[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat 1,6D, rok produkcji 2015 #62569333
I licytacja Ruchomości
Volkswagen Passat 1,6D, rok produkcji 2015
CENA WYWOŁAWCZA: 24 375 zł (SZACUNKOWO: 32 500 zł)
1.Prawy tylny błotnik, wgniecenia i uszkodzenia lakieru, aż do blachy
2. Lewy tylny błotnik, uszkodzenia lakieru
3. Tylny zderzak, częściowo popękany i uszkodzenia lakieru
4. Przedni zderzak, uszkodzenia lakieru
5. Tylne prawe drzwi, uszkodzenia lakieru.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Passat
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2015
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: NIL 39644
Nr VIN: WVWZZZ3CZFE486508
Data pierwszej rejestracji: 2015-05-18
Przebieg: 127867 km
Kolor: Czarny
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Lubawska 12
14-200 IŁAWA, warmińsko-mazurskie
17.09.2026 w godz. od 10:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Iławie
Grzegorz Palczewski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/f62360e8-675e-4daa-b447-5732eed4cf8b
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
ціна
cьогодні, 14:41
I licytacja Ruchomości Motorower APRILIA SR 50, 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) OC ważne do: 2027-07-21 Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Aprilia Model: SR 50 Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2002 Nr ramy: ZD4RLA1001S122119 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: S
ціна
cьогодні, 14:41
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
ціна
cьогодні, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Volkswagen Polo CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 1 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego ba
ціна
cьогодні, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
ціна
cьогодні, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
ціна
cьогодні, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
ціна
cьогодні, 14:39
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
ціна
cьогодні, 14:39
Ruchomości Naczepa Kogel S24 - chłodnia, 2014 rok CENA WYWOŁAWCZA: 14 200 zł (SZACUNKOWO: 71 000 zł) Naczepa Kogel - chłodnia, pojazd posiada rejestrację Republiki Łotewskiej, brak dokumentów pojazdu, brak informacji o ważności badań technicznych pojazdu. Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WKOS0002
ціна
cьогодні, 14:39
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat 2.0 TDI rok produkcji: 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Samochód po kolizji z uszkodzonym przodem Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1968 cm³ Rodzaj paliwa: olej
ціна
cьогодні, 14:38
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
ціна
28 дні тому
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
43 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
ціна
24 дні тому
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
ціна
34 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
ціна
26 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Agila, 2003 rok, pojemność 1199, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Agila Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1199 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok
ціна
18 дні тому
I licytacja Ruchomości Ploter drukujący Model JV3-160SP CENA WYWOŁAWCZA: 12 750 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Nazwa katalogowa: Drukarka fotograficzna Marka: MIMAKI Model: JV3-160SP Stan techniczn
ціна
34 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Vivaro, 2006 rok, pojemność 1870, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Opel Model: Vivaro Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 1870 cm³ R
ціна
18 дні тому
II licytacja Ruchomości Naczepa ciężarowa marki KRONE Profiliner CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Krone Model: Profiliner Zastosowanie: Naczepy pozostałe Rok produkcji: 2005 Nr ramy: WKESDP27051240229 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2026-
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego - brak badań technicznych Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: A6 Typ nadwozia: kombi Pojem
ціна
24 дні тому
Ruchomości Okleiniarka brandt optima kd66 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Przemysłowa okleiniarka przeznaczona do automatycznego oklejania prostych krawędzi elementów meblowych wykonanych z płyty wiórowej, MDF oraz sklejki obrzeżem z PVC, ABS, melaminy lub forniru. Brak nr fab
ціна
25 дні тому
I licytacja Ruchomości Seat Altea rok prod 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 537 zł (SZACUNKOWO: 10 050 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Altea Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2007 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
ціна
31 дні тому
I licytacja Ruchomości motocykl Yamaha CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - motocykl nie jest zarejestrowany i nie posiada szczegółowych danych dotyczących pojazdu. Model tego typu był produkowany w latach 1988-1993. Prawdopodobny rok produkcji 1992. - ubezpieczenie korporacyjne
ціна
18 дні тому
II licytacja Ruchomości Toyota Avensis, 2001 rok, pojemność 1995, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika:
ціна
18 дні тому
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat 1,6D, rok produkcji 2015 - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143450/4e2a9d72b/1aa07f91-f60f-ed35-8268-f27dedf0abdf_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat 1,6D, rok produkcji 2015 - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143457/5cc4efc95/463dcf2d-9865-03cb-9c86-bfe5b6660ab8_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat 1,6D, rok produkcji 2015 - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143500/0bb878d31/dcd741a0-8c3a-46fe-ca0e-8fc650462516_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat 1,6D, rok produkcji 2015 - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143504/aef288c41/4f038255-c5a9-ec52-05e7-c76167090a3e_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat 1,6D, rok produkcji 2015 - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143508/a93ab23fb/8cda17d7-021c-4d2c-f28d-56b6f1b828e6_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat 1,6D, rok produkcji 2015 - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143511/4b506f8a0/b94af240-a1f2-635a-6484-65af630481a5_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Volkswagen Passat 1,6D, rok produkcji 2015 - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)