Corsa Typ n
ціна
10 дні тому
Ruchomości Opel Astra rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 11 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1686 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2012 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: ES 81
ціна
11 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Insignia CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić,
ціна
6 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra 1,6 benzyna 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd zarejestrowany, po kolizji drogowej, nie posiada ważnego przeglądu technicznego. Jeden kluczyk do pojazdu. Widoczne uszkodzenia: urwany przedni zderzak, uszkodzona chłodnica wody, wgnieceni
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: inny Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2000 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: POS9JJ3 Nr VIN: W
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości OPEL VECTRA 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2006 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WZY
ціна
6 дні тому
II licytacja Ruchomości OPEL CORSA-C SAMOCHÓD CIĘŻAROWY WIELOZADANIOWY 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Według informacji zawartej w CEPiK pojazd - OPEL CORSA-C SAMOCHÓD CIĘŻAROWY WIELOZADANIOWY 2003. Lakier z każdej strony z wyraźnymi zarysowaniami i odpryskami. Reflektory ma
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Meriva, rok 2005, 1.7 TDI (75 KM) przebieg 388721 km CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 81 46 42 429 Marka: Opel Model: Meriva Typ nadwozia: minivan Pojemność
ціна
10 дні тому
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA KOMBI, ROK. PROD. 2010, 1,7 CDTI CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód osobowy OPEL ASTRA KOMBI, rok prod. 2010, 1,7 CDTI, 81kW. Auto sprawne, stan wizualny dobry. Lakier w stanie dobrym. Wnętrze auta brudne, lecz bez uszkodzeń. Brak klimaty
ціна
5 дні тому
![Opel corsa 1.3 2007 rok - - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101727/31e83935a/f5fff7ec-2ec5-2bc9-6cae-9979b60ff925_b.webp)
![Opel corsa 1.3 2007 rok - - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101730/1e4b1a65e/6f9be919-2118-35b2-c175-a6a72380157b_b.webp)
![Opel corsa 1.3 2007 rok - - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101736/f9c4d0ba5/90358c11-9cdb-5ec5-da58-c87278466829_b.webp)
![Opel corsa 1.3 2007 rok - - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101742/318641e2d/01b780af-34dd-69ba-bb15-bc0ece00276e_b.webp)
![Opel corsa 1.3 2007 rok - - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101750/65a518ebc/2efd4f83-cf48-b1a0-522d-9b8a6d9b1258_b.webp)
![Opel corsa 1.3 2007 rok - - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/101758/d21f19909/3d3e86ce-f25f-0644-cb1c-e99ea45fb83f_b.webp)
![Opel corsa 1.3 2007 rok - - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)