[eLicytacje] II licytacja - Jeep Grand Cherokee #62569905
II licytacja Ruchomości
Jeep Grand Cherokee
CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Brak danych o przebiegu pojazdu. Brak ważnego przeglądu technicznego. Brak możliwości uruchomienia. Wnętrze pojazdu częściowo zdemontowane. Pojazd stoi na parkingu od 12 lat.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 2987 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: WSK11XN
Nr VIN: 1J8HCE8M85Y587628
Data pierwszej rejestracji: 2006-01-18
Przebieg: 0 km
Kolor: niebieski
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-15
OGLĘDZINY:
Krypy gm. Liw 56B
07-100 Krypy gm. Liw, mazowieckie
01.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00
Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim
Jarosław Steć
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/2e74325c-5066-4605-850d-6e967e8ab7ef
I licytacja Nieruchomości NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł) Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
Ruchomości Audi A6, sedan z 1997 roku, 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Pojazd z silnikiem diesla o mocy 81 kW, przyjechał na parking przed siedzibą Urzędu Skarbowego w Turku 8 lipca 2026 roku o własnych siłach. Ogólny stan pojazdu przedstawiają załączone zdjęcia. Auto pos
ціна
вчора, 18:28
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
вчора, 18:27
II licytacja Ruchomości Skoda Octavia 1,9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 800 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2001 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
вчора, 18:27
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
Ruchomości Uszkodzone Audi A4 kombi z z 2002 roku 1.8 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Wskazanie drogomierza, odczytane podczas badania technicznego we wrześniu 2025 roku: 289448 km, badanie techniczne ważne według CEPiK do 13.09.2026 roku. Polisa OC zawarta przez Iz
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
вчора, 18:26
II licytacja Ruchomości BMW 325i CENA WYWOŁAWCZA: 4 050 zł (SZACUNKOWO: 8 100 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: BMW Model: 325 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2494 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: LTM 58025 Nr VIN: WB
ціна
вчора, 18:25
I licytacja Ruchomości ALFA ROMEO 156 ROK. PROD. 2002 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki ALFA ROMEO 156, rok produkcji 2002. Pojazd wyposażony jest w silnik wysokoprężny o pojemności 1910 cm³ i mocy 85 kW. Pierwsza rejestracja w P
ціна
вчора, 18:25
I licytacja Ruchomości Ligier 2008r. CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ligier Model: X - Too Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 505 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2008 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WW
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Peugeot 207 1,4 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 207 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1360 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2006 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Skoda Fabia 1,4 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Fabia Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1397 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi Q7 3,0 olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 12 500 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: Q7 Typ nadwozia: SUV Pojemność silnika: 2967 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2008 Skrzynia biegów: automatyczna Nr rejestra
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości Renault Trafic 2002r. CENA WYWOŁAWCZA: 6 375 zł (SZACUNKOWO: 8 500 zł) Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Renault Model: Trafic Zastosowanie: inne Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Nr rejestracyjny: WWE4H87 Nr VIN: VF1F
ціна
13 дні тому
Ruchomości Citroen Xsara Picasso CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 125 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przebieg pojazdu ustalono na podsta
ціна
6 дні тому
II licytacja Ruchomości Volvo V50 CENA WYWOŁAWCZA: 3 650 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przegląd techniczny do 21.10.2026 r.
ціна
6 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 1 300 zł (SZACUNKOWO: 2 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przebieg pojazdu ustalono na podst
ціна
6 дні тому
II licytacja Ruchomości Części samochodowe Audi CENA WYWOŁAWCZA: 1 420 zł (SZACUNKOWO: 2 840 zł) dwa przednie fotele, dwa boczki, plastikowe wyposażenie samochodu, silnik od Audi, kolektor z logo Audi, subwoofer, fragment deski rozdzielczej, dwa pasy bezpieczeństwa z napinaczami, chłodnica, nag
ціна
6 дні тому
III licytacja Nieruchomości Udział 1/2 nieruchomości gruntowej niezabudowanej, którą stanowi działka o numerze: 715 w miejscowości Jarosław CENA WYWOŁAWCZA: 6 435 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Przedmiotowa działka to niezabudowany grunt w kształcie trapezu. Od strony północnej nieruchomość przylega
ціна
29 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
44 дні тому
I licytacja Ruchomości Citroen Berlingo, 2000 rok, pojemność 1997, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Poj
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra 2008 rok, pojemność 1598, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) - OC korporacyjne, ważne do 29.04.2027 roku. - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania l
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości Toyota Yaris, 2001 rok, pojemność 998, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 2 700 zł (SZACUNKOWO: 3 600 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - 1 kluczyk - brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silni
ціна
25 дні тому
I licytacja Ruchomości Laminator SEAL 5500 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Odbiór, załadunek oraz transport ruchomości nabywca organizuje we własnym zakresie i na własny koszt. Marka: SEAL Model: 5500 Stan techniczny: używany Liczba: 1 Nazwa katalogowa: Oprawa OGLĘDZINY: Wsp
ціна
35 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf, 2009 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - ubezpieczenie korporacyjne - brak dowodu rejestracyjnego - 1 kluczyk Typ nadwozia: hatchback-5-D Stan techniczny: używany Marka: Volkswagen Skrzynia biegów: manualna Kolo
ціна
22 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Polo, 2005 rok, pojemność 1390, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) - OC korporacyjne, - brak badania technicznego, - 1 kluczyk, Kolor: niebieski Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Polo Typ nadwozia: hatchback-5
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości Audi A3, 2007 rok, pojemność 1968, diesel CENA WYWOŁAWCZA: 7 350 zł (SZACUNKOWO: 9 800 zł) - OC korporacyjne, ważne do 06.05.2027 roku - brak badania technicznego, - brak dowodu rejestracyjnego, - 1 kluczyk, - na karoserii widoczne niewielkie obtarcia i zarysowania lakie
ціна
27 дні тому
![[eLicytacje] II licytacja - Jeep Grand Cherokee - Zdjęcie 1 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102510/9c43f16c3/a14156c4-f832-240f-c778-54583ed3d397_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Jeep Grand Cherokee - Zdjęcie 2 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102518/24e122c41/9c5139e7-e45f-c698-c542-8c1fde941b0a_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Jeep Grand Cherokee - Zdjęcie 3 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102520/4449600ea/ec583d25-302c-ee41-d7a7-d7473a407681_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Jeep Grand Cherokee - Zdjęcie 4 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102527/2c71a9699/4be9796d-c188-c3bc-91bf-ca64bab70899_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Jeep Grand Cherokee - Zdjęcie 5 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102534/ea0882d00/a82426cb-687d-1426-b667-478e4ea3b40b_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Jeep Grand Cherokee - Zdjęcie 6 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102537/03f3630e1/f590085b-12f7-bcea-cf29-12793212cfdd_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Jeep Grand Cherokee - Zdjęcie 7 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102543/15f51267d/96fb9e9f-2354-1f6e-3a21-03e85445ea71_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Jeep Grand Cherokee - Zdjęcie 8 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102547/7ee837d67/ef5f31be-63bd-a4d8-7528-8925f39025e7_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Jeep Grand Cherokee - Zdjęcie 9 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102553/bd5ae3f03/7010a26b-d762-efcf-fdb2-5de32ecce87a_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Jeep Grand Cherokee - Zdjęcie 10 - DEALLO.PL](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102601/fa4d83ce8/dcbe879c-590b-6b01-daf8-1f6d6cbe1d6c_b.webp)