[eLicytacje] I licytacja - Rębak do Gałęzi Tarczowy Junkkari HJ 170 2013 #62569313
I licytacja Ruchomości
Rębak do Gałęzi Tarczowy Junkkari HJ 170 2013
CENA WYWOŁAWCZA: 27 750 zł (SZACUNKOWO: 37 000 zł)
Nazwa katalogowa: Rębak do gałęzi
Marka: Junkkari
Model: HJ 170
Rok produkcji: 2013
Nr fabryczny: 100083
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Witosa 10a
26-600 Radom, mazowieckie
Ruchomość można oglądać 22.09.2026 r. w godzinach od 10:00 do 11:00, po uprzednim zgłoszeniu chęci oglądania pod nr telefonu .
Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu
Anna Cis
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/756d4612-1561-440e-9f0d-0aa6976bb6b2
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
вчора, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
вчора, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
вчора, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
ціна
вчора, 18:25
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
44 дні тому
II licytacja Ruchomości AUDI A6 2,4 KAT CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd przyjechał pod Urząd na kołach, obecnie nie odpala (rozładowany akumulator). Badanie techniczne ważne do 5.02.2027 r. Badanie odbiorcze zbiornika LPG ważne do 14.04.2026 r. Polisa OC ważna do 1.04.202
ціна
33 дні тому
I licytacja Ruchomości BMW M8 Competition CENA WYWOŁAWCZA: 303 750 zł (SZACUNKOWO: 405 000 zł) Kolejne badanie techniczne 23.10.2026 r. Przebieg: 113312 km Pojemność silnika: 4395 cm³ Marka: BMW Typ nadwozia: sedan Rodzaj paliwa : benzyna Rok produkcji: 2020 Skrzynia biegów: automatyczna Nr re
ціна
44 дні тому
I licytacja Ruchomości AUDI A3 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Samochód na parking urzędu wjechał na kołach. Posiada aktualne badania techniczne, dwa kluczyki oraz dowód rejestracyjny. Posiada rozładowany akumulator - obecnie nie odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka
ціна
29 дні тому
I licytacja Ruchomości IVECO DAILY CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd na chodzie - rozładowany akumulator. W CEPiK widnieje informacja o wymianie licznika w 2023 r. przy stanie licznika 196 163 km. 1 kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Ive
ціна
29 дні тому
I licytacja Ruchomości Ładowacz Czołowy Hydramet TUR 16 Euroramka 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 17 625 zł (SZACUNKOWO: 23 500 zł) Nazwa katalogowa: Ładowacz czołowy Marka: Hydramet Model: TUR-16 Rok produkcji: 2010 Nr fabryczny: 288/2010 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa 10a 26-600 Radom,
ціна
7 дні тому
Ruchomości MITSUBISHI SPACE STAR CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 3 300 zł) Wskazany przebieg pojazdu odnotowany został 21.07.2023 r. przez Stację Kontroli Pojazdów podczas ostatniego badania technicznego. Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojaz
ціна
7 дні тому
Ruchomości PEUGEOT 508 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Wskazany przebieg pojazdu odnotowany został 26.07.2025 r. przez Stację Kontroli Pojazdów podczas ostatniego badania technicznego. Pojazd sprzedawany z dwoma kluczykami, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. N
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości Frezarka Karczownik do pni Teknamotor F-400 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 20 625 zł (SZACUNKOWO: 27 500 zł) Nazwa katalogowa: Maszyna rolnicza Marka: Teknamotor Model: Skorpion frez F-400 Rok produkcji: 2017 Nr fabryczny: 4616702251 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości CYNKOMET T-169/2 PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA SKRZYNIA CENA WYWOŁAWCZA: 22 125 zł (SZACUNKOWO: 29 500 zł) Pierwsza rejestracja 2010, Badanie techniczne 12.02.2026 r., kolejne badanie techniczne 12.02.2028 r. Nazwa katalogowa: Pojazd rolniczy Marka: Cynkomet Model: T-169/
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości FORD FIESTA CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Fiesta Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1242 cm³ Rodza
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Przedni Podnośnik i Wałek Zuidberg 2013 CENA WYWOŁAWCZA: 14 625 zł (SZACUNKOWO: 19 500 zł) Nazwa katalogowa: Narzędzie rolnicze Marka: Zuidberg Model: Frontline Systems Rok produkcji: 2013 Nr fabryczny: 33110699 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa 10a 26-600 Ra
ціна
7 дні тому
Ruchomości OPEL ASTRA CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 200 zł) Wskazany przebieg pojazdu odnotowany został 4.04.2025 r. przez Stację Kontroli Pojazdów podczas ostatniego badania technicznego. Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości RAM PROMASTER CENA WYWOŁAWCZA: 60 000 zł (SZACUNKOWO: 80 000 zł) brak badania technicznego, brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Furgon Marka: RAM Model: Promaster Typ nadwozia: furgon Pojemność silnika: 3597 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2019 Nr rejes
ціна
4 дні тому
Ruchomości Audi A4 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 3 900 zł) Wskazany przebieg pojazdu został odnotowany przez Stację Kontroli Pojazdów 24.05.2025 podczas przeglądu technicznego. Pojazd bez dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, z jednym kluczykiem. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Ma
ціна
5 дні тому
I licytacja Ruchomości Traktorek kosiarka Etesia Hydro 124D CENA WYWOŁAWCZA: 33 750 zł (SZACUNKOWO: 45 000 zł) Nazwa katalogowa: Kosiarka Marka: Etesia Model: Hydro 124DL Rok produkcji: 2015 Nr fabryczny: H124D104901 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa 10a 26-600 Radom, mazowieckie
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości Wielofunkcyjna maszyna komunalna CENA WYWOŁAWCZA: 51 750 zł (SZACUNKOWO: 69 000 zł) Nazwa katalogowa: Inna Marka: Egholm Model: Park Ranger 2150 Rok produkcji: 2011 Nr fabryczny: FH2 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa 10A 26-600 Radom, mazowieckie Ruchomość
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości TOYOTA RAV4 CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: RAV-4 Typ nadwozia: inny Pojemność silnika: 1995 cm³ Rodzaj pali
ціна
4 дні тому
Ruchomości ROVER 45 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Wskazany przebieg pojazdu odnotowany został 9.10.2025 r. przez Stację Kontroli Pojazdów podczas ostatniego badania technicznego. Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa ka
ціна
7 дні тому
![[eLicytacje] I licytacja - Rębak do Gałęzi Tarczowy Junkkari HJ 170 2013 - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/142658/3d652931e/9c58ccc1-d79a-e272-a85a-6e12fc661d8a_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Rębak do Gałęzi Tarczowy Junkkari HJ 170 2013 - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/142704/851b83cc9/2b204928-ccf8-c7cb-ac77-0fe1b995c4b4_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Rębak do Gałęzi Tarczowy Junkkari HJ 170 2013 - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/142708/fd6464434/b9afc4e0-911f-eb95-2d56-51a918f1f1a7_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Rębak do Gałęzi Tarczowy Junkkari HJ 170 2013 - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/142712/a2fc1d7a7/67d86916-d957-1b63-6618-a3da8ef8b07e_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Rębak do Gałęzi Tarczowy Junkkari HJ 170 2013 - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![[eLicytacje] I licytacja - Rębak do Gałęzi Tarczowy Junkkari HJ 170 2013 - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)